Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:46 22.06.24 
Градове
   >> Стара Загора
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Антизарализми  
Автор Cнeжaнka (мнителна)
Публикувано24.09.01 17:24



Ей го на!
Пак дивотии се въртят в и бездруго умопомраченото ми мозъче. Разни еретични мисли, дето твърде натоварват единствената ми мозъчна клетка и по всякакъв начин се опитват да превърнат кроткия ми блондизъм в нещо по-възвишено и мислещо.
Басси, хем се изрусих, за да спра да мисля, но не би!
Всъщност, то и мисленето ми като другите ми работи - от ден до пладне, но понеже сега е ракиено време - момент на равносметка -, та рекох да споделя с вас несподеляемото.....
Та така, братя и сесри заралии!
Настана време разделно. Вашата предана Снежанка напуска родното бойно поле и се пренася в един по-добър свят - по красив, по-жесток, и по....... по-назапад:)
Опитвам се и аз да направя нещо дето не би трябвало да правя, ма глей само кво стана!
Така е като човек слуша гюллето в главата си и гледа накъде се е наклонило, та го следва......
Най-добре е да е в покой пустичкото, ма мойто напоследък неще и да чуе да заеме равновесната си точка....
Все на запад се килва, та рекох накрая да зема да го последвам, пък "каквото сабя покаже".
Това, разбира се, има много положителни черти. Една от които е разчистването на родния градец от черни блондинки, опитващи се да разсъждават на глас. Нещо абсолютно досадно и никому ненужно.....
Всъщност......
Май това въобще не трябваше да го пиша :(
Простете



Тема Re: Антизарализминови [re: Cнeжaнka]  
АвторBgpunk (Нерегистриран)
Публикувано24.09.01 23:15



gadno e chovek da hody na zapad,kato mozhe na iztok da otide ili na sever!



Тема Re: Антизарализминови [re: Bgpunk]  
Автор Cнeжaнka (мнителна)
Публикувано24.09.01 23:26



Ние сме на изток от рая.....
А аз искам рай докато съм жива, щото умра ли, не се знае вече накъде ще ме засилят....
Затова и тръгвам на запад. Към рая......



Тема Ех...нови [re: Cнeжaнka]  
Автор3aropkaтa (Нерегистриран)
Публикувано25.09.01 09:23



Късмет, Снегурочке!
Ще липсваш тук.



Тема Re: Ех...нови [re: 3aropkaтa]  
Автор Cнeжaнka (мнителна)
Публикувано25.09.01 11:33



Ще се навъртам бе......!
Накъде без мен?! :)))))



Тема Re: Приказка за врабченцето ...нови [re: Cнeжaнka]  
АвторИвaн (Нерегистриран)
Публикувано26.09.01 00:17



Имало едно време едно врабченцеее . То си кълвяло зрънца през лятото , мръзнело и гладувало през зимата , но винаги весело чуруликало и било готово всеки момент да се сбори с някой , па бил той и по големия от него кооосееер . Не щеш ли веднъж видяло на една тераса златна клетка със канарчета , весело си пеели , сладко си кълвяли просо , парченца банан , ябълка , натрошени яйца и какви ли не още лакомства . Как му се приискало на душицата да стане канарче като тях .
Един ден както си било кацнало до тях и ги гледало захласнато , го сграбчила нечия ръкаааа . После го пуснали в една такава златна клетка и затворили вратичката след негоооо . Ах ! Какво щастие го обзелоооо ! Веднага му донесли лакомства на големи парчета ... и то с малкото си човче кълвало и тежко преглъщало . Надуло му се коремчето . Сладко зачуруликало . Но не след дълго му се приакалоооо . Добре ама тия големи залъци как да ги изака през малкото си дупенце ... горкото то , защо не си дало сметка - тия големи неща освен през зиналата му уста , сега трябвало да минат и през малкото му .....



Тема Re: Приказка за врабченцето ...нови [re: Ивaн]  
Автор abettor (усмихващ се)
Публикувано29.09.01 23:46



Който си има брада, купува си и гребенче за нея.....
Снежанка



Тема Re: Антизарализминови [re: Cнeжaнka]  
Автор Hoвaroдин (такъв един...)
Публикувано04.10.01 12:40



Моето гюлле бая зор видя, докато се търкаляше между изтока и запада. Ни там беше нещо повече от гюлле, нито тук. Затова сега го водя на балкан. Като го затъркалям нанякъде, или пот лее, или песен пее. А бе, друго не смея да ти кажа. Че я колко дни са минали! Изпуснах ракиения ти влак, блонди!



Тема Re: Антизарализминови [re: Hoвaroдин]  
Автор Cнeжaнka (мнителна)
Публикувано08.10.01 16:20



Всяко търкулване - нова глупост.
Всяка глупост - ново разнообразие.
Всяко разнообразие - висок адреналин.
Висок адреналин - истински жива Снежанка........



Тема Доста смислено . . .нови [re: Cнeжaнka]  
АвторEди (Нерегистриран)
Публикувано18.10.01 23:25



. . . изказване за една блондинка па била тя и изрусена !
Впечатли ме !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.