Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:09 30.06.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Здравейте....нови  
Автор braconiera (минаващ)
Публикувано22.04.01 20:11



Най после се върнах от дълго пътуване и да Ви призная побързах да погледна какво става в клуба. Прави чест на Иван, Загорка и Снежанка че полагат усилия този форум да заприлича наистина на клуб. Но сякаш липсва тема за която да се говори. Аз Ви предлагам всеки да сподели малко повече за себе си например със какво се занимава, какво му е хобито, със какво може да помогне на друг и т.н. Убеден съм че ще тръгне приказката а и даже може да се получи ползотворно сътрудничество. И аз като приказвам трябва да започна пръв.
Занимавам се с бизнес /горива и смазочни материали/ Хобито ми е лов и риболов. Много често пътувам до Германия. Там продавам гоблени и някои антикварни неща за които съм спечелил на аукционите. Използвам връщането за да докарам и някой автомобил.
Това е засега. Сега съм свободен тези седмици и ще вземам дейно участие в клуба.

ЧАО





Тема Re: Здравейте....нови [re: braconiera]  
Автор Cнeжaнka (непознат)
Публикувано22.04.01 23:11



Ха здрасти!
Видях си името, така любезно споменато от теб и рекох да се включа :)
Не ми пишат името по разни клубове всеки ден я!! :)
Аз пък никога не съм ходила в Германия :( Е, аз и немски не знам, та ако отида ще викам само "Гуд морген" и "Ауфвидерзен"..... А пък няма да имам достатъчно верме да науча горките немсци на български, че и на старозагорски диалект, и затова ще си седа тука! Хак ми е! :)
Иначе и аз като тебе се занимавам с честен частен бизнес.
Да, правилно видя! Словосъчетанието е напълно добре обмислено и вярно :)
Та затова и нема много паре :)
Занимавам се (заесно с благоверния ми) с обработка и монтаж на мрамор и гранит:) Ено мъъъничко цехче в индустриална зона. Ей тука пише кво точно правим :)
http://www.street.bg/users/slivkova/
Надали те интересува де ....
Иначе хоби ми е да си заривам в "матрицата". Дремя си тука с часове, за ужас на съпружието :) Ама за сметка на това пък му се отпуска веднъж седмично хдене за риба. И той като тебе е страстен рибар - от тия, дето много ловят, пък май нищо не хващат:))))
Е, днес ми донесе един шаран, ама беше забравил да махне касовата бележка от торбата :)
Ох, пак много се разприказвах... да зема да се махам ли?!
Аре, бегам и... благодаря ти, че ми развърза езика :))



Тема Ей, Снежке,нови [re: Cнeжaнka]  
Автор 3aropka (специално)
Публикувано22.04.01 23:45



изтрепа рибата!!! Сега какво ще лови благоверния през уикендите?
Рекламката ви е почти плашеща, но затова пък наистина запомняща се.
Най-ми хареса:
А ПЪК АКО НЕ Е.....
ПРАВИМ И ПАМЕТНИЦИ :)))
Дано не се налага де.





Тема Загорканови [re: braconiera]  
Автор 3aropka (специално)
Публикувано22.04.01 23:51



Хоби, занимание... Абе днес май не ми е ден да си декларирам какво харесвам и какво не, още повече, че в калабалъка може и да излъжа нещо.
Всъщност мисля си, че като се заформи приказката всичко ще си изплува наяве. И в подкрепа на същата тази приказка много ми се щеше да те попитам, ти всъщност защо не харесваше старозагорци? Какво те накара да мисиш така за нас? Ровнах на предишната страничка и видях, че тъкмо ти беше човека, който твърдеше, че всички са еснафи. Моментен изблик или обмислено твърдение?
Питам от чисто любопитство и бих приела всякакъв отговор, не се притеснявай да не обидиш някого.

Лека вечер и приятни сънища!



Тема Re: Загорканови [re: 3aropka]  
Автор braconiera (минаващ)
Публикувано23.04.01 00:56



Доколкото разбрах Вие не отричате това че е вярно но самите Вие не искате да е така, прочети ПРИЗИВ на Иван. А що се отнася до мен аз умея да общувам с всясакви хора.





Тема Re: Загорканови [re: braconiera]  
Автор 3aropka (специално)
Публикувано23.04.01 11:11



Хехе

!
А що се отнася до мен аз умея да общувам с всясакви хора.
Иначе казано - ще слезеш до нивото ни и ще се разберем.
Аз лично не съм съгласна с думите ти, а за Иван не мога да говоря.
Ти все пак не ми отговори, защо не харесваш заралии?

Редактирано от 3aropka на 23.04.01 11:21.



Тема Re: Здравейте....нови [re: Cнeжaнka]  
АвторГocпoдин (Нерегистриран)
Публикувано23.04.01 14:10



Ех,Снеже!!!!Капия си беше и капия си остана:-)))?Бяха хубави времена едно време в МГ-то!!!Май само ние с теб от цялата сюрия диваци дето учехме заедно сме запалени по мрежата....оп...забравих Джото....той е МАНЯК!!!!Та като почнахме да си менкаме уебчета да предложа и аз едно:www.sz.inetg.bg/market.service/.....хайде за сега чао





Тема Re: Загорканови [re: 3aropka]  
Автор braconiera (минаващ)
Публикувано23.04.01 22:22



Загорке ще ти отговоря съвсем просто. Егоизмът не ми харесва. Аз например съм добър и щедър човек и не понасям такива хора. Но мога да живея сред тях защото след дори кратък контакт те остават някак стоплени от човешките отношения и поне с мен не се държат повече студено и злобно.





Тема За Снежанка [re: Cнeжaнka]  
Автор braconiera (минаващ)
Публикувано23.04.01 22:35



Снежанке, от сайта Ви не разбрах всъшност какво точно произвеждате. Интересува ме обработката на гранита и мрамора като груба машинна обработка ли е или става въпрос и за изкуство. И можете ли да изработвате малки детайли / фигурки / от нефрит ако ви донеса нефрита.



Тема Re: Загорканови [re: braconiera]  
Автор 3aropka (специално)
Публикувано23.04.01 23:01



Хора всякакви. До накъде те разбирам, защото и аз самата съм си нарочила един град, в който не харесвам хората. Те може да са хубави, но на мен да ми се случват все неприятни срещи там. Аз самата се чувствам некомфортно в него.
Подозирам, че и твоят случай е такъв - нарочил си ни някога за черни и от тогава винаги лошотията ни виждаш.
А ти, опитай да не очакваш злобно отношение и няма да срещаш такова. Защото, Бракониере, околните са като огледало. Иначе казано, отношението на околните е оражение на нашето отношение към себе си и към тах.
Дай ни шанс. Не сме такива невъзможни егоисти.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.