Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:37 28.04.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Тест пилот  
Автор Finntroll73 (Twelve steps)
Публикувано08.03.18 12:35



Здравейте,направих нещо наистина нестандартно.
Получих преди дни от Опел където съм член в май опел клуба имейл,в който набираха хора да се кандидатират за тест пилоти на нови модели на Опел.Аз се двоумях между Кросланд и Мока.Избрах моката.
Дават ти колата от Вторник до понеделник за 5-6 дни и трябва да качиш поне една снимка с коментари за спесификациите и отзиви как е колата и как се представя на пътя.
Като ти я дават с пълен резервоар,поемат ти таксите за града и една част мостове,останалото като фериботи ти си ги поемаш.Имаш и застраховка.Ако нещо се случи недай си боже имаш само процент който е около 3000-4000кр,останалото те го поемат.
Карайки една седмица и качвайки по социалните медии линкове и снимки,си автоматично в томболата за 6 месеца ползване на гратис кола от Опел.
Писах им че неведнъж съм искал да стана част като работник към фирмата,да видим дали това няма да изиграе роля в работен или някакъв план за опция работа.Както и това че имам Опел също.
Никога не съм се записвал за такива неща,но ми се стори интересно да пообиколя областта и една част на Норвегия за една седмица ако ме изберат.
Накрая ще бъдат изтеглени 4 човека от всичките участници за 6 месеца безплатна кола от Опел,с модел пожелание.
Надявам се да съм помежду четиримата.ПШонеже показах заинтересуваност,а и ще направя сериозна реклама на возилото и себе си ако ме изберат за тест пилот.



По-добре анонимен алкохолик, отколкото известен пияница!


Тема Re: Тест пилотнови [re: Finntroll73]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано08.03.18 12:45



Това изглежда чудесно! Пожелавам ти да те изберат.


А тестери на секс играчки не се ли търсят при вас?


ad infinitum ...


Тема Re: Тест пилотнови [re: Alice in WL]  
Автор Finntroll73 (Twelve steps)
Публикувано08.03.18 13:50




А за това не знам.То тук еротични канали няма,камо ли пък сексошове.
Въобще много консервативни КОНСЕРВИ са.
А иначе ще е добре,ако не ме изберат за 6 месеца гратис кола,то поне ще покарам някой автоматик надявам се за една седмица.Трябва да го върнеш пак почти пълен резервоара,това е условието.Тъкмо да пообиколя Норвегия за една седмица,с нещо ей такова.



По-добре анонимен алкохолик, отколкото известен пияница!


Тема Re: Тест пилотнови [re: Finntroll73]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано08.03.18 14:04



супер
а, дано!
имаш ли право да возиш други пътници с изпитвания модел...



Тема Re: Тест пилотнови [re: holi_day]  
Автор Finntroll73 (Twelve steps)
Публикувано08.03.18 14:24



Мисля че няма проблем.Дават ти я,и ти правиш един вид безплатна реклама.Ако ме изберат,ще качам в инстаграм,фейсбук и снапчат.


Пък и ще е добре да видим съседни градове със семейството.Може един уикенд с кола да си подарим из Норвегия.
Може и до чужбина да се отиде реално,ама там въпроса е по-сложен.Трябва да се подават специални молби,да чакаш да ти одобрят..пък сме и с котка.
И не можем да я оставим сама.
Но идеално ще е да мръднем до Осло,Ставангер,Кристиансанд или Трондхайм да речем.
Ще видим дали ще ми одобрят критериите и молбата.Но им писах че винаги съм искал да бъда част от Опел,като работник или било то продавач на коли.Но така и не ми беше даден шанс.Дано и това да изиграе някаква роля.Може би пък и да получа шанс за работа или развитие точно там където най не очаквам.
Неведоми са пътищата божи.
Първо се замислих да не е някакъв шантаж или опит за кражби пак,ама е от сайта на опел.Не е фейк офертата и рекламата.


По-добре анонимен алкохолик, отколкото известен пияница!


Тема Re: Тест пилотнови [re: Finntroll73]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано08.03.18 21:51



На мен не ми звучи нестандартно, а безсмислено.



Тема Re: Тест пилотнови [re: Bezsynna]  
Автор Finntroll73 (Twelve steps)
Публикувано08.03.18 23:54



Ами явно не обичаш коли.



По-добре анонимен алкохолик, отколкото известен пияница!


Тема Re: Тест пилотнови [re: Finntroll73]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано09.03.18 00:10



Уж страдаш, че си безполезен за семейството и не стига, че не потвърди да помагаш с нещо особено у вас да облекчиш жена си, ами си намери и начин съвсем да се разкараш от къщи. Няма общо с харесването на коли. Полза няма, ти кола си имаш, онази няма да ти я подарят. Нищо, радвай се. Безпокоя се за жена ти само.



Тема Re: Тест пилотнови [re: Bezsynna]  
Автор Finntroll73 (Twelve steps)
Публикувано09.03.18 00:13



Още не са ме одобрили или избрали. Искам и аз да имам малко радост в живота, да ги заведа някъде.. Да отидем с тест колата заедно някъде, да качим фотоси, да се почустваме малко хора. Пък ако имам късмет да харесат публикациите ми да речем, ако успея да спечеля и кола за 6 месеца.. Какво по-хубаво от това?!


Искам да им подаря приключения, някакви спомени и нещо оригинално.

По-добре анонимен алкохолик, отколкото известен пияница!


Тема Re: Тест пилотнови [re: Bezsynna]  
Автор Finntroll73 (Twelve steps)
Публикувано09.03.18 00:18



В къщи всичко си правя. Готвя, пера, чистя, мия подове, прагосмуча.. Пазаря. С две думи помагам на жена ми във всякакъв смисъл.
Разбирам че е наранена, оправям нещата бавно сега.
Днес и подарих букет с картичка и едни хубави обици със син камък и инкрустации.
Не е било с цел да и се подмажа или да я пидкупя. А просто защото я обичам.
Може би утре ще ги смени, понеже са малко тежки.
Не съм пил от 5 март.
И се надявам и истински стискам палци догодина на 5 март каквото и да стане, където и да сме.. Да отбележа в АА с торта 1 година трезвенност!
Нека Бог и висшата сила ми помагат!

По-добре анонимен алкохолик, отколкото известен пияница!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.