Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:25 20.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Иииидибряяяяяяяяяяяяя!нови [re: T a n y a]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано13.07.20 20:47



А дано :))))



Тема Re: Иииидибряяяяяяяяяяяяя!нови [re: Bezsynna]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано13.07.20 20:59



То като се започне, та едно след друго. Аман, бе, д няма човек малко спокойствие :))))) И при мен така се получи а бойлера и пералнята, почти едновременно. Ама, няма нищо вечно. Ние искаме като купим нещо и да караме до края, ама, не. Пералнята ми издържа много - 25 г.- Силтал. Бях много доволна. Но, нямаше как, пенсионирах я.
Това ми е третото счуване.Три за щастие :))))) Викам , стига вече. Преди 2 г. ,помниш, счупих си ръката, дясната. Мъка ми беше писането с лявата ръка.
А сега, бойлера/ стария/ ми падна на малкият пръст на крака. Имала глава да пати, казват :)))
Днес зъболекаря след като видя снимката, ме прати на хирург. Вади ми зъб. Другата седмица ще ходя при моя зъболекар за мост или имплант. Струва миср, че по- добре ще е имплант, не знам. Ще видим какво ще ми каже зъболекарят. В интернет чета, че е добро решение.
Благодаря за добрите пожелания





Тема Re: Иииидибряяяяяяяяяяяяя!нови [re: T a n y a]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано14.07.20 05:27



И в понеделник 13 същото му вещае съдбата :))


Така ме разсмя!



Никакъв мързел днес, тъъъъъкмо вече евентуално опитваме да си легнем.

Спатиева, видях те, но съм умряла, ще пиша като се събудя.

Добро ви утро!

* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема Re: Иииидибряяяяяяяяяяяяя!нови [re: Bezsynna]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано14.07.20 08:45



Така ме разсмя!

Ми така то - денят си личи по заранта. ;)))
Време ми е за физкултура. Няколко форумни обиколки. :)))

Добро утро и от мен. :)



Тема Re: Иииидибряяяяяяяяяяяяя!нови [re: dama spatia]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано14.07.20 08:47



Стискам палци. :)



Тема Re: Иииидибряяяяяяяяяяяяя!нови [re: Bezsynna]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано14.07.20 10:45



А, добър ден ))))
Жива ли си?





Тема Re: Иииидибряяяяяяяяяяяяя!нови [re: T a n y a]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано14.07.20 10:47



Мерси :)



Тема Re: Иииидибряяяяяяяяяяяяя!нови [re: dama spatia]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано14.07.20 13:16



Написах вчера за ръката ти, пък изтрих. Пу-пу, бяхте трима клубно контузени едновременно, ако помниш. Пак тройка. Сетих се също, че не ми е била третото някога печката, понеже когато й изгоря външният кръг на единия котлон, се захилих и си я погалих даже - милата, чак сега се сети с нещо да сдаде багажа

, била е значи по-възрастна и не е било две и пета. Още служи вярно! Хиииич не обичам да сменям неща. Днес чакаме климатикаджии и с ужас си представям каква катастрофа ще бъде из къщата. И ново, и полезно, и кеф, но цялото разбиване и чистене, брррр.


Да кажеш какво си избрала при зъболекаря като мине? И дали си доволна? Скоро ми извадиха мъдрец и кътник едновременно, дори не ми хрумна да питам какво да сложа на мястото, само исках да се свърши мъката. Като се сетя с каква лекота и от раз докторът реши да ги вади, се чудя дали и някой друг зъб не ме е предал окончателно без да знам, току ако не взема мерки, съм останала след 5-6 години на пюрета и сокчета.

Теб като те видя, мисля за море, нямам никаква идея откъде-накъде, ей сега пак. А знам, че не си на морето. Някакви грешни връзки в мозъка.


Стига ми толкова за добро утро, чувствайте се поздравени и кафеначерпени, ще бягам да помагам на детето да струпаме стаята й в единия край и да вадя найлони...

* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема Re: Иииидибряяяяяяяяяяяяя!нови [re: dama spatia]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано14.07.20 13:17



Жива! Мърда! Записана!



* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема Re: Иииидибряяяяяяяяяяяяя!нови [re: T a n y a]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано14.07.20 13:19



Забързана вече, оставям

.

* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.