Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:57 19.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Тема Сън който се сбъднанови  
Автор Finntroll73 (Twelve steps)
Публикувано19.03.18 16:41



Имате ли сънища които се сбъдват?
Две вечери преди дербито между Цска и Левски сънувам все още в стаята -изолатор(още бяхме сърдити с жената)странен сън.
В съня ми отивахме и бързахме нанякъде и аз в яда си гледах да не изпусна дербито и го гледах по телефона,както понякога гледам мачове.
И се ядосвах че се губи връзката.Минути преди да се събудя поглеждам екрана на телефона и гледам 85 минута 1-0 за Цска.

И в реалността в дъжда на националния и в ония локви..Цска вкара в 84 минута,и така завърши мачът.
Не знам,ама ако го бях играл на твърдо 1ца и за точен резултат,щях да изкарам доста пари.
Преди мачове съм забелязал ако ми играе дясното око,Цска печели.Ако е лявото губи.Като в онова дерби където паднахме с 2-1.
Гледах Цска срещу Черно море,и двете очи трепериха като мигачи,и 0-0



Само да споделя.

По-добре анонимен алкохолик, отколкото известен пияница!


Тема Re: Сън който се сбъднанови [re: Finntroll73]  
Автор Nukem Dukem ()
Публикувано19.03.18 16:54



Имате ли сънища които се сбъдват?

Не, аз сънувам любовни сънища.




Тема Re: Сън който се сбъднанови [re: Nukem Dukem]  
Автор Finntroll73 (Twelve steps)
Публикувано20.03.18 01:09



Дано ти се сбъдват тогава.


Ама ако при мен ми тръгне на спорт да познавам, ще е добре за залозите.


По-добре анонимен алкохолик, отколкото известен пияница!


Тема Re: Сън който се сбъднанови [re: Finntroll73]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано20.03.18 08:13



Слаба ракия е това. Виж, да сънуваш, че печелиш от лотарията милиони и стнят да ти се сбъдне, е друга бира. Как звучи само - Финтрол / Стоенчу/ ,милионер. Милионер звучи гордо



Редактирано от dama spatia на 20.03.18 08:24.



Тема Re: Сън който се сбъднанови [re: dama spatia]  
Автор Finntroll73 (Twelve steps)
Публикувано20.03.18 15:39



Ще бъде добре да.Но не веднъж съм предусещал неща и случки.
Както случая с мача.Веднъж заради съмн в който не виждах едно число,изпуснах да спечеля джакпота на 5 от 35.
Иначе всиучките числа които видях в съня си и ги играх,излезнаха.С изключение на едно.Не бях сигурен дали е 1 или 11,играх 1 и се оказа че беше 11.
Това през 2000 година,точно на богоявление,в Калофер.
36 лв само.А изпуснах голям джакпот.Двама го познаха,ако и аз бях третия,щях да ударя около 15 000 долара.
А това си бяха страшно много пари тогава.



По-добре анонимен алкохолик, отколкото известен пияница!


Тема Re: Сън който се сбъдна [re: Finntroll73]  
Автор NAKOlMUPUKA (Жега)
Публикувано21.03.18 13:25



е па как те е досвидяло да пуснеш 2 фиша бре, с по 4 еднакви числа, е петото - веднъж с 1, веднъж с 11





Тема Re: Сън който се сбъднанови [re: NAKOlMUPUKA]  
Автор Finntroll73 (Twelve steps)
Публикувано22.03.18 01:36



Просто не ми дойде на ума. Заблудих се че е единица. Амя човек като си върви с късмета, както разправяше в -С деца на море, Парцалев.



По-добре анонимен алкохолик, отколкото известен пияница!



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.