Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:25 30.04.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Не искам да излизам.нови  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано25.01.18 22:49



Затварям ли се, уморена ли съм, откачам, мързи ме, друго или нищо ми няма?

Ако ми предстои почивен ден, купувам повече цигари и си стоя плътно вкъщи. Тая събота /или неделя беше/ месих питка само за да не сляза до магазина за хляб. Не е съвсем крайно, защото ако се обади някой за нещо, излизам. Ако трябва да се свърши нещо, излизам. Но днес се наканих чак към 16ч. Ееееедва-едва, притисната от факта, че ще им свърши на хората работното време и няма как да отида в друг ден. Отлагам до безобразие. Веднъж излязла ли съм, влизам в крачка. След работа си ходя насам-натам, мотая се даже по магазини, изненадващо /и за мене си/ ходих на кино. Сутрин обаче толкова не ми се тръгва, че все по-често стигам до последен момент и ползвам такси, въпреки че съм станала доста по-рано. Ако не се налага някъде да ходя, няма да си измисля излизане и ще си стоя сигурно със седмици в нас. Имам приятелки, на които мога винаги да се обадя да излезем, да отида на гости или да поканя, на две крачки в квартала са ми няколко човека, с които понякога вечеряме заедно да се наговорим. Но дори ако знам предварително в кои дни ще почивам, не ме влече да обявя, да се обадя на някого и да планирам каквото и да било, а само и единствено да си остана вкъщи.
По принцип не си падам по кръчми, компании и мероприятия, домошарка съм. Но не в това е разликата, а в чувството, което нямам спомен да ми е било така натрапчиво. Където и да се намирам, каквото и да правя, колкото и да ми е приятно, искам, дърпа ме, копнея да се прибера. Ако може - директно да се телепортирам!

Ако е нормално, казвайте веднага!


Мен ме безпокои, че ще започна да отказвам виждане с хора и всякакви ходеници навън само за да мога да си се завра у нас.



Тема Re: Не искам да излизам.нови [re: Bezsynna]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано25.01.18 22:56



като работиш с хора, се получават такива периоди,
в които страниш от хора
периоди, в които като се прибереш петък да излезеш чак в понеделник от къщи
или да отпрашиш в някой пущинак
поне си в цивилизацията
а аз подивявам успешно


скоро ще четете в някой вестник заглавие "дивата жена без шанс да се социализира отново"



Тема Re: Не искам да излизам.нови [re: Bezsynna]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано25.01.18 22:58



"ако през цялото време те носят на ръце, подаряват ти цветя и диаманти, време е да се събудиш, иначе ще закъснееш за работа"
така се разбира, че е понеделник сссутринннн





Тема Re: Не искам да излизам.нови [re: holi_day]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано25.01.18 23:52



Наистина по цял ден ми се налага да общувам - обяснявам, питам, звънят ми, звъня, коментирам, предавам нататък, по пет пъти се преговаря какво трябва да се свърши, та и с различни хора - ако единият пропусне, другият да подсети, ама ти третия уведоми ли, на другия смс да се прати, ма шестият не е бил оняден на работа, кажи му всичко да не се изложим... може да ми е дошло в повече, аз не обичам толкова да говоря. Прието да се оставят писани бележки и поне за кратки ясни неща не се налага да влизам в разговор... оуф, може и това да е, не мога да съм сигурна, не знам.


Ти на почивка в някоя гора ли си?

Иииих!



Тема Re: Не искам да излизам.нови [re: holi_day]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано25.01.18 23:58



За понеделници ни ми гавари!

Тази седмица така съм омешала дните страшно. Една почивка, два дена работа, една почивка, един ден работа, един ден почивка, в неделя пак на работа - всичкото ми е само или понеделник, или петък!



Тема Re: Не искам да излизам.нови [re: Bezsynna]  
Автор M1l1tary M1nD (ɡoʊl&)
Публикувано26.01.18 00:21



Има такива периоди. На мен първата ми работа, винаги е да се прибера вкъщи след работа, освен ако имам уговорка някаква за спорт, разходки или питиета(рядко). После вече може да изляза някъде или може да не изляза.

Сега ако съм безгрижен, мога да не изляза една седмица навън.
Щом те влече така, сигурно има някаква причина. Дали ти е писнало от шумотевици, искаш да отделиш време за себе си или друго, не знам. Може би е просто такъв период.

...and that\'s all just fine as long as you got something to salute, huh?

Редактирано от M1l1tary M1nD на 26.01.18 00:26.



Тема Re: Не искам да излизам.нови [re: M1l1tary M1nD]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано26.01.18 00:36



Абе... мога да го приема така, но ако се задълбочи, дано все пак да разбера. Че и да взема някакви мерки навреме. Ще съм доволна, ако сте прави и е само период.



Тема Re: Не искам да излизам.нови [re: Bezsynna]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано26.01.18 01:33



Може би е апатия, не знам. Казват, че това е депресивно състояние. На мен ми се е случвало да не ми се излиза преди няколко години, но се налагаше и излизах с голямо неудоволствие. Питах приятелка психоложка тогава и тя ми каза, че може да съм изпаднала в апатия. Но, след месец-два се оправих някак от само себе си и пак започнах нормално да си излизам.



Тема Re: Не искам да излизам.нови [re: Lucky Eva]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано26.01.18 01:43



Единственото, което в момента ме утешава, е представата ми, че ако съм в депресия, не бих могла да работя, а аз съм фурия. Или едното не пречи на другото? Едната мен е в драма, а другата си работи автоматично?



Тема Re: Не искам да излизам.нови [re: Bezsynna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано26.01.18 06:25



Извън работата, какво? Аз та разбирам, толко много разбирам та се усъмних в джендъра си, а мъжа трябва да си му е интересно по сяко време. Дори сам си да седи, има си мбижка да си играе.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.