Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:20 27.04.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема И сега накъде?нови  
Автор Infinitoid (Shadowchaser)
Публикувано06.08.19 16:46



Модераторът си замина. Тук ще си остане плювалня и място за душевни отпадъци, поне докато Киро не реши да му удари балтията.

Безсъницата е човек, който винаги душата си е давала за този клуб. Стараела се е да насърчава хората да показват доброто у себе си. Била е разбираща, отзивчива, помагаща, преглъщаща често простотията която някои наши виртулни "другарчета" щедро леят тука. За да я накарат да си тръгне някой или някои мноооого трябва да са нагазили в помията. А на някой да му пука от това?

Аз съм един от най-ранните членове на този клуб. Заедно сме ходили по рожденните дни на клуба и тогава всички се радвахме на придобивката си, забавлявахме се, правихме си весело. Сега клубът се е превърнал във виртуална чекиджийница.

Казвам това не защото си мисля, че някой ще се трогне или ще хукне да се извинява. Ако имате желание да правите нещо хубаво - може да се направи. Ако ви кефи пътя на малкото съпротивление - резултатът е видим.

Аз благодаря на Безсънна за удоволствието от общуването ми с нея. Това се години, които ще ме карат да се усмихвам.

А на тези, които смятат че осирането на нещо хубаво е голям героизъм и голям го вадят публично - проблемът си е ваш. Винаги ще се намери някой да го извади по-голям от вас и да ви надсере. А тогава?



Може би...Едва ли...

Тема Re: И сега накъде?нови [re: Infinitoid]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано06.08.19 16:51



Модераторът си е тук. Смяташ, че няма и да прочете ли...
За мен Безсънна е в отпуска
Друго не съм разписала





Тема Re: И сега накъде?нови [re: Infinitoid]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано06.08.19 16:54



Заедно сме ходили по рожденните дни на клуба и тогава всички се радвахме на придобивката си, забавлявахме се, правихме си весело.
Отрочето не е пълнолетно. Значи не трябва да се оставя на самостоятелно съществуване.



Тема Re: И сега накъде?нови [re: holi_day]  
Автор Infinitoid (Shadowchaser)
Публикувано06.08.19 16:55



2001+18=2019



Може би...Едва ли...

Тема Re: И сега накъде?нови [re: Infinitoid]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано06.08.19 17:04



и моят син по паспорт е пълнолетен, но за мен - не е. и не съм го зарязала



Тема Re: И сега накъде?нови [re: holi_day]  
Автор Infinitoid (Shadowchaser)
Публикувано06.08.19 17:14





Може би...Едва ли...

Тема Re: И сега накъде?нови [re: Infinitoid]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано06.08.19 17:19



Ти какво разбираш от тази картинка?



Тема Re: И сега накъде?нови [re: Infinitoid]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано06.08.19 18:11



Силно се надявам решението, което е взела Безсънна да е временно. Очаквам скоро да я видя пак тук, защото клубът няма да е същия без нея.



Тема Re: И сега накъде?нови [re: Infinitoid]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано06.08.19 18:17



Кой, как и защо е плювал в този клуб напоследък, и как така клуба е душевна чекиджийница?



Тема Re: И сега накъде?нови [re: Trickyy]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано06.08.19 18:19



Инфи се е обърнал безлично - някой, тези, които...
Така на стената се говори, да се сеща и засрами...

Редактирано от holi_day на 06.08.19 18:35.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.