Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:58 27.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Тема Re: Една съседканови [re: dymo]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано06.07.18 12:14



Вероятно някой би могъл и сюжет за евтин любовен роман да напише, но само ако прояви богато въображение и си съчини всичко случващо се след гореописаната случка и баналният развой от онзи ден, защото повече от това няма как да се случи.



Тема Re: Една съседканови [re: Zir Z]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано06.07.18 13:32



Това което като цяло си го писал аз мога да го върна към теб защото мисля че ти играеш и знам защо.

OK, бъди по-конкретен тогава в своята хипотеза – в каква роля ме виждаш и къде се е случило навлизането ми в нея? Както и защо я играя.



Тема Re: Извинявам се, че...нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано05.08.18 06:17



...вдигам темата отпреди толкова много време и не бих искал да досаждам на никого.

В отговор на:

Не е това. Бесен е на себе си, не щото не е погъделичкал клитора на момата, а щото не може да погледне на нея както гледат ония с бемеветата и бисепсите - парче мутка. Даже Нюкът не е наясно че от това го боли, а то боли дейва. Боли щото се усещаш попаднал на грешната планета, щото не изглежда да има на тая планета мазни банички с боза примерно, или пасти от ония комунистическите с леко киселия сироп дето никой им нема рецептата.

Той ако е виждал в девойката неговата дулсинея отдавна да е пробвал нещо, нема значение дали е задръстено, жените ценят пробата. Тя обаче няма в себе си оня крем и сироп за които душата му копнее. Това е мъка и не са подигравайте с нея щото е като оловен пясък в белия дроб.




Просто исках да отбележа, че съм пропуснал твоята подкрепа към мен, и че го отбелязвам като своя грешка. Да, пропуснал съм, но, както се казва, по-добре късно, отколкото никога, така че ти благодаря за тези думи – ти си съвършено прав в удебеления курсив.





Тема Re: Още веднъж се извинявам за бабуната...нови [re: expat]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано05.08.18 06:19



...но съм длъжен да отбележа, че ти благодаря за подкрепата, приятелю – ти си, както обикновено, абсолютно прав!





Тема Re: Една съседканови [re: Alice in WL]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано05.08.18 06:48



В отговор на:

Е, кажете ми, дали тя е вътрешно щастлива?




Не знам, но e съвсем вероятно тя да е самовлюбена и да не е чувала или чела приказката за Снежанка и седемте джуджета.

Или още по-вероятно – изобще не я интересува кой какво мисли, което всъщност не е никак не чаровно.

Обаче аз съм уверен, че, щом тя се оглежда толкова често (особено във витрини), значи изглежда, че ти имаш повече самочувствие от нея, понеже ти излизаш навън вече огледана, а това те прави по-интелигентна, ерго, по-красива от нея.

Макар че не виждам нищо лошо, ако нямаш в какво да се огледаш – да го направиш във витрина.

Имал съм такова гадже и съм го показвал тук на снимка – действително дяволски красива, но в разговор насаме звучи леко, макар и не особено много, ограничено.

Само че тя всъщност беше най-интелигентната жена с която съм излизал някога и не би било съвсем истинско от моя страна, ако не спомена, че някога си съзнателно съм стоял на покрива на 12-етажна сграда заради нея, което е фактически най-безумната глупост извършена от мен изобщо в моя живот и казвам на всеки един четящ, че ще му дърпам ушите само и да съм усетил, че би ми подражавал, ама сериозно ще му издърпам ушите.

Понеже аз доста съм тренирал и в случая можех да си позволя такъв необмислен риск – сега вече не мога – а и не искам повече никога да чета или виждам самоубийци. Видях вече един. Ще има голямо дърпане на уши, само ако съм разбрал, че някой би си помислил за подобни "подвизи". Сериозен съм относно това.

И все пак исках да напиша на теб, че е достатъчно на теб да ти е приятно с нея дори и само да си я гледаш, останалото е без значение.





Тема Re: Ето как изглежда и моята скромна...нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано05.08.18 08:13



В отговор на:

Дай твоите сега.




...графика:





Понеже не би било редно да гледам Вашата без да публикувам моята. Знам, че ти имаше предвид нейната, но това е моята.





Тема Re: Една съседканови [re: ShokoLada]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано05.08.18 08:18



В отговор на:

А ти дали ще имаш връзки или не, твой избор.




Ще имам... Обещавам ти, че ще имам.





Тема Re: Една съседканови [re: holi_day]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано05.08.18 08:20



В отговор на:

но пък и няма да ти навреди, ако имаш приятелка




Вярно! Няма да ми навреди да имам приятелка...





Тема Re: Една съседканови [re: blood2]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано05.08.18 08:22



В отговор на:

Съседката да не е на 60.




Тя не е на повече от 30, не давам на нея дори и това.





Тема Re: Една съседканови [re: ad miral]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано05.08.18 08:23



В отговор на:

Питай я следващия път дали знае да прави мусака.




Това е отлична идея, благодаря ти!






Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.