Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:30 12.06.24 
Градове
   >> Стара Загора
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема Re: Т.е. искаш да кажеш,нови [re: пoпътнo пpoзpaчeн O.]  
Автор rina (roza)
Публикувано12.12.01 15:43



ja vij gabaritite na karuchkata ...krai nas s BVP..dali njama da ima mjasto i za Indekscheto..shtoto vse pak ..nali prijatel v nujda se poznava ..koga shte vidi Rio, ako ne ja vzemem ..ei na ..goni ni veche



Тема Без притеснения! Индекса го качваменови [re: rina]  
АвторПpoзpaчнo reниaлeн O. (Нерегистриран)
Публикувано13.12.01 09:35



на гърба на магарето - хем да сигнализира, ако нещо пред нас не е в ред, хем да балансира превозното средство.



Тема Re: Без притеснения! Индекса го качваменови [re: Пpoзpaчнo reниaлeн O]  
Автор rina (roza)
Публикувано13.12.01 16:54



abe ...mailko se pritesnjavam,che malko pyt li e ..dai po dobre da pitame dali..i magareto shte iska shtoto..inache nikyde njama da trygne ..nali gi znaesh magaretata..da ne govorm z\a Indekskashte vzeme i da go nakara da krivne v druga posoka ..i gledai togava kakvo stava toku sme se ozovali ..drugade



Тема Re: Без притеснения! Индекса го качваменови [re: rina]  
Авторpaзбиpaщия мarapeшkи O (Нерегистриран)
Публикувано13.12.01 19:11



Нашето магаре говори само дядовия и моя език - тъй сме го възпитали от сукал
ческа възраст. Не се коси. Лошо ще е аз ако не съм там.



Тема Re: Без притеснения! Индекса го качваменови [re: paзбиpaщия мarapeшkи]  
Автор rina (roza)
Публикувано14.12.01 09:50



??vie s djado ti ..na razlichni ezici li govorite ??..interesno ..a za magareto ..kakyv poliglot izleze .lele...napravo veche znam,che shte byde interesno pytuvaneto .....njama nachin da ne si tam ti si osnovna figura ..kak



Тема Амиииии.... не с всяко магаре се стига до Рио.нови [re: rina]  
Авторпoлиrлoтcko пpoзpaчeн O. (Нерегистриран)
Публикувано14.12.01 18:14



Ще му се наложи и на него да поназнайва някоя риоска дума - че отде да знам на вас може ли да се разчита в нужда? А с дядо ми говорим на език, ойто обикновено съответства на настроението ни. Оттам и магарето се науч
и, де.



Тема Re: Амиииии.... не с всяко магаре се стига до Рио.нови [re: пoлиrлoтcko пpoзpaчe]  
Автор rina (roza)
Публикувано15.12.01 00:25



neshto problemi s doverieto li imame veche ?[smeq se) bydi siguren v nas



Тема Re: Амиииии.... не с всяко магаре се стига до Рио.нови [re: rina]  
Автордoвepчивo пpoзpaчeн O. (Нерегистриран)
Публикувано17.12.01 10:39



Ами аз ви зная от месец, а дядовото магаре от години. Как може да се сравнява количеството доверие, което да отдам на тебе и на магарето. Естествено, че то е с предимство, тъй като си знаем и кътните зъби - т.е. всички магарии.



Тема Re: Амиииии.... не с всяко магаре се стига до Рио.нови [re: дoвepчивo пpoзpaчeн]  
Автор rina (roza)
Публикувано17.12.01 12:11



da ..da ama te iznenada s podkovata ...nali....a za doverieto..estestveno che magareto moje da nosi poveche ..



Тема Re: Амиииии.... не с всяко магаре се стига до Рио.нови [re: rina]  
АвторCнeжнo пpoзpaчeн O. (Нерегистриран)
Публикувано17.12.01 13:49



Е, че какво магаре ще е, ако не ме изненадва от време на време? Важното е, че сега препуска в галоп и искри хвърчат изпод подковите. А иначе ти колко носиш? На доверие де...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.