Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:22 27.04.24 
Непрофесионални
   >> Студенти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема H2B виза  
Авторcлaдka (Нерегистриран)
Публикувано23.02.06 14:43



Има ли някои които е ходил или ще ходи в САЩ с H2B виза?Конкретно въпроса ми е кое е по-добре да пиша в DS - а че работя или не, че съм завършила семестриално магистратура и ще се дипломирам като се върна ?? Кое е по- добре за H2B виза??



Тема Re: H2B визанови [re: cлaдka]  
Автор Cherniq (истински)
Публикувано23.02.06 23:13



Хубаво е да пишеш, че работиш и да отбележиш, че работодателя те пуска за периода на програмата в неплатена отпуска и после отново ще те очаква на работа.

Представи уверение, че ще се дипломираш като се върнеш.

За всички видове виза за САЩ е добре да демонстрираш силни връзки с родината - собственост, обвързаност с образование, работа, приятели...


За къде ти е Н-2В-то?




Мисли! Вярвай! Мечтай! Рискувай!


Тема Re: H2B визанови [re: cлaдka]  
Авторmalvina (Нерегистриран)
Публикувано13.03.06 22:22



по-добре е да каже6, 4е работиш



Тема Re: H2B визанови [re: cлaдka]  
Автормaлвинa (Нерегистриран)
Публикувано13.03.06 22:41



пиши ми на e-mail : ge _milena@yahoo.com
Ти взе ли си интервюто?



Тема Re: H2B визанови [re: malvina]  
АвторZlobule (Нерегистриран)
Публикувано24.03.06 23:43



Molia kajete mi ne6to za Alliance Abroad Group (Six Flags New Jersey ) and SW-Bulgaria. Petitsiata mi e gotova no pro4etox tvarde mnogo negativi za tsialata taia istoria s uveselitelnite parkove.Molia ako niakoi e xodil ili e 4uval ne6to za tiax da mi pi6e predi da sam platila i ostanalite pari za viza bilet i t.natatak...

Blagodaria predvaritelno



Тема Re: H2B визанови [re: Zlobule]  
АвторPepa (Нерегистриран)
Публикувано25.03.06 15:26



А ти кога ще си на интервю?
За SW-Bulgaria знам, че по принцип не си доизпипват нещата, но иначе вършат работа.
А заплащането в Six Flags е смехотворно малко и няма овертайм!



Тема Re: H2B визанови [re: Pepa]  
АвторZlobule (Нерегистриран)
Публикувано25.03.06 18:18



6te sam na interview v na4aloto na April.Ve4e platix po-goliama 4ast ot sumata za u4astie v programata no mai 6te spra do tuk.Ve4e probax 4rez SW za U.Kingdom i imam otkaz prez decemvvri za tam i silno se samniavam 4e 6te mi dadat viza za USA sled otkaza mi za U.K. Struva li si izob6to da se xodi v Amerika za 200 S na sedmitsa?Az se nadiavax na tozi overtime...Ti bila li si na raboto za Aliances Abroad i Six flags?



Тема Re: H2B визанови [re: Zlobule]  
АвторPepa (Нерегистриран)
Публикувано26.03.06 15:38



Не съм била в САЩ чрез Aliances Abroad, а чрез друга агенция, но имам познати, които са работили в Six flags - момче и момиче и те казаха, че е пълна мизерия заплащането, още повече, че силния сезон е 3 месеца, а след това и по-малко часове, и по-малко заплащане.А housinga си е същия.Прецени си дали искаш да си на минус...



Тема Re: H2B визанови [re: Pepa]  
АвторZlobule (Нерегистриран)
Публикувано26.03.06 16:32



Mersi za informatsiata . Az okon4ataelno se razubedix be4e da xodia tam, no jalko za parite koito platix ve4e za u4astie v programata i komisionni i zastraxovka...Po-dobre da se spra do tuk otkolkoto da ida i da se iadosvam 5 mesetsa tam...



Тема Re: H2B визанови [re: Zlobule]  
Автор Cherniq (истински)
Публикувано28.03.06 00:31



Само който не чете редовно форума може да се запише в SW за Six Flags




Мисли! Вярвай! Мечтай! Рискувай!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.