Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:44 28.06.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема За циганите ...нови  
АвторИвaн (Нерегистриран)
Публикувано28.03.01 10:10



Преди 10 год карах такси по 35 то мин пост .
Какво ми направи впечатление - на мен и колегите ми таксиджии ....
Стоят циганите на спирката на алана и чакат автобус , докато седят и трима , без да се познават - мъже или жени или омешено се комбинират и си наемат общо кола да ги закара до Лозенец . Никога българи живеещи на Чучурите , Железник , Зора или където и да е - не го правят - стоят и чакат , ама дъжд , ама сняг, ама вятър .... Кое е това дето ни дели .... ?



Тема Уххх,нови [re: Ивaн]  
Автор 3aropka (специално)
Публикувано28.03.01 10:53



караш ме да се замислям сега. Още преди обяд при това!
Както и да е. Циганите. Какво ни различава? Те не са така инертни като нас. Много по-гъвкави. Което пък от друга страна ще рече - непостоянни. Чувстват повече от колко мислят. За хубаво и лошо.
Пък и коя съм аз да им правя оценка?
Нали знаеш за циганите. Че помежду си се бият, но ако някой тръгне срещу тях веднага се обединяват.
А ти искаш ли да си като тях?
Признамвам, че съм го мислила.



Тема Re: Уххх,нови [re: 3aropka]  
АвторPif $ (Нерегистриран)
Публикувано29.03.01 11:22



A ti imala li si si rabota s cigani ?
pojelavam ti da niamash
po dolno nehsto ot tiah na tazi planeta niama
mrusno dolno i gadno pleme
strashnoto e che niama izkliuchenie.
NITO EDNO
poviarvai mi

ako vidish cigani biagai kolkoto mojesh



Тема Re: Уххх,нови [re: Pif $]  
Автор jbf (непознат)
Публикувано03.04.01 21:38



Защо да бягаш колкото можеш бе! Бий колкото можеш.

(само това ми остава)

Тема Re: Уххх, [re: jbf]  
Автор poзинka ()
Публикувано03.04.01 21:56



хайде де, без насилие, моля...

За сериозните неща по сериозному, за смешните по-свободно!


Тема Re: За циганите ...нови [re: Ивaн]  
Автортoтo (Нерегистриран)
Публикувано11.05.01 16:17



Бай Иванеее, и теб не те слуша главата! Що ти трябваше да напускаш таксито, а? Там ти е мястото!



Тема Re: За циганите ...нови [re: тoтo]  
Автор ИBAH (непознат )
Публикувано19.05.01 09:08



Щото байовото беше между другото ... иначе какво му е на таксито . Работа като работа ....



Тема Re: За циганите ...нови [re: Ивaн]  
Автор diD_13 ()
Публикувано14.06.01 08:41



Ehh Ivane..
циганите като се видят..независимо ,че не се познават поне са наясно - всичките са само за едно място-друго няма-Лозенец..к,во предлагаш да тръгна да питам всеки по спирките кой е за моя квартал..пак и таскиджиите/преди 10г./..нямам думи ..май най -добре се разбират с циганите..иначе ще ядат пердаха..кво да правят -слушат..това за преди 10г.
Нещата сега са по -други нали и е добре ,че предлагането на услугата е повече от търсенето...а сега да тръгнат да смъкват по две -три кожи..иначе какво качим се 3-ма българи и той си вземе тарифата три пъти..ама така е щото от много претенции за култура не бием..и що ни връщаш 10 г. назад ..
а иначе най-общо казано ний сме по- зле и от циганите и от евреите и от..каквото искаш сложи след многоточието.. по отношение на съобщност..общност..могат да ни съберат на едно място или за цирк или за аванта или за да охулим и овъргаляме някого в калта..за друго едва ли ще намериш съобщност по- голяма от 20 човека..

~@(*L*)@~~


Тема Re: За циганите ...нови [re: diD_13]  
АвторИвaн (Нерегистриран)
Публикувано16.06.01 18:22



Уважаема Дидке ,
Радвам се на височайшото сияние което пръскаш над нас и се радвам че си тъй високо във съзнанието си , дано и в житието си ... Не очаквам да разбереш , мен долнопробния , цигановозещ таксиджия , единството на малцинството е моята мисъл която исках да искажа пред достапочтените , пръснати по върховете на вирнатите си носове ...



Тема Re: За циганите ...нови [re: Ивaн]  
Автор diD_13 ()
Публикувано17.06.01 01:53



И какво каза сега...,освен че набързо класифицира съзнанието ми и ме запрати към електрическите крушки дето светят над нас..взе че се изкара и долнопробен...препрати ме към ремонт на вирнати носове ли???..де го тоя сервиз..няма го като тема...що пак да не те разбирам...ти разбираш ли се...какво искаш да имаш такси за българи .. за цигани ли ..или такси-Иван..я кажи какви екстри или санкции ще предлага ..за цигани или за българи няма значение ...особенно се интересувам за тези клиенти с вирнатите носове..на операция ли ще ги подлагаш-дано да е по безкръвния метод..


и спри да ме уважаваш...уважават се само майка и баща..дядовци и баби...другите се разбират ако е възможно ако не..остават неразбрани,но не и уважаеми-нали?!?!

~@(*L*)@~~



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.