Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:35 10.05.24 
Непрофесионални
   >> Студенти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: H2Bнови [re: lvka]  
АвторBS (Нерегистриран)
Публикувано12.03.07 21:38



Zdrasti,Ivka!Za interviuto minalata godina ne sam predstavjala nikakvi po-specialni dokumenti(samo,4e sam studentka zado4no-uverenie i studentska knijka).Pitah v firmata dali e hubavo da imam njakakav imot i te mi kazaha,4e samo zaradi interviuto njama smisal.Taka,4e ne se pritesnjavai.A 6to se otnasja za otkazite na vizi,az 4uvam postojanno drugata krainost-4e davat na po4ti vsi4ki(dori i na 4-ti kurs J1)Taka,4e spokoino.Sigurna sam,4e i na nas 6te dadat.Za kade ti e ofertata?



Тема Re: lifeguard programs?нови [re: Cherniq]  
Авторalex (Нерегистриран)
Публикувано15.03.07 18:45



Ще ми обясните ли за втората работа.Как работодателя ви може да разбере?

Ако от втората работа ви плащат такси,това проблем ли е?



Тема Re: H2Bнови [re: BS]  
Автор pimkie (непознат )
Публикувано30.03.07 14:19



Здравейте!BS, много се зарадвах като най-накрая попаднах на човек, който е бил в Bar Harbor

Аз също съм се запътила натам- ще работя в Holiday Inn. Искам да те попитам дали, ако отида на 12.06 ще е късно за втора работа? И още нещо- как така компанията осигурява втора работа? Едно момиче от форума ме посъветва да питам за втора работа направо в хотела, но в работната ми оферта пише, че това не е позволено!?



Тема Re: H2Bнови [re: pimkie]  
АвторBS (Нерегистриран)
Публикувано03.04.07 21:14



Здравей,pimkie!С каква виза си ти?Миналата година на всички с H2B ни осигуриха втора работа.А за тези с J-1 има доста жъзможности,защтото града е пълен с хотели и ресторанти.Така че мисля,че няма да имаш проблеми.Ако имаш други въпроси,питай.Ако мога ще ти помогна

.



Тема Re: H2Bнови [re: BS]  
Авторpimkie (Нерегистриран)
Публикувано03.04.07 23:28



Аз съм с J-1, дано да имам късмет, защото докато ми излезе social number сигурно вече ще е края на юни и се притеснявам, че ще е късно

Разкажи нещо за града..........разбрах, че е много красиво и спокойно? А и още нещо- ти докъде си пътувала със самолет и след това какво си хващала, защото аз гледах, че последния автобус от Bangor е в 22:00h, а самолета пристига там в 22:30h и се чудя дали да не пътувам от Boston с автобус?



Тема Re: H2Bнови [re: pimkie]  
АвторBS (Нерегистриран)
Публикувано04.04.07 13:16



Здравей,pimkie!Незнам какво точно да ти кажа за Bar Harbor.Градчето е много малко и спокойно(както знаеш).Както ти писах вчера има само хотели и ресторанти,един клуб(който затваря точно в 1),но става голям купон всеки петък.Хората са наистина много готини.Сигурно знаеш,4е е хладничко през лятото,така че си приготви освен летни дрехи и някой пуловер и по-дебеличко якенце.А за пътуването,незнам как ще е тази година.Но миналата и ние летяхме до Бангор,и нашия самолет кацна късно,но от фирмата ни бяха осигурили нощувка в хотел в Бангор(която беше безплатна) и на следващия ден дойдоха да ни вземат с автобус(пак безплатно).Но ние тогава бяхме цялата група.А тази година като ще пътуваме на няколко пъти незнам как ще е.Дано се погрижат отново по същия начин!!!Не се притеснявай сигурна съм,че много ще ти хареса Bar Harbor и ще си искараш много яко лято.Все пак повече от половината хора,които бяхме там ще се вращаме(ако вземем визи).Ами това е.Надявам се да съм ти помогнала,и не се притесняваи да питаш още.





Тема Re: H2Bнови [re: BS]  
Авторpimkie (Нерегистриран)
Публикувано05.04.07 17:32



Благодаря за отговорите

! Засега друго не се сещам, ако има нещо ще пиша пак



Тема H2B въпрос [re: Stranno]  
Авторgthewizard (Нерегистриран)
Публикувано11.12.07 16:28



здравейте всички. много се радвам че има толкова хора, искащи и можещи да помогнат със съвет, защото нас българите това най-много ни помага. Искам и аз да попитам нещо сега.... Аз съм студент, завършил семестрялно, остава ми само държашен изпит, работя към една фирма с тр договор от месец и половина, ходил съм през последните три лета с j1 визи, вкл и след 4-ти курс. Въпросът ми е, какъв шанс имам за това лято да взема h2b visa. Много благодаря на всеки който би ми оказал подкрепа и късмет на всички!!!



Тема Re: H2B въпрос [re: gthewizard]  
Авторv (Нерегистриран)
Публикувано14.12.07 12:22



gledai sega,
tvoia vupros e glupav.
1. Na takuv vapros kakuv ti e shansa moze da otgovori samo US Consul - v tozi forum edva li ima takiva, puk i da ima niama da ti otgovoriat. S takuv vupros mozes samo niakoi "umnik" da te zabludi.
Po skoro vuprosa bi tribvalao da bude ne " kakvi sa mi shansovete za h2b" a " kakvo mislite za h2b sled J1..." Na tozi vapros ste ti otgovoria - mislia che ne e dobra ideia - prosto zastoto h2b vidsite sa mnogo problemni po princip.
Susto taka izglezda che ti po prezumcia si izkluchil veroiatnostta z 4ta J1 visa - tova che si semestrialno zavursil niama znachenie - ako imas status na redovno obuchenie kum momenta na iaviavane za visa - ti si eligible. Predpolagam che ne si shvanal oste che tova koeto se sluchi s horata posleden kurs prez 2006g veche ne se sluchva zastoto sa se promenili pravilata i situaciata. Ochevidno che vsiaka godina ima novi nesta - taka che ne razbiram zasto kato si posleden kurs i semestrialno zavursil prosto ne si otlozis diplomiraneto primerno - a tursis H2b koeto zabelezhi samo izglezda che e alternativa na WAT - no vsustnost izobsto ne e



Тема Re: H2B въпрос [re: v]  
Автор Cherniq (истински)
Публикувано16.12.07 03:54



семестриално завършилият не е студент редовно обучение



шансове за Н2В - 80% (на янките не им стигат хора)



Мисли! Вярвай! Мечтай! Рискувай!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.