Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:34 27.04.24 
Градове
   >> Стара Загора
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема skuka??нови  
Автор Bgpunk (Bulgarski punk)
Публикувано16.09.01 12:09



ne vi li e skuchno?az sum na 28 i mi e mnogo skuchno v SZ..imate li interesni predlozhenya??za nesto interesno iz Stara Zagora
ima li drugi s podoben problem??



Тема Re: skuka??нови [re: Bgpunk]  
Автор Deniz ()
Публикувано16.09.01 21:31



ami sku4noe kogato ne 6tae6 kakwo da prawi6 i kak da zapIlni6 dnite si no ako znae6 nqma da ti e sku4no taka 4e:
da na men mi e sko4no no neznam kak da se sprawq s towa- mislq da si zapalnq wremeto sas sport, probway i ti interesno e
uspeh w tarseneto na zanimanie- ogledayse dobre 6te nameri6 ne6to

ne e nujno da se ti4a dostata4no e da se tragne na wreme


Тема Re: skuka??нови [re: Deniz]  
Автор Bgpunk (Bulgarski punk)
Публикувано17.09.01 13:14



sport?zasto ne
no problemut e che pak mi e skuchno
suvsem nyamam sporten duh!!



Тема Re: skuka??нови [re: Bgpunk]  
Автор Deniz ()
Публикувано20.09.01 14:47



lo6a rabota naprawo ne se se6tam kakwo da tiu predloja to i na men mi e sku4no no u4eneto mqna da mi ostawi wreme za sku4aene
opitay towa- probway s nqkoy kurs: za ezik, komputri ili ne6to drugo koeto da te wle4e
uspeh

ne e nujno da se ti4a dostata4no e da se tragne na wreme


Тема Re: skuka??нови [re: Deniz]  
Автор Bgpunk (Bulgarski punk)
Публикувано20.09.01 22:01



pusto da ostane
may az ste zapochvam takuv kursa po English da vodya suvsem skoro

a mi se pie bira,sedy mi se v Gradskata gradina(ama da ne sum sam) i da govorya s nyakogo


ostavy gi ty teya kursove na horata deto nisto ne znayat :))



Тема Re: amiнови [re: Bgpunk]  
Автор Deniz ()
Публикувано20.09.01 23:47



ami 4owe4e az se opitwam da ti pomopna naprqgam se da ti izmislq zanimanie ne6to koeto da dapalni6 praznoto si wreme pak to....wse ne se polu4awa
obe6tawam da pomislq o6te
a w towa wreme za6to ne me swetne6 za kursa po angliyski imam nujda ot takav-
eto ti malka rabota (da napi6e6 otgowor)

ne e nujno da se ti4a dostata4no e da se tragne na wreme


Тема Re: amiнови [re: Deniz]  
Автор Bgpunk (Bulgarski punk)
Публикувано21.09.01 06:32



oho!
tukmo se budya i ste trugvam za uchiliste
ta,kursut po English mozhe da go bude,ama shansa(zasega) e mnogo maluk
firmata kum koiato steshe da bude mi se struva malko spechena
no,ako ty tryabvat urocy..mi obady se!ste se razberem absoljutno za nesto..
za kakvo ty tyrabvat urocite-kandidatstvane,emigracya ili za uchilisteto?

eh,oste edin mnogo siv den zapochva..dano da svurshy po skoro

ivo



Тема Re: amiнови [re: Bgpunk]  
Автор Deniz ()
Публикувано23.09.01 19:50



ami sigurno si 4uwal horata da kazwat edin ezik edin 4owek - ta re6ih i az da nau4a ne6to tolkowa e nujno w tiq wremena prosto nawsqkade mi iznikwa na sre6ta angliyski ta zatowa no za sega razpitwam kak stoqt ne6tata za6toto sam 3 kurs weterinarna medicina i tazi godina mi e mnogo natowarena trqbwa qko da se u4i i na4e.... ta 6te se ma4a i sku4aq ednowremenno

badi siguren ne samo ti sku4ae6- a kato ne hareswa6 towa koeto prawi6 nameri si ne6o koeto 6te te wle4e
dnite sa dalgi ne si zasnujawa da gi gubi4 (da mejeh i az da posledwam tozi sawet)kakwo kazwa6e edna poznata-
jiwotat e igra igray za da jiwee6

deniz


ne e nujno da se ti4a dostata4no e da se tragne na wreme


Тема Re: amiнови [re: Deniz]  
Автор Bgpunk (Bulgarski punk)
Публикувано24.09.01 07:49



s chastni urocy e kude kude po dobre i ne chak tolkova PO SKUPO..
po kursovete trudno se obrusta vnimanie na otdelnite individi
dnite sa dulgi...daaaa



Тема Re: skuka??нови [re: Bgpunk]  
АвторCнeжaнka (Нерегистриран)
Публикувано24.09.01 16:58



Глей ся....
Сещам се за доста начини да се изцериш от скуката....
Например може да си намериш некоя мома дето да ти къса нервите на всеки кръгъл час, а ти да я гледаш в очичките и да й купуваш ново бельо срещу обещанието, че все някой път ще ти направи стриптиз с него....
Или пък да почнеш да пишеш книга за омразата си към живота. Идеята си я бива, особено ако успееш да приложиш достатъчно галям набор от изпитани на собствен гръб гадости... Ако не ти хрумва нищо подобно, питай мен. Аз имам докторантура по случая....
Кво друго може да правиш ли....
Ами например може да се заразиш от шибаната мания да чатиш. Това има и едно друго предимство. Дава ти достатъчно голям избор от гадости по предходната точка:)
Освен това може да си купиш кола (ако все още нямаш) и да тръгнаш по национален гастрол. Опознай родината, за да я обикнеш. Мен като ми избият чивиите това правя. Е, разбира се след като съм направила всичко друго от предходните пунктове:)) Освен това пътуването ти дава материал за изпълнението както на другите изброени точки, така и открива нови хоризонти. Току виж си блъснал някое шиле по пътя и си го изритал с досада, избърсвайки обувките си в предната гума, или пък си сбъркал пътя и пътувайки за София се отзовеш в Бургас. (и това ми се е случвало).
Също така предлагам да се нальочкаш някоя вечер до умопомрачение в Литъл рок. Това е страхотна идея, още повече, че следващите два дни са ти отново уплатнени в самосъжаление, търсене на аналгин и миене на тоалетната чиния.....
Друго против скука ли.....
Ами чети Снежанка в клуб "Стара Загора"
:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.