Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:48 20.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Иииидибряяяяяяяяяяяяя!нови [re: T a n y a]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано19.07.20 21:47



За теб може и две

Ама хич ме знам кЪ ША заспиш после :))))



Тема Re: Иииидибряяяяяяяяяяяяя!нови [re: Bezsynna]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано30.07.20 17:21



Как са климатиците вкъщи?



Тема Re: Иииидибряяяяяяяяяяяяя!нови [re: dama spatia]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано03.08.20 00:41



Чудесно са. Оняден беше забавно - сър по къси гащи и тениска, аз с дълъг панталон и жилетка.

Сутрин /към 11/ машинката пропуква - от нощния режим на топлене превключва на изстудяване. Странно лято - нощем да трябва да се топлиш. Много сме доволни!


Ако не съм ви казала /мисля, че не съм/ - и мазето си ремонтирахме. Страаааашни плочкииии и супер щастлиф!!! До преди малко разбутвах багаж да пенсионирам надолу каквото става за сваляне в мазе. Ако успеем да избутаме до три-пет дни почивка, щастието ще е още по-сладко, стисни някой палец.

Успешна седмица желая!

* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема Re: Иииидибряяяяяяяяяяяяя!нови [re: T a n y a]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано03.08.20 00:46



Да не пропусна и на теб да се усмихна ->



Кафето утре.

* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема Re: Иииидибряяяяяяяяяяяяя!нови [re: Bezsynna]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано03.08.20 06:27



Аз ранобудна в тази утрин ранна. От 3 и нещо съм будна.Много топло , ама много и не можах да заспя.И като не можах да заспя,станах в 4.30 и се заех палачинки да правя. И кафе пих даже :))) Има още, така че, черпя:)))
Добре сте вие в жегите сега, на хладничко, приятно. На работата сме с климатици, живее се :)))
Не си казала за мазето. Ще го преустройвате в обитаема стая ли? Безсънна, всички възможни палци и на ръцете, и на краката :))))



Тема Re: Иииидибряяяяяяяяяяяяя!нови [re: dama spatia]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано03.08.20 06:34



Сега разбрах кой е виновникът за ранното събуждане

Пълнолунието Снощи луната беше червена, кръгла, голяма, колкото тава .



Тема Re: Иииидибряяяяяяяяяяяяя!нови [re: dama spatia]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано03.08.20 09:47



Написах ти дълъг постинг и токът спря. Днес сменят електромерите, явно уцелих момента. По-късно ще го пусна. Едно бързичко добро утро през телефона и хубав ден!



* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема Re: Иииидибряяяяяяяяяяяяя!нови [re: dama spatia]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано03.08.20 13:59



А мислех, че патентът за палачинки в два нощес е лично мой!

Станала си когато ние сме заспивали. С голяма възмута констатирах часа, също съм спала нелогично кратко. Имаме работа, следобед трябва и да излизам, а знам, че като не съм си доспала, ще ми е гадно...

И не, не е за обитаемо мазето. Влизаха котки, из общите помещения птичи трупове и смрад, една беше родила при нас, отивам за саксии, заварвам бебета. Сменихме вратата, измазахме и затворихме. Стените не сме боядисвали, на замазка са, много си му отива. При съседката също беше раждала котка и заедно ги правихме, тя искаше плочки и на нас ни хареса да сложим и така. Наистина стана хубаво, слизаме да си погледнем, пушим по цигара и му се радваме. Сър сглоби стелажи, едни белички, абе въобще... друго си е! Комшиите вече са разнесли, че много хубаво ни станало мазето. Току-виж се сетят и те да пооправят техните, миналата събота докато бяхме долу, едно семейство разчистваше. Не държим нищо особено там, но поне вече сме спокойни, че ще ни е чистичко. Ако някога правиш мазе, сложи му плочки. Нямах представа, че ЧАК толкова ще ми хареса! Вчера обсъждаме какво ще правим по един повод другата събота и Сър вика - ще си купим цветя и ще си слезем в мазето.


Мерси за палците, много трябват! Взимам ти кафето и ще оставя на Танюша едно.

* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема Re: Иииидибряяяяяяяяяяяяя!нови [re: Bezsynna]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано03.08.20 14:09



Кафе!





И хуууубав ден!

* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема Re: Иииидибряяяяяяяяяяяяя!нови [re: Bezsynna]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано03.08.20 15:30



благодаря... то времето си е баш за кафе и раздумка. :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.