Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:52 20.05.24 
Градове
   >> Стара Загора
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема SZ  
АвторBVP (Нерегистриран)
Публикувано11.11.01 00:54



Zashto spored vas SZ si ostava tolkova smotan, zabutan i provinzialen grad s tesnogrudi i zadrusteni jiteli?
Mnenieto mi zasiaga 90% ot situaziata v grada i jitelite mu, niamam predvid vsichki i vsichko.
Shte buda blagodaren za vseki komentar.



Тема huhнови [re: BVP]  
Автор achko (kva titla be)
Публикувано11.11.01 15:58



6to li?
mi otgovora e 4e ti is zadrysten i taka si misli6 4e jitelite na stz sa smotani ama ko da se prai ei takiva kato teb pod pyt i nad pyt...

za tesnogrydite jiteli... hmmm mi moga da te zapoznaq s edni mnogo tesnogrydi mom4eta ako ima6 jelanie de

PS sq sam v sz i se obadi byrzo ako iska6 da ti re6a problemite
mail-a mi e v profila

Толкова от мен!


Тема Re: huhнови [re: achko]  
АвторBVP (Нерегистриран)
Публикувано12.11.01 02:07



az, priatel, problemi niamam, prosto mi e bolno che v grada v koito sum roden ima takiva kato teb, moje bi tova e otgovora na vuprosa mi...



Тема Re: huhнови [re: BVP]  
Автор achko (kva titla be)
Публикувано13.11.01 11:37



takiva kato men... ti poznava6 li ma be pendel ? vijdal li si me ? govoril li si s men 4e da razpraq6 4e imalo takiva kato men

tikvenik ko li se obqsnqvam i az s tapanari

Толкова от мен!


Тема Re: huhнови [re: achko]  
АвторBVP (Нерегистриран)
Публикувано13.11.01 16:13



sladurche si ti...



Тема Re: Хех!нови [re: BVP]  
Авторпpoзpaчнocт (Нерегистриран)
Публикувано14.11.01 11:09



Ачко е невярно момче и лесно изневерява. Тъй че не го залюбвай. Айде с нас в Рио - да оплачем заарата там.



Тема Re: Хех!нови [re: пpoзpaчнocт]  
АвторBVP (Нерегистриран)
Публикувано14.11.01 14:01



S udovolstvie, no niama li da narusha duha na intimnost i nejno razbiratelstvo mejdu vas? :-)



Тема Re: Хех!нови [re: BVP]  
Автор rina (roza)
Публикувано14.11.01 17:51



tova da si govorite zad gyrba mi.......hmmmmm..dali ne chast ot ot otgovora na vyprosa ti po gore javno imash nujda ot razvedrjavane ..ne jadreno...a ..prezokeansko
a za ... .duhovete ne se bezpokoi.



Тема Re: Хех!нови [re: BVP]  
АвторOcтaп - Пpoзpaчния (Нерегистриран)
Публикувано15.11.01 10:14



А бе ние да стигнем Рио, пък там ще му мислим. А и ти нали само ще носиш куфарите...



Тема Re: Ние си говорим зад гърба ти...нови [re: rina]  
АвторOcтaп - Пpoзpaчния (Нерегистриран)
Публикувано15.11.01 10:15



за твое добро.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.