Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:04 08.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Не.нови [re: Alleks]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано15.08.19 18:37



получаването на благоволение, ако изпълниш определени условия, е характерна черта за този женски типаж.

в случай, че това не ти е по вкуса, се ориентираш към типаж "грижовното мамче".





Тема Re: Не.нови [re: lipari]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано15.08.19 18:43



Ни господарка ни мамче ми се нрави, та аз за кво съм мъж ве, виж жена в буквалния смисъл тва друго нещо е







Тема Re: Не.нови [re: Alleks]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано15.08.19 18:55



що, за мачовците типът "грижовно мамче" е много подходящ - мила, сговорчива, загрижена, неизменно възхитена от мъжките ти качества и действия. в по-изискания си вариант няма да те догонва да си сложиш шапката и ръкавиците, за да не настинеш, пред хора. но насаме много приятно ще ти угажда като на малко момченце. което е доста удобно - като не те виждат, малко да изпуснеш въздуха от мъжкарските мускули и пози на твърд като скала и да се оставиш хууубавичко да те поглезят.

иначе, за типажа "аз съм Мъж, бе!" класически подходяща е "безпомощната девица в беда". неудобството е, че като го заиграеш веднъж нейният Герой, няма спирка, няма почивка, не си ли Мъж и Герой денонощно, даже и в тоалетната, ще я разочароваш и ще си потърси друг Герой.



Тема Re: Не.нови [re: Alleks]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано15.08.19 18:56



виж жена в буквалния смисъл тва друго нещо е

А, жена в буквалния смисъл е тая с най-големите цици.





Тема Re: Не.нови [re: lipari]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано15.08.19 19:04



Ми Да си търси герой, кво толкова,

да се грижи за някой дет за нищо не става, от тва по хубаво здраве му кажи, нали се сещаш квото повикало такова се обадило

А ве аз за една жена кат не мога да се грижа, що тогава пишка имам





Тема Re: Не.нови [re: lipari]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано15.08.19 19:05



Цици, дупе всяка има, празниш топките и до там, а интелект има ли всяка ве



виж сериозно мен с цици дупе красота не можат ме впечатлят!





Тема Re: Не.нови [re: Alleks]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано15.08.19 19:10



А ве аз за една жена кат не мога да се грижа, що тогава пишка имам

Маааалката подробност е в това, не ти да го вярваш, а тя да го вярва.



любовна мъка те мъчи, чини ми се.



Тема Re: Не.нови [re: lipari]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано15.08.19 19:14



Шъ мине, споко

кой оценил оценил нали знайш





Тема Re: Не.нови [re: Alleks]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано15.08.19 19:16



не, бе. вицът е такъв. старичък, мислех, че всички го знаят:

един цар решил да жени сина си. и след продължителни кастинги на кандидатки, му представил три за интервю и избор - едната била най-умната мома в царството, другата - най-красивата, третата - най-богатата. когато срещите приключили, попитал принца:
- Е, сине, избра ли си идеалната жена?
- Избрах, тате.
- И коя е?
- Тая с най-големите цици.



Тема Re: Не.нови [re: lipari]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано15.08.19 19:20



Не бе, истина ти казвам...

Цял живот борба. Стискам зъби и продължавам напред. Стискам зъби, та чак боли и пресявам всички моменти. Разтварям длани, в които гори любов. Със същите длани работя и трия сълзите си. Със същите длани галя, докосвам и ги прибирам в юмрук. Тези длани… уморени от стискане.

Цял живот борба. Борба за доверие, за късчето хляб, за любови, за място в обществото. Стискам зъби и не спирам. Вървя, макар понякога да се спъвам във всички боклуци по пътя ми. Признавам – спъвам се и боли, но болката е в пъти по-силна, когато се изправям.


тва от нета го грабнах...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.