Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:38 22.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: И сега накъде?нови [re: holi_day]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано06.08.19 18:25



Е, аз не съм стена, аз съм снаха. Обичам свекървата, когато говори на дъщеря си, да говори точно и ясно, та да се сещям и аз



Редактирано от Trickyy на 06.08.19 18:26.



Тема Re: И сега накъде?нови [re: Infinitoid]  
Автор M1l1tary M1nD (ɡoʊl&)
Публикувано06.08.19 21:45



Не знам какво е ставало напоследък. Драма ли е имало и да не съм разбрал? Не вярвам Незсънна да си е тръгнала заради някаква драма.

...and that\'s all just fine as long as you got something to salute, huh?


Тема Re: И сега накъде?нови [re: Infinitoid]  
Автор Alice is (Праскова)
Публикувано06.08.19 22:48



Безсънна, не ни изоставяй, обичаме те!


Нищо лошо не се е случило в този клуб.

@}-,-`-

Тема Re: И сега накъде?нови [re: Infinitoid]  
Автор Ortensia ()
Публикувано06.08.19 22:51



Така е когато управлението на целият Дирник е в ръцете на един.
Жалко, но факт още един клуб ще отиде в небитието, както всички клубове тук. Въпрос на време е тези клубове да бъдат отпратени във виртуално неведение, както стана с лафчето и с другите форуми тук, Безсънна бе една от малкото адекватни модератори, жалко, във всеки един друг клуб има отгоре забодена тема Модератор еди кой си, но този модератор не се е вясвал от 2005 година тук, цирк, голям цирк.



Тема Re: И сега накъде?нови [re: Trickyy]  
Автор Nerv (аеродинамитен)
Публикувано06.08.19 23:52



В отговор на:

Кой, как и защо е плювал в този клуб напоследък, и как така клуба е душевна чекиджийница?




Това (онова от което се възмущаваш и за което настояваш за пояснения) е educated guess. Демек както правилно си репликирала по-после «сещай се снао»...

А дали ще стане така - поживьом увидим. Как сказал ... някой там из интернета...

Впрочем казваш, че чикии не са лъскани в тоз клуб напоследък?

Наистина ли?

То верно е въпрос на вкус и дефиниция.

За мен примерно ето един [из не малкото] чикйски постове:

Има ли нужда от анализ на «метафорите»?
Едва ли, метафорична ми И за да не бъда несправедливо винен в сеXизъм - има и приходящи чекиджйики в клуба. Но не съм длъжен да ги посочвам пониково. Они си знаят.

прав или изправян

Тема Re: И сега накъде?нови [re: Nerv]  
Автор LorchetoOO7 ()
Публикувано07.08.19 00:32



Съгласна съм с всичко, което си написал, но не чикиите

в този клуб са причината за оттегляне на Безсънна!
Чикиите от определени 2 лица в Сватбените и Гоблените доведоха до това. Щом аз от бегли надничания го разбрах, други го знаят много добре.



Тема Re: И сега накъде?нови [re: LorchetoOO7]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано07.08.19 07:52



Съгласна съм с всичко, което си написал, но не чикиите в този клуб са причината за оттегляне на Безсънна!

вярно

Чикиите от определени 2 лица в Сватбените и Гоблените доведоха до това. Щом аз от бегли надничания го разбрах, други го знаят много добре.

невярно

Не спекулирайте излишно, отказът на джелязната Безсънна от модераторството в стил "авторска собственост върху Споделено" няма нищо общо с ЧИСТО виртуално общуване, драчене и лигня. Поради определени фактори в извънклубния личен живот някои обстоятелства изискват конкретни мерки. Жената е взела единственото работещо в нейна полза решение.

Никой просто драскотещ, който не е фактор в личния и живот няма вина за това.
Излишно се сочите с пръст един друг.



Тема Re: И сега накъде?нови [re: Infinitoid]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано07.08.19 10:12



Във формула 1, при състезания, има виртуална кола за сигурност

... та така и ние, имаме си виртуален модератор, който не спи

Всичко, което виждате в мен, не е мое-ваше е. Мое е това, което виждам във вас! Ерих М.Ремарк

Тема Re: И сега накъде?нови [re: Ludo2]  
Автор Alice is (Праскова)
Публикувано07.08.19 13:50



Тук е показано как работи такава виртуална кола за сигурност, отскоро е въведено-



Не съм запалена по Ф1, но веднъж ме замъкнаха на пистата Хокенхайм. Скука. Обаче много ми хареса като заради дъжд изкараха реалната кола за сигурност, пейсъра. Всъщност малко я обидихме, не беше просто кола, а Мерцедес! Тя караше умерено и след нея нежно се виеше змията от болиди. Те не трябва да я изпреварват нито помежду си. Имаше нещо много еротично в това


@}-,-`-

Тема Re: И сега накъде?нови [re: lipari]  
Автор LorchetoOO7 ()
Публикувано07.08.19 13:52



Дано да е така, но това съвпадение на нейното оттегляне и прочистването на онзи клуб ми говори за друго.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.