Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:28 22.05.24 
Непрофесионални
   >> Студенти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Айде кой позна!нови [re: tedche]  
Автор BSG ()
Публикувано16.07.04 09:23



Ха стига бе, това днес ли се е паднало?

Е Стамболов беше преди две години в УНСС, хаха, на Саздов му е любим изглежда. Ужас, малко да вземат да разнообразят от кумова срама бе. Така и така чаветата учат по 3-4 теми, какво значение има коя ще научат.

Само да кажа, че първите ми впечатления от новия ректор на УНСС са доста добри засега, надявам се да си стегне персонала...



Тема Re: Айде кой позна!нови [re: tedche]  
Автор BSG ()
Публикувано16.07.04 09:26



Ти обаче имаш светкавична реакция, статията в рейса ли я писа

Иначе

много ме радва, дали има някакви реални резултати от вашата работа? Писна ми винаги някои да са по-равни от другите, поне в образованието е недопустимо! То пък едно образование...



Тема tedche, tedcheнови [re: tedche]  
Авторyunak (Нерегистриран)
Публикувано16.07.04 09:56



голяма работа си, ей! в днешно време правото да задаваш въпроси като че ли е привилегия само на журналистите. хората още не знаят да се пазят май. като гледам по телевизията как се крият държавните служители като влезе Михнева с камерата ми става ясно. обаче хората още ги е страх да се обаждат. все още предпочитат да се възползват от една информация вместо да се опълчат срещу неправдата. добре се справяш, тедче, имаш желание както казват в казармата. обаче такива като жоро няма да се свършат, защото има пазар за такива като него. трябва да влезеш при професорите, но си купи по сериозен фотоапарат, хитрите се плашат от големите. ако се спре корупцията от горе, ще спре и търсенето- човек знае 2 и 200- стара поговорка. айде успех и мерси за животновъдството



Тема Re: Айде кой позна!нови [re: BSG]  
Автор tedche (баПка)
Публикувано16.07.04 11:06



горе долу. по пътя си нанасях записки....
какво да ти кажа за проекта. много трудно стават нещата. всички имат интерес да не се шуми около темата. студентите са по-отворени за реакция. пълна стена има от страна на университетите!
гонят ме до дупка



Тема Re: tedche, tedcheнови [re: yunak]  
Автор tedche (баПка)
Публикувано16.07.04 11:10



това са ми възможностите - все пак ако нещо още чуя - ще пиша.
докато го подпитвах за географията си мислех за тебе!



Тема Re: Сори - много късно го разбрах....нови [re: tedche]  
Автор Oлмaши (*****)
Публикувано16.07.04 11:40



Абе гарантирам ти че не се знае предварително коя тема ще се падне в СУ по История и литература, ти ако искаш ми вярвай, тоест някои знаят кои и как са формулирани са темите предварителон, но коя точно ще се падне - няма начин.

Some look at things that are, and ask why. I dream of things that never were and ask why not?


Тема Re: Сори - много късно го разбрах....нови [re: Oлмaши]  
Автор hendy (jedi-master)
Публикувано16.07.04 17:02



абе знае се бе :)
виж че тя ден преди това я е написала

няма такова нещо като случаен избор - днес квесторката ни каза, че момичето, което е теглило темата е хванало два плика едновременно, че била много притеснена и в крайна сметка е отворила единия ... и какво е имало вътре?? Стамболов, при положение че по коридорите на УНСС се говореше че ще е Стамболов още в 7 и 45...


escapology..


Тема Има ли още малко инфо за ГЕОГРАФИЯТА!?!?нови [re: TheLastThinglNeedlsY]  
Автормимkaтa (Нерегистриран)
Публикувано16.07.04 19:31



Моля ви, кажете, че направо ще се побъркам, това животновъдство направо утепа рибата, как може изобщо толкова малоумна тема да сложат??? Тези говеда, крави, буби и прочие ли трябваше точно да слагат!!!!!!!!ако някой знае нещо по въпроса нека казва, че остават броени часове до изпита!!!!!!!

Успех народе, нека всички се представим на супер равнище



Тема Re: Има ли още малко инфо за ГЕОГРАФИЯТА!?!? [re: мимkaтa]  
Авторyunak (Нерегистриран)
Публикувано16.07.04 19:35



весело момиче си ти, тедче. никога не изпадаш в лошо настроение май. благодаря ти за откровението. и аз в последно време все за теб си мисля



Тема Re: tedche, tedche [re: tedche]  
Автор drazena1 (красива)
Публикувано16.07.04 20:33



Наборе,помагай на хората,че само ти си им надеждата май.Прочетох статията и ми хареса въпреки,че е в разрез с професията ми,колкото и да са ми чужди тези неща ги има.Желая на всички кандидати успех и не се отчайвайте аз съм влязла само със знания,сигурна съм,че и вие ще успеете.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.