Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:26 10.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема И сега накъде?  
Автор Infinitoid (Shadowchaser)
Публикувано06.08.19 16:46



Модераторът си замина. Тук ще си остане плювалня и място за душевни отпадъци, поне докато Киро не реши да му удари балтията.

Безсъницата е човек, който винаги душата си е давала за този клуб. Стараела се е да насърчава хората да показват доброто у себе си. Била е разбираща, отзивчива, помагаща, преглъщаща често простотията която някои наши виртулни "другарчета" щедро леят тука. За да я накарат да си тръгне някой или някои мноооого трябва да са нагазили в помията. А на някой да му пука от това?

Аз съм един от най-ранните членове на този клуб. Заедно сме ходили по рожденните дни на клуба и тогава всички се радвахме на придобивката си, забавлявахме се, правихме си весело. Сега клубът се е превърнал във виртуална чекиджийница.

Казвам това не защото си мисля, че някой ще се трогне или ще хукне да се извинява. Ако имате желание да правите нещо хубаво - може да се направи. Ако ви кефи пътя на малкото съпротивление - резултатът е видим.

Аз благодаря на Безсънна за удоволствието от общуването ми с нея. Това се години, които ще ме карат да се усмихвам.

А на тези, които смятат че осирането на нещо хубаво е голям героизъм и голям го вадят публично - проблемът си е ваш. Винаги ще се намери някой да го извади по-голям от вас и да ви надсере. А тогава?



Може би...Едва ли...

Тема Re: И сега накъде?нови [re: Infinitoid]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано06.08.19 16:51



Модераторът си е тук. Смяташ, че няма и да прочете ли...
За мен Безсънна е в отпуска
Друго не съм разписала





Тема Re: И сега накъде?нови [re: Infinitoid]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано06.08.19 16:54



Заедно сме ходили по рожденните дни на клуба и тогава всички се радвахме на придобивката си, забавлявахме се, правихме си весело.
Отрочето не е пълнолетно. Значи не трябва да се оставя на самостоятелно съществуване.



Тема Re: И сега накъде?нови [re: holi_day]  
Автор Infinitoid (Shadowchaser)
Публикувано06.08.19 16:55



2001+18=2019



Може би...Едва ли...

Тема Re: И сега накъде?нови [re: Infinitoid]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано06.08.19 17:04



и моят син по паспорт е пълнолетен, но за мен - не е. и не съм го зарязала



Тема Re: И сега накъде?нови [re: holi_day]  
Автор Infinitoid (Shadowchaser)
Публикувано06.08.19 17:14





Може би...Едва ли...

Тема Re: И сега накъде?нови [re: Infinitoid]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано06.08.19 17:19



Ти какво разбираш от тази картинка?



Тема Re: И сега накъде?нови [re: Infinitoid]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано06.08.19 18:11



Силно се надявам решението, което е взела Безсънна да е временно. Очаквам скоро да я видя пак тук, защото клубът няма да е същия без нея.



Тема Re: И сега накъде?нови [re: Infinitoid]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано06.08.19 18:17



Кой, как и защо е плювал в този клуб напоследък, и как така клуба е душевна чекиджийница?



Тема Re: И сега накъде?нови [re: Trickyy]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано06.08.19 18:19



Инфи се е обърнал безлично - някой, тези, които...
Така на стената се говори, да се сеща и засрами...

Редактирано от holi_day на 06.08.19 18:35.



Тема Re: И сега накъде?нови [re: holi_day]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано06.08.19 18:25



Е, аз не съм стена, аз съм снаха. Обичам свекървата, когато говори на дъщеря си, да говори точно и ясно, та да се сещям и аз



Редактирано от Trickyy на 06.08.19 18:26.



Тема Re: И сега накъде?нови [re: Infinitoid]  
Автор M1l1tary M1nD (ɡoʊl&)
Публикувано06.08.19 21:45



Не знам какво е ставало напоследък. Драма ли е имало и да не съм разбрал? Не вярвам Незсънна да си е тръгнала заради някаква драма.

...and that\'s all just fine as long as you got something to salute, huh?


Тема Re: И сега накъде?нови [re: Infinitoid]  
Автор Alice is (Праскова)
Публикувано06.08.19 22:48



Безсънна, не ни изоставяй, обичаме те!


Нищо лошо не се е случило в този клуб.

@}-,-`-

Тема Re: И сега накъде?нови [re: Infinitoid]  
Автор Ortensia ()
Публикувано06.08.19 22:51



Така е когато управлението на целият Дирник е в ръцете на един.
Жалко, но факт още един клуб ще отиде в небитието, както всички клубове тук. Въпрос на време е тези клубове да бъдат отпратени във виртуално неведение, както стана с лафчето и с другите форуми тук, Безсънна бе една от малкото адекватни модератори, жалко, във всеки един друг клуб има отгоре забодена тема Модератор еди кой си, но този модератор не се е вясвал от 2005 година тук, цирк, голям цирк.



Тема Re: И сега накъде?нови [re: Trickyy]  
Автор Nerv (аеродинамитен)
Публикувано06.08.19 23:52



В отговор на:

Кой, как и защо е плювал в този клуб напоследък, и как така клуба е душевна чекиджийница?




Това (онова от което се възмущаваш и за което настояваш за пояснения) е educated guess. Демек както правилно си репликирала по-после «сещай се снао»...

А дали ще стане така - поживьом увидим. Как сказал ... някой там из интернета...

Впрочем казваш, че чикии не са лъскани в тоз клуб напоследък?

Наистина ли?

То верно е въпрос на вкус и дефиниция.

За мен примерно ето един [из не малкото] чикйски постове:

Има ли нужда от анализ на «метафорите»?
Едва ли, метафорична ми И за да не бъда несправедливо винен в сеXизъм - има и приходящи чекиджйики в клуба. Но не съм длъжен да ги посочвам пониково. Они си знаят.

прав или изправян

Тема Re: И сега накъде?нови [re: Nerv]  
Автор LorchetoOO7 ()
Публикувано07.08.19 00:32



Съгласна съм с всичко, което си написал, но не чикиите

в този клуб са причината за оттегляне на Безсънна!
Чикиите от определени 2 лица в Сватбените и Гоблените доведоха до това. Щом аз от бегли надничания го разбрах, други го знаят много добре.



Тема Re: И сега накъде?нови [re: LorchetoOO7]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано07.08.19 07:52



Съгласна съм с всичко, което си написал, но не чикиите в този клуб са причината за оттегляне на Безсънна!

вярно

Чикиите от определени 2 лица в Сватбените и Гоблените доведоха до това. Щом аз от бегли надничания го разбрах, други го знаят много добре.

невярно

Не спекулирайте излишно, отказът на джелязната Безсънна от модераторството в стил "авторска собственост върху Споделено" няма нищо общо с ЧИСТО виртуално общуване, драчене и лигня. Поради определени фактори в извънклубния личен живот някои обстоятелства изискват конкретни мерки. Жената е взела единственото работещо в нейна полза решение.

Никой просто драскотещ, който не е фактор в личния и живот няма вина за това.
Излишно се сочите с пръст един друг.



Тема Re: И сега накъде?нови [re: Infinitoid]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано07.08.19 10:12



Във формула 1, при състезания, има виртуална кола за сигурност

... та така и ние, имаме си виртуален модератор, който не спи

Всичко, което виждате в мен, не е мое-ваше е. Мое е това, което виждам във вас! Ерих М.Ремарк

Тема Re: И сега накъде?нови [re: Ludo2]  
Автор Alice is (Праскова)
Публикувано07.08.19 13:50



Тук е показано как работи такава виртуална кола за сигурност, отскоро е въведено-



Не съм запалена по Ф1, но веднъж ме замъкнаха на пистата Хокенхайм. Скука. Обаче много ми хареса като заради дъжд изкараха реалната кола за сигурност, пейсъра. Всъщност малко я обидихме, не беше просто кола, а Мерцедес! Тя караше умерено и след нея нежно се виеше змията от болиди. Те не трябва да я изпреварват нито помежду си. Имаше нещо много еротично в това


@}-,-`-

Тема Re: И сега накъде?нови [re: lipari]  
Автор LorchetoOO7 ()
Публикувано07.08.19 13:52



Дано да е така, но това съвпадение на нейното оттегляне и прочистването на онзи клуб ми говори за друго.



Тема Re: И сега накъде?нови [re: LorchetoOO7]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано07.08.19 14:18



И какво ти говори?
Изтриването на тазгодишни теми и затварянето на гоблените е наказателна акция срещу обитателите на онзи клуб.



Тема Re: И сега накъде?нови [re: Alice is]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано07.08.19 14:37



Абе, то и аз не съм фенка, особено след дъжда на Монца ... съвсем еротично!

Всичко, което виждате в мен, не е мое-ваше е. Мое е това, което виждам във вас! Ерих М.Ремарк

Тема Re: И сега накъде?нови [re: lipari]  
Автор LorchetoOO7 ()
Публикувано07.08.19 16:41



Това съвпадение ме кара да си мисля, че има връзка между двете - някоя изцепка срещу Безсънна, но всичко е изтрито там и няма как да се разбере.
Може да греша, нямам претенции. А може и някои да имате инфо, което другите нямаме, та разсъждаваме си





Тема Re: И сега накъде?нови [re: Nerv]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано07.08.19 19:23



Благодаря, г-н Нърв, за мнението.

Даваш пример с Крейзи Спейс. За мен, той е просто поредната откачалка, който знае повече за него - да каже, аз не отговарям за това. Безсънна си го пусна тук, тя да му бере гайлето.

Благодаря за хубавата песен. Родопите завинаги!



И, от мен





Тема Re: И сега накъде?нови [re: Infinitoid]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано07.08.19 19:30



Точно днес ме хвана диарията, точно днес ме хвана гнева, затова ще ти го кажа, както си е



Точно ТИ, неотдавна, пусна тема, колко било тъпо тук и как си щял да минеш след няколко месеца

Сега, изведнъж, големи носталгии, големи чувства

Няма проблем, имай си ги, но не обвинявай нас, днес, участващите тук, в чекиджии.

Аз лично, нямам никакви сантименти към този клуб. Ама никакви.



Тема Re: И сега накъде?нови [re: Trickyy]  
Автор mousebuster (Shadowchaser)
Публикувано07.08.19 21:08



Боже възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев...



Съвсем прост пример (реалност пред нашия блок): Правиш градинка, купуваш цветя, садиш, поливаш и се получава красиво. Мирише на рози, има теменужки на фигурки дори блоковите котки минават внимателно и спят в здравеца.

Прибираш се и заварваш следната картинка: на пейките млади дебилки пушат, пият някаква пикня в пластмасови чашки и хвълят фасовете и чашките в градината (кошчето е на 5 метра от тях). Олигофренясалите им дечица тъпчат с кеф теменужките и здравеца, късат розите и реват на майките си, че са се уболи. Мама глезено им обяснява - ще дойде големия дебил татко ти и ще изреже всички тия боклуци, та като сереш там да не си убодеш насрания гъз на някоя роза.

Ако не бяха съседите със сигурност щях да убия поне две дебилчета барабар с устатата им майка. Първо бяха големите приказки но след като едното дебилче отхвърча на няколко метра след един шамар защото демонстративно стъпка още няколко цветя пред мен и обясних на майката как ще свърши жалкия си и ненужен живот в инвалидна количка с маркуч в задника, изведнъж всички станаха много разбрани и дори си прибраха боклука моля ви се! Поне тия повече не ги видях. И големия дебил не дойде за ме нареже на парчета.

Да ти правя ли паралела? Такава е ситацията и няма изглед да се промени. Хората станаха твърде независими в съобразяването си с другите ама пищят като ги настъпят тях по мазола.

Клуба умря и това е факт. Всеки може да си изкаже мнението но това нищо няма да промени.

Може би...Едва ли...

Тема Re: И сега накъде?нови [re: mousebuster]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано07.08.19 21:21



Ми, клуба умрял

Разбирам гнева ти, но стой си на пейката, бий олигофренчетата и си пази розите.

Аз, лично, какво да направя? Пишех си тук, никакви негативизми към никого. И сега, внезапно виновна, щото бил умрял клуба Отказвам тази вина. Съжалявам.



Тема Re: И сега накъде?нови [re: Trickyy]  
Автор expat ()
Публикувано07.08.19 21:45



Аз поемам вината. С мезета.

Баща човекоядец учи сина си:
- Запомни сине, Ловците ги ядем с червено вино, рибарите с бяло, а вегетарианците с бира.



Тема Re: И сега накъде?нови [re: mousebuster]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано07.08.19 21:48



По примера ти за градинката
Ако не си привлякъл дете да полее някое цвете, то цветар няма да стане, а ти ще влезеш неминуемо в ролята на пъдар.
И ако си в гората, знаеш какви хубави поляни има с диворастящи треволяци...

Умрял бил клубът...
Ще видим
И ние не сме вечни

А тоя речник как го извади
То не бяха тоалетна стилистика, то не бе оплюване на хорските деца. ЩЯЛ си за убиеш, ама що не научи някое хлапе на нещо добро?!



Тема Re: И сега накъде?нови [re: LorchetoOO7]  
Автор Ortensia ()
Публикувано07.08.19 21:50



ти ли бе

бегли надичания, я там вместо да надничаш, работи за това, за което си платена, мързел безподобен



Тема Re: И сега накъде?нови [re: Trickyy]  
Автор Ortensia ()
Публикувано07.08.19 21:54



Крейзи Спейс е едно от многото лица на Алекс и Шоколад , менкат си пароли никове, регистрации и спамят яко





Тема Re: И сега накъде?нови [re: expat]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано07.08.19 21:55



Дай мезе и съм с теб



пфуу, пази ме от вегерариани(по Трола) хахха



Тема Re: И сега накъде?нови [re: Ortensia]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано07.08.19 21:56



Въй





Тема Re: И сега накъде?нови [re: expat]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано07.08.19 21:56




Ще помогна колкото ме е по силите и аз



Тема Re: И сега накъде?нови [re: Ortensia]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано07.08.19 22:28



Алоо психиатрията, избягал пациент имате







Тема Re: И сега накъде?нови [re: Ortensia]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано07.08.19 22:37



Казвам се Александър не Димо, нещо ме бъркаш с някой

- буби, Димо, ортенсия, как бяха другите че не ги помня





Тема Re: И сега накъде?нови [re: Ortensia]  
Автор ShokoLada ()
Публикувано07.08.19 22:40



Верно?..а още някой да сме ние...


ето точно за това напуснах и аз дира..преди дни, някак бейгън ми идва от такива като теб...съжалявам, ама имам хигиена на общуването и от едно такова зрънце..покълва злост и смрад..задушавам се!
За съжаление точно такива като теб, оная свиня там, която е забравила да бъде човек, а само грухти и още няколко се оказахте по..устойчиви, защото наглостта и простотията ви гонят яко.
И последно..твоята фантазия не е истина, аз имам един профил..и с него пиша..прекалено много се самоуважавам, за да с играя игрички като теб Димке..просто пиша и си заставам зад думите! А ти може да ме вкараш, в който си искаш образ..свикнала съм..ноо..но..има истина и реалност, която ти не можеш да нацапаш с твоите гнусотии..
Няма смисъл..няма да ме разбереш..ти просто си зомбирана от интриги, никове профили..щото сама правиш това..толкова си можеш! не те съдя..



Тема Re: И сега накъде?нови [re: holi_day]  
Автор mousebuster (Shadowchaser)
Публикувано07.08.19 23:04



В семейството на чалгари Моцарт няма да се роди



Може би...Едва ли...

Тема Re: И сега накъде?нови [re: LorchetoOO7]  
Автор Nerv (аеродинамитен)
Публикувано08.08.19 00:33



Обръщайки внимание на злото (силна дума) ние го възпроизвеждаме/ позволяваме.

off topic

Първончално написах легитимираме, вместо позволяваме. И после ме подразни собственото непостоянство в стилистиката. Или трябваше да е: репродуцираме/ легитимираме или другият вариант.

Игнор му е майката = убий простака с мълчание.

:)

прав или изправян

Тема Re: И сега накъде?нови [re: Trickyy]  
Автор Nerv (аеродинамитен)
Публикувано08.08.19 01:03



Доста мога да опонирам на репликата ти, примертно че Нърв е = Nerve, а аз съм си БГ Нерв, айретен че съм другар, а не гусин, ама бял кахър.

Колко безмислени хендикап-а си създаваме сами хорицата - не е истина.

Да речем: проверките по летищата - колко време се губи? Понякога 4 часа проверки 1 час летене. И за какво - щот за някого - алах бил aкбар, примерно или другият Алах, Еллох, или какъвто там фанатизъм си изберем.

А най (според мен) важната божа заповед е: не кради! И какво е най ценното, единственият ресурс, който за всички ни е ограничен и няма връщане назад? Времето да го дяволът вземе...

И какво излиза: някой ни краде от времето, в нарушения заповедите на този в името на когото го прави. Шантава работа.

Щото всичко рано или късно ще се оправи или ще бъде оправено. Подпис.

А екс-модераторката и принц-консорта й ги харесвам. Просто за протокола. И доколкото следих нещата - не само, че ги разбирам, но вероятно и аз бих реагирал така.

Без претенции че съм изчел всичко...

Та ако сте великодушни - не им се връзвайте, Давайте напред и да видим ще поживем ли - няма ли... Увидим ли ще.

прав или изправян


Тема Re: И сега накъде?нови [re: Trickyy]  
Автор Nerv (аеродинамитен)
Публикувано08.08.19 01:10



Тази песен (Петко льо) е страшен спомен от детсвото ми..., ако намеря време ще пиша (споделя):)))

прав или изправян


Тема Re: И сега накъде?нови [re: mousebuster]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано08.08.19 08:05



Но Бетовен - да. Майка му каква е била? А останалите й деца?
Прочети, за да не ти убягва като пример.





Тема Re: И сега накъде?нови [re: Alleks]  
Автор LorchetoOO7 ()
Публикувано08.08.19 15:38



Алоо психиатрията, избягал пациент имате





Тема Re: И сега накъде?нови [re: Nerv]  
Автор LorchetoOO7 ()
Публикувано08.08.19 15:45



Абсолютно си прав! Не е лесно за изпълнение обаче



Благодаря за поздрава - не знаех, че имат и друга песен, посветена на тишината



Тема Re: И сега накъде?нови [re: LorchetoOO7]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано08.08.19 18:10



Кво се хилиш

Много трудно се обяснява на глухи, показва на слепи и спори с идиоти - не е ли така?





Тема Re: И сега накъде?нови [re: ShokoLada]  
Автор Ortensia ()
Публикувано08.08.19 22:52



Кой си ти ????? баба Шоколад или батко Алекс, почти чичо





Тема Re: И сега накъде?нови [re: LorchetoOO7]  
Автор Ortensia ()
Публикувано08.08.19 22:53



Внимавай какво правиш през работно време Лорче





Тема Re: И сега накъде?нови [re: Ortensia]  
Автор ShokoLada ()
Публикувано08.08.19 22:57



детска радост, шарени бонбонки...: )))
ако си закъсала в Италия, да ти пратя...поне картинката да е пълна..без това си с изостанало развитие..: ))) умствено де..физически си вече..тетка!
баба, батко..чичо..еехее какво могат?!..



Тема Re: И сега накъде?нови [re: ShokoLada]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано09.08.19 02:34



Що и се вързваш я пълен игнор щото така я храниш иначе!





Тема Re: И сега накъде?нови [re: Ortensia]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано09.08.19 03:05



Димке от прочетеното оставам с впечатление че злобееш на шоколада заради мен!

А опитай с мен да се ядеш да те видя как, немислиш ли че е време да се спреш?

Баси путката си е путка! сори за вулгарноста!





Тема Re: И сега накъде?нови [re: Ortensia]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано09.08.19 11:01



още едно клубче унищожи, баси





Тема Re: И сега накъде?нови [re: Alleks]  
Автор Ortensia ()
Публикувано09.08.19 12:58



Разсмиваш ме от сърце Шоколад Марципанова





Тема Re: И сега накъде?нови [re: Ortensia]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано09.08.19 13:04



Преди по малко от час написа това: оставете ни на мира, нас невипираните
Пък ся изведнъж випирана...
Знаеш ли, не мисля да продължа да ти отговарям, не искам сам да си правя харакири, ако ме разбираш де ама едва ли....



Редактирано от Alleks на 09.08.19 13:04.



Тема Re: И сега накъде?нови [re: Ortensia]  
Автор ShokoLada ()
Публикувано09.08.19 14:06



Ако още един път прочета гнусните ти намеци..за размяна на никове и че съм еди кой си..ще пусна бележка на Киро..с линкове от твърденията ти и молба за проверка на ай пи!
Истината е една Димке, няма как да избягаш от нея..въпреки всички гнусотии, които твориш.
И внимавай..казвам и го правя..само още един път да прочета намек и те предавам на Киро..не може такава гнус да си прави каквото иска!
Предупредена си...не може един лицемерен боклук..бабичка без работа да вдига целия дир на ура и да си прави каквото иска..Баси бабиера смотан..треснала я е критическата откача тотално..а и нас прави на луди..
Предупредих те...



Тема Re: И сега накъде?нови [re: ShokoLada]  
Автор Ortensia ()
Публикувано09.08.19 14:21



Шоки, без обиди, още не ме е тряснала критическата, виж жегата да, ето скачам в морето, а ти се успокой и се радвай на лятото, разбира се в компанията на Алекс


Ако някой тук вдига дирът на ура, това не съм аз, наздраве със заледено узо



Тема Re: И сега накъде?нови [re: Ortensia]  
Автор ShokoLada ()
Публикувано09.08.19 14:35



Не ми се лигави! Бях сериозна..и точно, като съм прекалено спокойна, внимавай..щото тогава нямам емоции..съжаление също!
Още един намек и си при Киро...

пп не само те е треснала критическата, личи по това което правиш, ами едва ли ще те пусне...щото знаеш, че си дърта и вече за нищо не ставаш, дори и порнографските ти изцепки няма да ти помогнат...жалка картинка!
А ти не разбра ли, че с това си поведение загуби окончателно Алекс..а ти подаде ръка! Всичко губиш и унищожаваш Димке...след теб и пустиня! Факт.. маса клубове които затвори....и хора, които отврати от себе си!
Наздраве! Да ти е сладко..



Тема Re: И сега накъде?нови [re: ShokoLada]  
Автор Ortensia ()
Публикувано09.08.19 14:53



Много черногледо гледаш на нещата Шоколад, лято е, плаж, забавлявам се и най вече щастлива съм , съобразно всичко, което е. Алекс се глези, научи се от теб. Тук никой на никой не подава ръка, тук няма приятели това са думи на Алекс.
Спри да заплашваш, не ти отива


Сподели къде ще джитнеш с Алфата в лятна ваканция по добре, сподели нещо хубаво



Тема Re: И сега накъде?нови [re: Ortensia]  
Автор LorchetoOO7 ()
Публикувано09.08.19 17:25



Не можеш да ме уплашиш, димке - аз съм си сама шеф, та изтърканите ти номера с доноси не минават


Тупни се по нискочелието и плувай! (на повърхността де)

Редактирано от LorchetoOO7 на 09.08.19 18:09.



Тема Re: И сега накъде?нови [re: ShokoLada]  
Автор LorchetoOO7 ()
Публикувано09.08.19 17:27



Гледам, че се появила официално димка тук. Няма да е за дълго, спокойно, не се ядосвай, Шоки





Тема Re: И сега накъде?нови [re: Ortensia]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано09.08.19 17:37



Повръща ми се от теб!
Толкова си свикнала да бъдеш гонена и изхвърляна от къде ли не, че вече си претръпнала! Все пак си жена на 50години, прояви малко достойнство и не се навирай, там където си нежелана!
Аз също ще изпратя бележка на Киро!

Всичко, което виждате в мен, не е мое-ваше е. Мое е това, което виждам във вас! Ерих М.Ремарк


Тема Re: И сега накъде?нови [re: LorchetoOO7]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано09.08.19 17:42



Защо не си върнете модератора или не си изберете нов, ви се чудя. Не че ми е работа де



Тема Re: И сега накъде?нови [re: LorchetoOO7]  
Автор ShokoLada ()
Публикувано09.08.19 18:02




Лорче..месеци, месеци наред обяснявам, че само аз си пиша от ника, че нямам друг..то едно си знае едно си рупа..и няма оправия..то с простотията май няма оправия..тя знае и това е!..
На всеки постинг има ай пи..при мен е едно, защото аз пиша само от лаптопа..а тя се не спре! къде и да ходи, тъпотии дрънка, намеци..злепоставя!
игнорирах..отминавах..ееее то вече се не издържа!
Егаси бабичката..точно като някой бабиер ходи и дудне...
това, няма да хване някоя тема..да пише, да обсъжда..не, ходи и рие..и само интриги и гнус сипе..



Тема Re: И сега накъде?нови [re: LorchetoOO7]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано09.08.19 18:02



Е как така без шеф? Що затрудняваш каката дима?! Трябва да се достигне нейният стандарт, да и казват какво да прави, кога, къде, как! Щот иначе бръчки и после бой и смяна



Всичко, което виждате в мен, не е мое-ваше е. Мое е това, което виждам във вас! Ерих М.Ремарк

Тема Re: И сега накъде?нови [re: Albena l]  
Автор ShokoLada ()
Публикувано09.08.19 18:05



Защото този клуб винаги е бил и ще бъде на Безсънна, дори и да я няма!
Аз за друг модератор няма да гласувам и не искам...
има нещо, което се казва лоялност, но много хора не го познават..
или тя..или никой!



Тема Re: И сега накъде?нови [re: ShokoLada]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано09.08.19 18:05



Ти си обяснявай, ама сега е сезона на чушките и нещото димка е в екстаз



Всичко, което виждате в мен, не е мое-ваше е. Мое е това, което виждам във вас! Ерих М.Ремарк

Тема Re: И сега накъде?нови [re: Ludo2]  
Автор ShokoLada ()
Публикувано09.08.19 18:06



От не знам колко време съм в клубовете..години..години..но такова същество не бях срещала..никога!
А откачалки, е имало колкото искаш..ама баш такава!.. историята не познава..





Тема Re: И сега накъде?нови [re: Ludo2]  
Автор ShokoLada ()
Публикувано09.08.19 18:08




трябва да питаме за протокола..червени или зелени?!..: ))))



Тема Re: И сега накъде?нови [re: ShokoLada]  
Автор pishmangreek (пристрастен)
Публикувано09.08.19 18:09



Докладвай и този профил на Киро. Той, така или иначе й е вдигнал мерника!
Вчера пак е бил занулен другия й профил Bubu i. Затворени и с изтрити теми са и Кандидатстудентските изпити. Скоро това ще се случи и със Споделено.
Тази е решила да съсипе всички клубове до които може да се добере.

Уж била на почивка в Гърция! Това много ме разсмя.


Егати почивката като виси денонощно в клубовете.



Тема Re: И сега накъде?нови [re: ShokoLada]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано09.08.19 18:11



Хем грозна, хем тъпа! Дано спонсора и даде 200 евро, да и купи едно друго кожено якенце, че като гледам това как го е изпънала по шевовете, въздух не може да поеме! А устата и е важно да е пълна, въпрос на оцеляване е за нея



Всичко, което виждате в мен, не е мое-ваше е. Мое е това, което виждам във вас! Ерих М.Ремарк

Тема Re: И сега накъде?нови [re: ShokoLada]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано09.08.19 18:13



Не е в позиция да избира



Всичко, което виждате в мен, не е мое-ваше е. Мое е това, което виждам във вас! Ерих М.Ремарк

Тема Re: И сега накъде?нови [re: ShokoLada]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано09.08.19 18:15



Е кво пречи да имате два мода?
Киро много ша ви се зарадва на бележките


Само затова се включвам. Докато сте така, така ще бъде



Тема Re: И сега накъде?нови [re: pishmangreek]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано09.08.19 18:16



Сега уж е на почивка, щот ти спомена почивка


Позволи и да те имитира поне виртуално

Всичко, което виждате в мен, не е мое-ваше е. Мое е това, което виждам във вас! Ерих М.Ремарк

Тема Re: И сега накъде?нови [re: pishmangreek]  
Автор ShokoLada ()
Публикувано09.08.19 18:23



Е чак доносник заради тая няма да ставам..стига да кротне, но ако не кротне, заминала си е.
Почивка ли..супер почивка..през почивката съсипа три клуба..ей така почивайки си..


кой знае къде виси някъде..самичка и пак си реди фантазиите..



Тема Re: И сега накъде?нови [re: Ludo2]  
Автор ShokoLada ()
Публикувано09.08.19 18:24



тая, ако има спонсор, трябва да му викнем психиатър..за преглед е този!





Тема Re: И сега накъде?нови [re: Ludo2]  
Автор ShokoLada ()
Публикувано09.08.19 18:25



еее то чушки да искаш сега..да съберем пари и да и купим две кила, да има, да кротне..: )))



Тема Re: И сега накъде?нови [re: Albena l]  
Автор ShokoLada ()
Публикувано09.08.19 18:27



Модератор на този клуб, за мен е Безсънна!
Точка!

пп няма да пиша бележки на Киро, за да ми се радва...а да отстрани сдухана бабичка в критическа..



Тема Re: И сега накъде?нови [re: ShokoLada]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано09.08.19 19:20



То, в Гърция сега чушките са евтини, за това са я замъкнали там

... В Гърция почивките са евтини! Въобще, да е евтино за евтината дима

Всичко, което виждате в мен, не е мое-ваше е. Мое е това, което виждам във вас! Ерих М.Ремарк

Тема Re: И сега накъде?нови [re: Ludo2]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано09.08.19 19:40



Чета ви и онемявам, виждам ви същите като димка баси...





Тема Re: И сега накъде?нови [re: Alleks]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано09.08.19 19:45



Един дол дренки!





Тема Re: И сега накъде?нови [re: Alleks]  
Автор jumbles ()
Публикувано09.08.19 19:58



време беше



Тема Re: И сега накъде?нови [re: Alleks]  
Автор ShokoLada ()
Публикувано09.08.19 20:14



Да..нормално е да видиш същото, защото за да победиш простотията трябва да станеш простак..е станах!..ама временно..
а на теб щом ти харесва тази среда..моля! Твоя е..



Тема Re: И сега накъде?нови [re: ShokoLada]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано09.08.19 20:18



На мен кво ми харесва ти няма просто как да знаеш!
Ти гледай на теб кво ти харесва!





Тема Re: И сега накъде?нови [re: jumbles]  
Автор ShokoLada ()
Публикувано09.08.19 20:18



след година две..ще надзърна да видя..отношенията джъмби - димка..още от сега съм сигурна каква помия ще заваря..многократно съм го гледала това..
за съжаление вие победихте...много хора си отидоха оттук, точно заради такива като вас..
последен пример безсънна и цифровия..
аз съм следващата...
поздрави на прасето!..третия от вашето гнусно трио..



Тема Re: И сега накъде?нови [re: ShokoLada]  
Автор jumbles ()
Публикувано09.08.19 20:30



я не ми се блещи, къде беше когато дъвкаха Безсъна и Гераско, мълча като гъз, както и всички тук дето им се лигавихте, сега си ми се разлала ... я го духай, лицемерка!
с теб повече нямам какво да си кажа



Тема Re: И сега накъде?нови [re: jumbles]  
Автор ShokoLada ()
Публикувано09.08.19 20:39



Кой дъвка Безсънна..или викаш какво, да дойда там..да се боря с вас и вашата простотия??? Е не мога слаба съм..прекалено слаба, а и нямаше да помогна, само щях да ви озверя още повече...защото ви знам способностите..твоите, на прасето и на димка..само вие тримата сте достатъчни за колосални изпълнения..
с цинизми и простотия не мога да се боря..не съм ви в категорията..по гнус сте ненадминати..особено прекрасното ти прасе, в което виждаш красота..
никога и не си имала какво да ми кажеш...защото просто ти никога няма какво да кажеш..освен снимки, картинки и забавено развитие да се радваш на тях..
това е..



Тема Re: И сега накъде?нови [re: Alleks]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано09.08.19 20:52



Няма начин

... Налага се!

Всичко, което виждате в мен, не е мое-ваше е. Мое е това, което виждам във вас! Ерих М.Ремарк

Тема Re: И сега накъде?нови [re: jumbles]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано09.08.19 20:57



Ти, възвишената, я се въздържаха!
Всички знаем каруцарския ти изказ!
Скрий се, че си част от омазването! Срамота!

Всичко, което виждате в мен, не е мое-ваше е. Мое е това, което виждам във вас! Ерих М.Ремарк


Тема Re: И сега накъде?нови [re: Ludo2]  
Автор ShokoLada ()
Публикувано09.08.19 21:07



А!
А я си представи тя, прасето и Димка на едно място..
но с това "лицемерка" ме замисли много, дали не е било някакъв техен план за война със споделено..сеир и зрелище! Криви им излязоха сметките обаче..затворен клуб и отишли си хора..
прекрасни почивни дни пожелавам..: )





Тема Re: И сега накъде?нови [re: ShokoLada]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано09.08.19 21:15



Непожелани хорица, отхвърлени



Всичко, което виждате в мен, не е мое-ваше е. Мое е това, което виждам във вас! Ерих М.Ремарк

Тема Re: И сега накъде?нови [re: ShokoLada]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано09.08.19 21:15



много хора си отидоха оттук, точно заради такива като вас..
последен пример безсънна и цифровия..


не е баш тъй, що се отнася до безсънна.
клубът винаги е бил неин, само тя решава кого да допусне в него и кого да изгони от него, ако създава проблеми. и да твърдиш, че домакинята е избягала от къщи, щото обидена на гостите, които лично е поканила...



що се отнася до разприте в други клубове - всеки клуб има собствен микроклимат. и ако е обитаван от личности, които не харесват някому, той може просто да не го посещава. нали?



Тема Re: И сега накъде?нови [re: Ludo2]  
Автор jumbles ()
Публикувано09.08.19 21:21



да цитирам другарката ти белким ти се поразпличка и живне плиткото мозъче, че хептен блатясало гледам

защото за да победиш простотията трябва да станеш простак..е станах!

значи тя и ти можете по тоз почин, други не могат ... и що ... за некви специални ли се имате или кво и седнала "срамота" да ми вика, бе я и ти го духай



Тема Re: И сега накъде?нови [re: Albena l]  
Автор LorchetoOO7 ()
Публикувано09.08.19 21:21



Защо не си върнете модератора или не си изберете нов, ви се чудя. Не че ми е работа де
Правилно - най-последното от цитата.



Тема Re: И сега накъде?нови [re: ShokoLada]  
Автор LorchetoOO7 ()
Публикувано09.08.19 21:24



Шоки, проследих го това в Сватбените още и всички знаят, че е така. Остави я да си дудне и ще я баннем и от тук.
И аз съм в шок от дОсега с нея, но ще ми мине





Тема Re: И сега накъде?нови [re: LorchetoOO7]  
Автор ShokoLada ()
Публикувано09.08.19 23:46




Е то всичко минава, ама нали знаеш поговорката "не си играй с търпението на търпеливия", а моето явно бе до днес. Месеци наред търпях намеци и несправедливи обвинения...а да не говорим за другите неща..
Минало..ама на самата мен после ми трябваше доста време да се реанимирам..с музика.: ) а струва ли си..
ще ми липсват такива като теб..но наистина имам нужда от почивка...дирска почивка..: ) а после..после не знам..
на където ми видят очите...





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.