Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:54 11.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Животът е справедлив...нови [re: Bezsynna]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано20.04.18 17:21






ad infinitum ...


Тема Re: Животът е ...нови [re: snowprincess]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано20.04.18 18:26



За щастие за сега проблеми нямам! Идеята бе за лека тема, не за тежки диагнози. Не си спомням да съм искала друга такава тема, но ако е било, пак е било за разпускане :-)
Интересно ми е! Нищо повече! А сериозността на постовете тук, предизвика само моята насмешка!



Всичко, което виждате в мен, не е мое-ваше е. Мое е това, което виждам във вас! Ерих М.Ремарк

Тема Re: Животът е глупавнови [re: snowprincess]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано21.04.18 00:59



мъжът от стихотворението й е третия
тя и следващия ще "обича" по този начин


Добре, числа вкарваш, прочети темата кат статистик, не като психоаналитик. Всички жени я осъдиха, никой мъж я не осъди. Айде сега включи психоанализата и направи извод за мъшката и женцката популация.

Трети и бил, то има жени коит за това време имат пети, но техното е ОК.

истинското партньорство и обич са възможни само между двама самостойни човека, а не в отношения на зависимост

Партньорството винаги е зависимост, ви-на-ги. Стихотворението е дихотомия, военни маневри между любов и ревност, между себеотрицание и деспотизъм. Сичко това му викат любоф, а ти - нервоза, и сички - ох, добре че го нямам тва заболяване. Бе не ми обеснявайте бе, жени, аз бих са оженил за мъж ако пак трябва го права, за стругаро-фрезиста. Но без да са мбембеме, да е ясно!

ти се възхищаваш на лирическата героиня, която мечтае да е прах по обувките на някой мъж и слагаш знак за равенство между подчинението и любовта
замисли се защо виждаш любов, там, където има страх, заплаха и вкопчване


Не съм по мисленето, но мога ти отговора и без да мисла. Жената иска да предаде имането си за стопанисване на некой, може да е сгрешила дали онзи умее да стопанисва, но тва не променя нещата. Аз обичам да стопанисвам, знам чей чуждо, но ми дадено за стопанисване, отговорен чвек съм!



Тема Re: Животът е ...нови [re: Ludo2]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано21.04.18 07:36



нещо като четене на зодии ли?





Тема Re: Животът е ...нови [re: snowprincess]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано21.04.18 07:56



тук е могло като отговор да сложиш няколко реда за маникалното пазаруване на обувки - форми на проявление, път за преодоляване, последващи рецидиви


тази потребителка е с тежко протичаща зависимост и не може да намери клуб на Анонимните Обувкоманиаци и смята, че е самотен войн в борбата с пристрастеността си
Знаеш ли, че има обувки, които купува без да носи и ги ползва за украса и естетическо съзерцание? А в едни лачени обувки се оглежда сутрин? Сандали с много каишки ползва при разиграване на сцени от 50 нюанса сиво... А различни нови ботуши е окачила над скрина си и в ги използва като места за съхранение...
Сцена, която определя, че е от най-тежкия за гледане филм на ужасиите, според нея е тази, в която Чарли Чаплин свари по безпощаден начин обувката си, с решимост нави на вилицата си връзката и я погълна с решимост... Та при гледане на "Треска за злато" се стига до припадъци, свестяване и няколко дневни параноични атаки"...
Сложни са нещата. Психиатрите в България няма да могат да й помогнат! Няма да й помогне и тематично посещение на фирмените магазини на по-известните марки за обувки в Европа. Може би някаква насока с посещаване на Африка и с доброволното й включване , би й дало шанс да повлияе на тежката обсесия.

п.п. като се обсъжда сериозен въпрос, неусетно съм ползвала главни букви и точки



Тема Re: Животът е ...нови [re: holi_day]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано21.04.18 10:24



Лудото ли бъзикаш или мен, щото се припознах със същата диагноза


миналата година пусках 10-на снимки на част от моите





Тема Re: Животът е глупавнови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано21.04.18 10:28



излизам, не ми се пише повече по темата



Тема Re: Животът е ...нови [re: snowprincess]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано21.04.18 12:08



не съм чела там, за теб нямах представа


рядко посещавам 40-50, много активно се пише там,
а мога да следя 3 активни теми
абе, докато не споделеш, няма как да зная, че и ти имаш нужда от терапевтична помощ
та за нея зная, че магазините за обувки й действат магнетично
може би в тях има придърпващо магнитно поле, прихваща метални токи и елементи от облеклото и като мини торнадо светкавично те всмуква
и си казва - абе, айде, така и така съм тук, само ще разгледам, без да купувам нищо
и... разглежда
след малко си казва - добре, де! няма да си купувам тези! а ще взема тези и тези или... по-добре онези и другите, дето мерих! тези или онези?! да помоля да ми запазят и ей онези там! изкачайте ме да реша, мля! тези ли, онези ли или и другите... по-добре тези три чифта, а, доста са. нека взема само 2. да видят, че имам воля! край! реших! тези и тези! ама ще помоля да ми ги сложат в 1 кутия, та да не е много неприлично, като се прибера с 2 чифта!
кратък размисъл и дали едните да не бъдат обути моменталически, веднагически, светкавично и незабавно! дето се вика - гаранцията вече им тече...

сериозно - носенето на балеринки е вредно за стъпалото
за другите не зная
толкова високи обувки не нося



Тема Re: Животът е глупавнови [re: snowprincess]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано21.04.18 12:20



всяка тема се разклонява на десетки под теми
и накрая се стига до секс, рецепти за готвене и диагнози


т.е. вечните житейски теми
така че нищо не ти пречи да ти се допише за секса и готвенето



Тема Re: Животът е глупавнови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано21.04.18 15:23



Партньорството винаги е зависимост, ви-на-ги.
Партньорството стане ли зависимост, вече не е партньорство.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.