Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:11 09.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Бизнесът в България..нови [re: bipet]  
Автор ShokoLada (лято)
Публикувано25.11.18 23:22



Капитализмът си е гнил и античовешки.
Я да видиш, все едно чета учебника от общество и личност в 10 клас...: ))
Добре де, като е толкова лесно, защо не стана капиталист, вместо да ревеш за комунизма? Ама там ви беше лесно, работиш не работиш заплатата сигурна, траеш, лижеш задници на шефове /с извинение/ и си имаш москвича, 14 дни на почивка и вече големия стандарт..както за другите, така и за теб..ама това че Иван е 300пъти по умен и способен например от теб, трябва същото да е и за него, да ама Иван не иска същото и отива в Белене.
Разбира се, че Комунизма не става за нищо освен за 45 годишна лаборатория с изследване, докога може да се промиват мозъци с цел за великата идея..да ама идеята не се яде..и липсата на стоки, а имането на пари не те правеха богат, щото си пряко зависим от пазара, границите затворени.
И друго, не ми говори за крадци, сега поне знаеш за Софиянски, а какво знаеш за децата на предишната вихрушка? Имам вуйчо полковник и братовчедка, знам тя какво правеше и как живееше, а е само някакъв военен..е ще ревете за комунизма, как няма да ревете..:)) и тя реве..:))
Е прости бяха и майките за теб, че си търсеха правата..ама евалата им!

и да попитам.."Маргарит и Маргарита" гледал ли си го, ако си пропуснал, гледай го, отразяваше реалността, скритата и грозна реалност на комунизма.
Но ми е интересно друго..сега ако Северна Корея стане свободна страна, какво ли би станало с нея..дай предположение.



Тема Re: Бизнесът в България..нови [re: ShokoLada]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано26.11.18 07:04



Шоки, не се ядосвай. Започни деня с усмивка


Пожелавам ти успешна нова седмица 👍



Тема Re: Бизнесът в България..нови [re: ShokoLada]  
Автор Alleks (just a man)
Публикувано26.11.18 07:52



Днес се навършват 29 години и 16 дни от началото на демокрацията.
Благодарение на промяната нямаме реално действаща армия, благодарение на
промяната 3 милиона Българи живеят в демократични страни!
Благодарение на демокрацията цигани изнасилват възрастни жени и остават ненаказани!
Благодарение НА демокрацията възрастни хара се хранят от кофите за смет!
Мога още плюсове да изброявам за прословутата демокрация но се ограничавам
до тук.

Редактирано от Alleks на 26.11.18 07:53.



Тема Re: Бизнесът в България..нови [re: Alleks]  
Автор ShokoLada (лято)
Публикувано26.11.18 09:36



Не можеш да говориш за демокрация с комунистически мислещ материал. Няма как!
А защо ни е армия?! Да са на държавен бюджет още хиляди, които нищо не правят? Нали има съюзи, те да ни защитават.
А сега задай си въпроса защо тези три милиона са навън? Защо?
Бъдещето се гради на база минало, то е основата и вместо да се видят грешките от миналото, вместо да се помисли какво може да се направи да не е така вие си страдате за Тошо и комунизма..ми добре! Върнете си ги бе..ама отворете границата и един няма да остане, освен тези които искат да са уеднаквени или да живеят от социални помощи.
Спирам по темата, излишно е..: )



Тема Re: Бизнесът в България..нови [re: dama spatia]  
Автор ShokoLada (лято)
Публикувано26.11.18 09:39



Добро утро, Зеленоочке..:)
Много усмихнат ден и спорна седмица ти желая..



пп е как да не се ядосвам, като гледам как хората се жалват за нещо, което сега плащат цената за него..и то доста солена цена и вместо да се види какво може да се направи, те просто си говорят.: )



Тема Re: Бизнесът в България..нови [re: ShokoLada]  
Автор Alleks (just a man)
Публикувано26.11.18 18:06







Тема Re: Бизнесът в България..нови [re: Alleks]  
Автор ShokoLada (лято)
Публикувано26.11.18 18:57




дали?



Тема Re: Бизнесът в България..нови [re: ShokoLada]  
Автор bipet (досаден)
Публикувано26.11.18 19:10



Сигурно звучи много грозно, но ти си а…. т… к…...
Да съм станел капиталист. Ми съм. Вярно съвсем мижав, но толкова си мога … да крада.

Няма да те питам за Адам Смит, нито за Джон Кейнс. За Маркс пък хептен.
За тъпотиите на Владо Каролев, който се прави на либерал, но се опитва да пробутва един измислен воден цикъл за сметка на държавата, също няма да те питам. Няма да те питам и за пазарната икономика на Красен Станчев, защото знам, че в бившето Кремиковци работи един приятел на Ивайло Мутафчиев. Без грам материална база взима всички договори и ги изпълнява само с подизпълнители. На чисто пазарен принцип.

Въобще ти си плямпаш от злоба и ако преди време са ти били виновни комунистите, сега кой ти е крив ?

Знаеш ли как се купува БМВ ? Много просто, осигуряваш хората си на минимална заплата и след една година скромно свеждаш очи – за какво да влага човек ум и способности, ако не може да си осигури по-добър живот. А че си чиста проба крадец, какво от това, просто даваш най-педерастките обясненията - защо да давам пари на тази шибана държава, за да ги окрадат комунистите. И такива като теб да клатят благосклонно глава, без да се замислят, че така са купени 80% от БМВ-тата. С много акъл, няма що.

Знаеш ли как може да произвеждаш една стока за 100 лв., да я продаваш за 80 лв. и да печелиш по 50 лв. Много просто, без никакви усилия.

Боже, какъв тъп, тъп народ. Иван бил по-умен от мен. Сигурно, като го гледам, колко по-зле живее от мен.

Гледал ли съм Маргарит и Маргарита. Гледал съм го – по социалистическо време. Сега чакам филм за Делян Пеевски, за Валентин Златев, за Ивайло Мутафчиев, а пък за любимката ми Евгения Банева чакам опера.



Тема Re: Бизнесът в България..нови [re: bipet]  
Автор ShokoLada (лято)
Публикувано26.11.18 19:27



Що ли въобще се занимавам с теб... и ти отговарям...


Злобна, тъпа и..още каква бях..добрее и? Това направи ли те теб умен, добър и психически уравновесен?..: )))
Знаеш ли, с това не можеш да ме впечатлиш..но ми става ясно, че дори един спор не можеш да проведеш, защото аз досега говорех по тема и никъде не съм обиждала...а я се виж ти..: )))
Ама що ли го очаквах..Бипет не си се променил...: )))
Хубава вечер ти желая капиталисте, ревящ за комунизъм..: ))) и не забравяй..бъди човек! Това е най-важното, а какъв си..дреме ми!...: ))))

Бипет..едно поздравче...





Тема Re: Бизнесът в България..нови [re: ShokoLada]  
Автор Alleks (just a man)
Публикувано26.11.18 19:34






Разликата?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.