Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:30 28.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Тест пилотнови [re: Alice in WL]  
Автор Finntroll73 (Twelve steps)
Публикувано10.03.18 01:51



Ами не знам как ще изглеждам. Важното е какво аз мисля за себе си.

По-добре анонимен алкохолик, отколкото известен пияница!


Тема Re: Тест пилотнови [re: holi_day]  
Автор DarkSide ()
Публикувано10.03.18 13:19



това е рекламен трик само на фирмата - от 1 страна се размечтават ...

бе то орел си е куче марка, и да го тестваш и да не го тестваш, нито ауди ще стане, нито беемве, нито мерцедес ... какво има толкоз да му мечтаеш на един орел?





Тема Re: Тест пилотнови [re: Finntroll73]  
Автор DarkSide ()
Публикувано10.03.18 13:25



Да покараме малко и ние нов автоматик.

... а че после ще ти се реве, кат земеш пак да си ръчкаш меривата, тва не се ли сещаш?

щот на мен точно седмица ми требеше да свикна с моята, една седмица след като я купих я оставих за един ден в магазина да ми сложат зимните гуми и ми дадоха ръчна за деня - леле, такава мъка, такова чудо беше с тая ръчка, ем чистак ново мини беше - ужас направо, ужас, едвам го изтраях този ден да мине!!! ... а бех карал все ръчки предшните 20 години - една седмица автоматик всичко изтри ...





Тема Re: Тест пилотнови [re: DarkSide]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано10.03.18 15:57



ми що да не си помечтая и аз


и без това от години не шофирам
да ми дадат 1 опел да го тествам по най-безлюдните пътища,
но да не отговарям за чужди животи
само да има еърбеци и във вратата и задължително на тавана
безплатно ще го тествам и на паркиране - френски гараж, паркиране в река, езеро... е, и на комина на някоя къща



Тема Re: Тест пилотнови [re: holi_day]  
Автор DarkSide ()
Публикувано10.03.18 17:44



ми тогава купи си едно кормило с педали и една игра на ПС 4 - значително по-евтино ще ти излезе ... е, едва ли ще имат опел в симулациите, ама в краен случай ще минеш и с порше, ферари или ламборгини и ще си представяш, че си в опел





Тема Re: Тест пилотнови [re: DarkSide]  
Автор NAKOlMUPUKA (Жега)
Публикувано10.03.18 20:03




Аматьор!



Тема Re: Тест пилотнови [re: NAKOlMUPUKA]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано10.03.18 20:11



В един период карах едновременно канго /баничарка ръчна и проста/, за фук по срещи лагуна /лудо компютъризирана/ и моя си опел /стар, но пък автоматик/. Слизам от едната и тръгвам с другата.

Ааааматьори!

Ох, Дарки, да не се обидиш, верно си спомням с хилеж, една съседка ужасено ме питаше няма ли да почупя на някоя скоростите.



Тема Re: Тест пилотнови [re: Bezsynna]  
Автор DarkSide ()
Публикувано10.03.18 20:35



оня ден един приятел си купил нова тойотка и ми я показва и сядам аз зад волана и гледам, бъзикам, той седи до мене и се кефи и накрая вика, аре направи едно кръгче, викам убаво, пускам леко назад, тръгвам да давам напред, ама то на баир я паркирал, и ся мойта е с хил асист и автоматик и просто пускаш спирачката и тя или бавно тръгва напред или стои на място, а на таз кат пуснах спирачката и тя тръгна назад, пък аз я бях доста дал назад и викам сега ще удари задния и дадох яка газ и полусъединител, чак замириса в купето на прегоряло феродо - така и не можах да отлепя, той тръгна ръчна да слага, викам бегай от тука с тез пинизи, нема сми да се мъча да го подкарвам туй нящо, нема да го бъде изобщо

последния път кат ми дадоха от сервиза ръчно беемве, го карах целия ден на втора, щот - а дам малко газчица да включа на трета и то минаваше 80 км в час, пък в града нали е 50 ограничението, а си бех забравил антирадарника в мойта



Тема Re: Тест пилотнови [re: DarkSide]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано10.03.18 23:35



Няма как да ме убедиш, че обръщане на таван в реала и в играта е сходно преживяване





Тема Re: Тест пилотнови [re: DarkSide]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано11.03.18 00:03



Сложи ме в някоя умна кола и гледай сеир. Не мога да преценя как се губят рефлекси или се трупат вредни такива. Сигурно има проблеми, съгласна съм.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.