Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:11 05.05.24 
Непрофесионални
   >> Студенти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема До всички студенти и кандидат-студенти от УНССнови  
Автор tonzos_justice (noble)
Публикувано14.03.05 15:24



Колеги, проучвам един въпрос. Искам вашите мнения, защото ако вас ви няма ще се закрият всички специалности и факултети. Сега в УНСС е голяма борба за привличане на нови студенти, защото някои специалности може да бъдат закрити. Искам да ми споделите: 1) Какви са били вашите предпочитани специалности, когато сте кандидатствали (ако може годината на кандидатстване), а за тези, които тепърва ще го правят как ще ранжират в последователен ред желаните специалности?; 2) От каква подготовка имате нужда в УНСС (теоретична и практическа); 3) Какви специалисти искате да станете с придобитата специалност?;4) Какви специалисти ще се търсят сега и в бъдеще на Пазара на труда според вас 5) И последно какво натежава най-много при избора на вашата специалност (наименование, авторитет,перспективи или др.) за следване и оправдани ли са ви били очакванията? А за кандидат-студентите въпросите са същите в насока към бъдещето! Благодаря ви предварително за отговорите!

Редактирано от tonzos_justice на 14.03.05 15:28.



Тема Re: До всички студенти и кандидат-студенти от УНССнови [re: tonzos_justice]  
Автор snobarМодератор (Fuckers League)
Публикувано14.03.05 17:05



Закриване на специалности!?!????? Та те откриват нови, а ти ми говориш за закриване. Ще има (и май вече има) промяна във факултетите, някои специалности ще се прехвърлят в други факултети, които пък от своя страна са преименувани...може да се обединят някои специалности..но за закриване мисля, че е в сферата на фантазиите.
Говориш ми, че има борба за привличане на студенти!!!! Я погледни минали години за ква борба става въпрос, но между кандидат-студентите, за да се доберат до УНСС!!!
Мнението ти е несъдържателно според мен.

...и твойта майка също!


Тема Re: До всички студенти и кандидат-студенти от УНССнови [re: snobar]  
Автор tonzos_justice (noble)
Публикувано14.03.05 17:19



Ами ти така мислиш, защото не си в кухнята. Но всеки си има право на мнение. Нека сега и другите да чуем!



Тема Re: До всички студенти и кандидат-студенти от УНССнови [re: tonzos_justice]  
Автор snobarМодератор (Fuckers League)
Публикувано14.03.05 17:29



Никога не съм бил в кухнята...там са само надъханите провинциалисти, искащи чрез Студ. съвет по-лесно да завършат и да определят част от правилата на играта...

...и твойта майка също!


Тема Re: До всички студенти и кандидат-студенти от УНССнови [re: tonzos_justice]  
Автор Tristania (gothic)
Публикувано14.03.05 18:37



мда, откриват 2 нови специалности - Икон. социология и другата беше нещо от сорта на Икономика на психологията или нещо подобно.

[img]http://www.avatarity.com/avatars/2/23/2384.jpg[/img]

Редактирано от Tristania на 14.03.05 18:38.



Тема Вземете отношение по въпросите минови [re: Tristania]  
Автор tonzos_justice (noble)
Публикувано14.03.05 19:05



Искам конструктивни мнения само!



Тема Re:нови [re: tonzos_justice]  
Автор Meйджъp™ (пън)
Публикувано14.03.05 19:05



2. Практическите, разбира се. Аман от теоретическите разработки на застаряващи професорчета, натрупали знанията си в дълбоките комунистически времена!
Освен това у-тът е длъжен да осигурява стажове на своите студенти в края на тяхното обучение, а не да ги кара сами да се оправят.

4. Мениджъри и управленци ще се търсят.

5. Уча това, което искам да уча.



You have to adapt to me. If you don't adapt to me, then we will have a verbal fight

Тема Re:нови [re: Meйджъp™]  
Автор tonzos_justice (noble)
Публикувано14.03.05 19:09



Ами така е, на стари години никой не сяда да чете нови неща. А ти доволен ли си от знанията си в УНСС и ако не е тайна каква специалност си и какво те накара да кандидатстваш за нея? За стажовете си много прав.



Тема Re:нови [re: tonzos_justice]  
Автор _bmd (tarikat)
Публикувано14.03.05 19:37



айде като писнали с тези стажове а без подготовка къде бе?!?! А? Или работим по презумпцията - споко ние теорията си знаем дайте ни стажове а? айде без такива изказвания, че се дразния много!!! А почитаемия/мата от кухнията нека да се представи кой, къде какъв е и защо е такъв и може да получи мненията ни и в по подходящ представителен вид! Вид който ще задължава да се даде отговор на нещо към което е поето ангажимент!

Ай стиа съм писъл, че се ще свършат буквите по кбд-то

.....Flood for fun !


Тема Re:нови [re: _bmd]  
Автор tonzos_justice (noble)
Публикувано14.03.05 20:13



Az sam rektora




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.