Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:58 22.05.24 
Непрофесионални
   >> Студенти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Сори - много късно го разбрах....нови [re: hendy]  
Автор Oлмaши (*****)
Публикувано16.07.04 22:20



А по коридорите на СУ се говореше че ще е Далчев защото е стогодишнината от рождението и защото в някакъв вестник пишело че ще се падне той -а като се падна Смирненски се оказа че в друг вестник пишело че щее Смирненски :) И нали тоя път бях на 3 метра от теглещата по дяволите, ще я взема нея, а не теб във филма си ако е изиграла всичко, да знаеш :) Като кандидатстудент питах дали не може да се разбере, 3 години по това време питам и йок :)
Всъщност в УНСС е различно де, за там съм чувал и аз от преподаватели на които вярвам , че се знае честито :))) А нали аз самият ти казах че ще се падне това предварително -значи и аз съм в системата, хехе, абе на българина му се ще да вярва , че всичко е нагласено и дори и да не е , ще си анмери доказателства, че е - иначе на какво се дължи успеха на Сашо Диков (оня за когото не беше чувала :)

Редактирано от Oлмaши на 16.07.04 22:24.



Тема Re: Сори - много късно го разбрах....нови [re: Oлмaши]  
Автор hendy (jedi-master)
Публикувано16.07.04 22:58



хахах, далчев да ми се падне на мене хехехе, само заради това си заслужава да се кандидатсва с литература... :)

абе различно е, ама е еднаква смешка навсякъде :)
не знам, предпочитам казармата някак си вече..

ако се беше паднал борис щеше да е по-яко, само аз щях да го напиша


escapology..


Тема Re: Сори - много късно го разбрах....нови [re: hendy]  
Автор Oлмaши (*****)
Публикувано17.07.04 01:52



не, нямаше да е яко -хората щяха да си исак тпарите обратно , а аз вече ги изхарчих
Ми да навсякъде е смешка, само дето го разбираш чак като тръгнеш да влизаш вътре :)

Some look at things that are, and ask why. I dream of things that never were and ask why not?


Тема Re: Сори - много късно го разбрах....нови [re: Oлмaши]  
Автор hendy (jedi-master)
Публикувано17.07.04 02:00



абе не е истина просто


escapology..


Тема Айде честито!нови [re: мимkaтa]  
Автор tedche (баПка)
Публикувано17.07.04 11:25



говеда не се паднаха, но пък другата тема я познахме

надявам се да сте приели сериозно моите писания и да сте чели за софия и перник....
ако някой има някакма инфо за историята в СУ - нека каже, но инфо, а не предчивствие!



Тема Данови [re: tedche]  
Автор Oлмaши (*****)
Публикувано17.07.04 12:01



Аз имам , ей това ще се падне



Some look at things that are, and ask why. I dream of things that never were and ask why not?

Тема Re: Данови [re: Oлмaши]  
Автор hendy (jedi-master)
Публикувано17.07.04 13:51



аз имам предчувствие :)


escapology..


Тема Re: Айде честито!нови [re: tedche]  
Автор BSG ()
Публикувано17.07.04 14:11



Такааа, засега УНСС води на СУ с 2-1... Да видим кой ще е крайният победител

Затова ако не искате да се чувствате измамени кандидатствайте с математика, никой поне тук не е търсил задачите преди изпита. Пък гледам и на ввв.антикорупция на Теди с математика не се занимават...

Което идва да покаже, че изпитите по литератури, истории, географии са неподходящи, безсмислени, не отсяват знаещите от незнаещите и т.н. Все пак, който има пари да стане спонсор, нищо против, но така да се подиграват с наистина училите не става...



Тема кво повече?нови [re: tedche]  
Авторyunak (Нерегистриран)
Публикувано17.07.04 14:48



здрасти, тедче. благодарности не заради това, че позна темата, а защото прие всичко толкова присърце. ясно е, че темите трябва да се знаят. аз от 4 месеца загрявам процесора по цял ден. лично аз смятам че се справих доста добре и пожелавам на останалите същото. ама стана хубаво форумче тука, та да не спираме моабета викам аз. айде на бирите...



Тема За математика, биология, химия и т.н.нови [re: TheLastThinglNeedlsY]  
Автор tedche (баПка)
Публикувано18.07.04 18:04



За всички останали изпити не пиша нищо, просто защото не знам. Все пак моя досег е само с УНСС и СУ - история.
Колкото до предметите, при които се влиза с тест - мисля, че там далаверата е още по-голяма-
защото има 5-10-15 варианта?....ми трябва ти тчно ден да ги решиш и назубриш!
Една позната утре ще е в МУ - нещо се пече там. Изпита е по Химия и се говори, че се знае от определени хора кой тест ще е.
Катедра химия били много корумпирани. Биологията вс. било наред.

Но за да се занимавам с други изпити в др. университети - просто трябв да имам инфо. а все още студентите предпочитат да си мълчат




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.