Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:45 28.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Тема Re: Една съседканови [re: Nuke Dukem]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано05.07.18 19:56



Лъвът щса раздвижи при подходяща плячка, ако са хвърля на всяка минаваща газела това вече не е лъв, това опортюнист, душата на такива затлъстява.



Тема Re: Една съседканови [re: Zir Z]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано05.07.18 21:02



Все повече ме изненадваш приятно...
след тази "реклама" на вещица, на какво ли не...не си се уплаши?
Ти страх нямаш ли бе, човече?...


дообрее..с теб ще съм фея..пожела си го..
един виртуален танц?




Тема Re: Една съседканови [re: blood2]  
Автор Zir Z (оптимист)
Публикувано05.07.18 21:23



Блъди пзнавам шоколада колкото и теб познавам това е..

Да си от мъжки пол е даденост по рождение. Да бъдеш мъж е въпрос на избор.


Тема Re: Една съседканови [re: ShokoLada]  
Автор Zir Z (оптимист)
Публикувано05.07.18 21:27



Приемам танца и.ще го върна!
Трудно се плаша!

Да си от мъжки пол е даденост по рождение. Да бъдеш мъж е въпрос на избор.


Тема Re: Една съседканови [re: ShokoLada]  
Автор Zir Z (оптимист)
Публикувано05.07.18 21:33



Шоколадке ще танцуваш ли с мен!!!



Да си от мъжки пол е даденост по рождение. Да бъдеш мъж е въпрос на избор.


Тема Re: Една съседканови [re: Zir Z]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано05.07.18 21:53



Да бе, аз също не бих искал да имам до себе си хленчеща жена, но встрани от това – кое точно тълкуваш като хленчене? Иначе да, пределно ми е ясно, че всяка жена обича тези неща. Бил съм във връзка и не е необходимо да ми изнасяш лекция относно устройството и характера на женския пол.

Тук, забелязваш, клубът се нарича Споделено и, виждаш, всеки споделя разни дребни, смешни, чудни, банални, и прочее детайли от своя живот, и почти не са останали клубари, на които да им е приятно да се държат с тях като с идиот. Това, че съм предпочел да се прибера вкъщи вместо да свалям съседката, си е мое лично решение и не означава, че не знам какво обичат жените – да речем, че просто съм преценил, че няма как да им го дам, а не, че никога не съм подушвал жена и не знам за какво иде реч.

Освен това не е съвсем невъзможно да съм написал, че съм напълнил гащите като начин да се пошегувам със себе си, а и дори и наистина да бях почувствал реален страх (подобен на този от юношеските години, когато целуваш момиче за първи път и сърцето ти буквално ще експлодира), от чисто етическа гледна точка не е почтено, или да речем признак за великодушие, когато пишеш на мен, че наличието на пенис между краката не е предпоставка за това да бъдеш мъж.

Не знам на колко години си, но още от детство би трябвало да си усетил как е доста неприятно да ти казват, че не си от пола, който си, а освен фразите за Петко и мъжете има и едно други понятие за което със сигурност си чувал, наречено noblesse oblige...

Вероятно би могъл да проявиш благородство към нещастието или неуспехите на другите, когато то не е за твоя сметка... Така да се каже аз не съм твой служител и ти не си ми шеф, и изобщо моят скучен полов живот не оказва влияние върху твоя, нали?

И наистина не мога да разбера какво толкова ще спечелиш от тази роля на доайен на мъжествеността, която навярно греша в своите подозрения, че се опитваш да развиваш до момента – по-здрав сън или по-висок статус в клуба ли? Не може ли да се шегуваш и да бъдеш по-деликатен, когато искаш да изкажеш мнение, за което знаеш, че неизбежно ще засягне, нагруби, унижи, обиди или както искаш го наречи, събеседника?

Ето, аз също просто изразих мнение и да знаеш, не се заяждам. Не, вместо това крайно учтиво ти казвам, че според мен в определени ситуации би могъл да бъдеш по-вежлив (съответно и по-приятна компания), вместо да се възползваш от сваления гард на "слабите" (или "не мъжките", ако щеш) хора за да се издигнеш в нечии, било то и твоите, очи.

Нямам нищо против да се пошегуваш с мен, или дори да ми предложиш някой ценен съвет по конкретен въпрос който ме вълнува, но, когато се опитваш да смачкаш нечие его с обяснения от сорта на, че, видиш ли, да, жените бягали от мишки и никоя нормална жена не би искала до нея хленчещ мъж – проявяваш грубо неуважение към моята скромна особа, а това не е отношение, което се толерира задълго от няколкото хора в клуба, заради които участвам във форума и чиито тон и лексика ми допадат.

С което не казвам, че си прекрачил Рубикон или нещо подобно, а само, че това тук е един от малкото останали клубове, които все още не са се превърнали в арена за интимни запознанства и афиширане на шаблонна мъжественост, или не дай си Боже състезание по надплюване. В общи линии не мерим мускули във форумни сражения, не се бием по гърдите и не плетем рога като мъжки елени за кошута.

Не, вместо това пишем поеми, пеем, казваме кой какво е сготвил, показваме си крака, ръце, обувки, прически, съблечени и проснати на плажен шезлонг секси изрязани долни части на женски бански тип "гащички"... Такива неща.

Играем го малко като театрално представление, разбираш ли, стремим се да бъде интересно, забавно, увлекателно, и в никакъв случай не все едно враждуваме помежду си на бойно поле. Така да се каже, от един отбор сме и е неколегиално да ме третираш като някакъв смахнат имбецил, на когото да обясняваш как жените не искали хленчещи мишки, и че обичали мъже с присъствие и способни на бързи и правилни решения, а не просто притежаващи чурка.

Понеже, нали разбираш, аз също имам глава на раменете си, която, когато съм бил юноша, съм си блъскал за да разбера с какво се отличавам от мъжете, на които им върви с жените и в живота. Разбираш, и аз съм чел някакви книги, гледал съм разни филми и съм бил в компания, в която някой е бил по-популярен сред жените от друг, бил съм свидетел на това как мои приятели и бивши съученици се превръщат от наивни младежи в улегнали семейни хора...

В смисъл, наясно съм какво харесват жените и търсят като качества в мъжа, който искат до себе си.

Това, с което не съм съвсем наясно е – от каква гледна точка ми казваш всичко това? Тъй като до момента за мен ти си абсолютно непознат човек за мен.

Поздрави:





Тема Re: Една съседканови [re: Nuke Dukem]  
Автор Zir Z (оптимист)
Публикувано05.07.18 22:23



Ники можеше с две изречения и щях да те разбера по подробно но ще отговоря...

1. Няма никви роли не играя аз съм си аз действам импулсивно спрямо ситуацията..
2. За много работи си прав..
3. Не се заяждам с никой не ми давате шанс да споделям все някой ме хапе.

Това което като цяло си го писал аз мога да го върна към теб защото мисля че ти играеш и знам защо.
За мъжественоста ми ти го казваш не аз, да оставим другите да преценят какво ще кажеш..

Да си от мъжки пол е даденост по рождение. Да бъдеш мъж е въпрос на избор.
<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Zir Z на 05.07.18 22:24.</EM></FONT></P>

Редактирано от Zir Z на 05.07.18 22:25.



Тема Re: Една съседканови [re: Zir Z]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано05.07.18 22:27



Разбира се, Сър, но не знам стъпките...

..ще ме водиш ли..
и продължаваме?..: )))

Редактирано от ShokoLada на 05.07.18 22:30.



Тема Re: Една съседканови [re: Nuke Dukem]  
Автор Zir Z (оптимист)
Публикувано05.07.18 22:28



Поздрав



Да си от мъжки пол е даденост по рождение. Да бъдеш мъж е въпрос на избор.


Тема Re: Една съседканови [re: ShokoLada]  
Автор Zir Z (оптимист)
Публикувано05.07.18 22:31



С удоволствие шоколадке!!!



Да си от мъжки пол е даденост по рождение. Да бъдеш мъж е въпрос на избор.



Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.