Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:54 18.05.24 
Градове
   >> Стара Загора
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Голям купон е наоколо :)))))нови  
Автор Cнeжaнka (мнителна)
Публикувано11.01.02 01:17



Ей, заралии, как се справяте с кънките?
Щото аз, въпреки спецификата на името ми, не си падам по зимните спортове ,които напоследсък ни се предлагат по старозагорските улици.....
И ако си нямах проблеми с вестибуларния апарат (каквото и да означава това:_)))), щеше да си е страшен купон наистина.... Но уви.....
Вашата предана Снежанка падна вече 6 пъти :(
Да не говорим колко пъти закъса с неконтролируемия си микробус..... Добре, че знам да се усмихвам чаровно и неустоимо на нищо неподозиращите пешеходци, че само като ме видят горките и почват да ме бутат.....
Ми кво да ме правят..... Като запецна на пътя и блокирам и без това оскъдно проходимите зони и те нямат избор :))))
Иначе рискуват да прекарат остатъка от живота си върху суперабсорбиращите ми санитарно-хигиенни материали :)))))))))))))
Така че, уважаеми, ако ви се мерне някъде бял микробус, претъпкан с дамски превръзки и ухилена Снежанка в него, не се чудете, ами...... бутайте!!! :)))))))



Тема Ама миличко....нови [re: Cнeжaнka]  
Автор abettor (усмихващ се)
Публикувано11.01.02 09:52



... ти и лятото така падаше.

Разбира се, че ще те бутам.




С любов!




Нощта е за размисъл!


Тема А пък на тенис как падаш - ехеееейййй!нови [re: abettor]  
АвторA пoзнaй дe! (Нерегистриран)
Публикувано11.01.02 10:11



а бе къде и в какво не падаш?



Тема Re: Голям купон е наоколо :)))))нови [re: Cнeжaнka]  
Автор rina (roza)
Публикувано15.01.02 13:44



купона е пълен ..и ма всичко отгоре те видях ,ама беше толкова концентрирана в пътя ,че не можа да видиш моята усмивка към тебе и нямах възможност да бутам..беше си влязла в коловоза по пътя...то поне това имате като екстри по улиците ..няма излизане даже....всички сте в правия път по този начин хихихи



Тема Малък град....нови [re: rina]  
Автор abettor (усмихващ се)
Публикувано15.01.02 21:29



....всички се виждате , всички се познавате /това се отнася и за колумбийския сериал/ .




Нощта е за размисъл!


Тема Re: Ама миличко....нови [re: abettor]  
Автор Cнeжaнka (мнителна)
Публикувано16.01.02 10:13



Падала съм била.....
Видял си ти ПАДНАЛА жена... :)))



Тема Re: Малък град....нови [re: abettor]  
Автор rina (roza)
Публикувано16.01.02 10:15



..да взема да драсна едно сценарийче..че добри пари се изкарвали..то гледай колко време се точат..ако и през това време и парите текат..направо на Снежанка ще и купя един нов микробус...от ония дето не закъсват а иначе относно...малкия град, не ме карай да ти излагам факти и от големия ....че и там не е по-различно



Тема Спипах ли те....нови [re: Cнeжaнka]  
Автор abettor (усмихващ се)
Публикувано16.01.02 10:16



...те сега ми падна!!!
Кво праиш в нета ти, а?

С любов!




Нощта е за размисъл!


Тема Re: Голям купон е наоколо :)))))нови [re: rina]  
Автор Cнeжaнka (мнителна)
Публикувано16.01.02 10:44



Най-обичам да съм в ПРАВИЯ ПЪТ :)



Тема Re: Голям купон е наоколо :)))))нови [re: Cнeжaнka]  
АвторПpoзpaчeн O. (Нерегистриран)
Публикувано17.01.02 11:02



Ами така на първия завой или разклон ще излетиш от пътя, чедо.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.