Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:48 12.06.24 
Градове
   >> Стара Загора
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема Ти уби детското в мен.нови [re: rina]  
АвторA бeмaй бeшe O. (Нерегистриран)
Публикувано26.11.01 14:29



Хич не е за подводници, след историята с "Курск". А таман се бях замислил за дядовата талига с магарето. Щеше да издържи до Рио. Ех, Рина, Рина, ти си за старозагорските бани. АМЧИ НЕ Е НИКАК ЛОШО!



Тема Re: Ти уби детското в мен.нови [re: A бeмaй бeшe O.]  
Автор rina (roza)
Публикувано26.11.01 15:01



??????



Тема Re: Ти уби детското в мен.нови [re: A бeмaй бeшe O.]  
Автор rina (roza)
Публикувано26.11.01 15:18



razbiram te ..ot goljamoto naprejenie okolo rabotata ti i zaminavaneto ...veche si dosta poumoren....predlagam malko zaslujen otdih..nie shte poemem chastta ostavashta za vyrshene .ti samo si pochivai..i si vyzvyrni svejestta na mislene taka ne te haresvam....



Тема И баба каза, че не ме харесва.нови [re: rina]  
АвторO (Нерегистриран)
Публикувано28.11.01 12:12



Ако и дядо го каже, оставаме без магаре и каручка. Я се поинтересувай, някъде не предлагат ли някой по-сносен трабант? Тогава и за тримата глупаци ще има място, и за зимнината. А и няма да си загубим националната идентичност. Щото виж как ще звучи: "тримата глупаци с трабант и туршия в Рио". Иначе ще бъде: "Тримата глупаци с мерцедес или фолксфаген в Рио". Някак не е достоверно, значи ще е и невярно.



Тема Re: И баба каза, че не ме харесва.нови [re: O]  
Автор rina (roza)
Публикувано28.11.01 16:10



shte izchakam mnenieto na djado ti..i togava !....neshto gledam vze s promjanata na identichnostta si ..da promenjash i mneijata si chesto..ja si vzemi prozrachnostta otnovo..kakvo shte kajesh ?



Тема Пък дядо ме харесва.нови [re: rina]  
АвторПpoзpaчнoтo O (Нерегистриран)
Публикувано29.11.01 10:02



Ами това е добре - човек да се променя и да се развива заедно с мненията си. Светът се развива, а Остап винаги е бил гъвкав и неконсервативен, и затова съответен на света. Ако искаш да стигнем Рио, променяй се и ти. Иначе - най-много до Аязмото... А магарето и каручката ги имаме за всеки случай, че знае ли човек!... Тъй рече дядо.



Тема Re: Пък дядо ме харесва.нови [re: Пpoзpaчнoтo O]  
Автор rina (roza)
Публикувано01.12.01 11:13



javno djado ti e mydyr chovek...dori i bez da se razviva mnogo.. i spored sveta i nache az si jiveja na Ajazmoto..ta njama nujda 'stigam 'do nego...no ako e za idejata i za tebe ..da probvame karuchkata i magarenceto...shte se jertvam..gyvkavo shte promenja mestojiveeneto si...za imam vyzmojnost da stigna posle ... i..nai mnogo do Ajazmoto
Eh, Ostap...O..kakvo li ne pravi chovek,za da se promeni i razvie ..pone malko.. i da syotvetstva na sveta....nai veche jelanie da ima chovek
prijaten weekend



Тема Яаааааа виж ти!нови [re: rina]  
АвторOcтaп П. (Нерегистриран)
Публикувано03.12.01 10:31



Че ние с тебе ще се окажем май комшии. Щото и на мен Аязмото ми е на една ръка разстояние. Да не би, впрочем ти да ми звъни вчера на вратата за киселото мляко и яйцата, а? Или пък да ти държах точно онзи ден праза и торбата с зелето в асансьора? Яааа, точно тъй! Ти вече се запасяваш за Рио!... Ледът се пука, уважаеми съдебни заседатели! До кой баир на Аязмото, кажи ми, ще стигнем преди Рио? Че трябва първо и да потренираме на сухо. Ето ти още една възможност за развитие и гъвкавост за днес...



Тема Re: Яаааааа виж ти!нови [re: Ocтaп П.]  
Автор rina (roza)
Публикувано03.12.01 12:15



ami ..pyrvo za baira..ima samo edin .,.i mu vikat vtorija..i otdavna e prevzet i ottreniran ..v ranna mladost taka .che nishto interesno za uprajnjavane na gyvkavost..nai mnogo da hvanesh muskulma treska..ti razbira sea dokolkoto zabeljazvam ..upotrebata na ....:"edna ryka razstojanie "me navjava na misylta ,che si mnogo dalech ot suhite trenirovkiosven ako ne gi karash ,kato po vremeto na suhija rejim ...az sym gotova ..i shte te izchakam prijatelski..da vlzezsesh vyv forma ...vse pak ..



Тема Опс! Грешка!нови [re: rina]  
АвторMнoro, мнoro пpoзpaчeн O. (Нерегистриран)
Публикувано03.12.01 13:00



Не забравяй, че съм Остап Бендер - гъвккъв и подвижен толкова, колкото реалността го изисква. А това означава, че и загорката ми е на една ръка разстояние, и тренировките по аязмото са ми на една ръка разстояние, че даже и ти - както се оказа! - си ми на една ръка разстояние. А от една ръка разстояние човек не се задъхва много-много. Всъщност магарето на дядо ми ще покаже дали и Рио не е на една ръка разстояние.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.