Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:02 21.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Не искам да излизам.нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано27.01.18 21:49



Ами. То тва ний най-малкият проблем!


Мирясвам, мирясвам!



Тема Re: Не искам да излизам.нови [re: Bezsynna]  
Автор M1l1tary M1nD (ɡoʊl&)
Публикувано27.01.18 23:02



Още си спомням, когато ходих веднъж на фризьор, като ученик. Фризьорката гледаше латино сериал. Такава прическа ми направи, че повече никога не съм опитвал да си пускам дълга коса.

...and that\'s all just fine as long as you got something to salute, huh?

Редактирано от M1l1tary M1nD на 27.01.18 23:08.



Тема Re: Не искам да излизам.нови [re: Bezsynna]  
Автор M1l1tary M1nD (ɡoʊl&)
Публикувано27.01.18 23:04



В такова време и на дявола не му се излиза от пъкъла.

...and that\'s all just fine as long as you got something to salute, huh?


Тема Re: Не искам да излизам.нови [re: Bezsynna]  
Автор Nukem Dukem ()
Публикувано27.01.18 23:21



Нормално е, даже според мен е за предпочитане, отколкото да се блъскаш по навалици в някой мол да речем. Все пак е почивен ден. Даже е похвално – това означава, че в твоя дом се чувстваш уютно. Изобщо щом имаш това

Имам приятелки, на които мога винаги да се обадя да излезем, да отида на гости или да поканя, на две крачки в квартала са ми няколко човека, с които понякога вечеряме заедно да се наговорим.

значи всичко ти е тип топ.




Тема Re: Не искам да излизам.нови [re: M1l1tary M1nD]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано28.01.18 14:34



а аз преди години бях в Плевен и трябваше да ида на фризьор
влязох в 1 салон с няколко фризьорки
всички без 1 заети
и чакащи при тях
и аз като не ми се чакаше, седнах при свободната
и... 30 минути по-късно вече ми беше ясно защо нямаше желаещи да седнат на този стол


оттогава не се оплаквам, ако се налага да чакам някъде



Тема Re: Не искам да излизам.нови [re: Bezsynna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано28.01.18 18:23



Викнаха ме със спешна депеша вчера, до 23 часа се разправах с неща коит трябваше да са разрешени преди повече от половин година, някои преди година дори. И си легнах, и цела нощ те спасявам и събирам кърпички ...



Тема Re: Не искам да излизам.нови [re: holi_day]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано28.01.18 18:30



Тука фризьорите са свикнали да правят само леко подрязване, 4-5 милиметра и зачистване на врата. Влезнах в петък в един салон, оня ме погледна и направо каза - ааааа ... зает съм до края на деня. Не съм стриган от година някъде, много му дойде да трябва наистина да стриже. Се едно тенекеджия и автобояджия който прави само миене на коли. Като му дойде някой сгънат калник а готов да си смени професията.





Тема Re: Не искам да излизам.нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано28.01.18 20:27




1г. си е доста време
ще те подстриже и няма да можеш да се познаеш



Тема Re: Не искам да излизам.нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано28.01.18 22:09



Ооооу...



Пък аз се наработих и пак дремя...



Тема Re: Не искам да излизам.нови [re: Bezsynna]  
Автор blue jewel ()
Публикувано29.01.18 18:45



И аз имам такива периоди. Всъщност повечето време съм така. Даже ме мързи да ходя на обяд с колегите, седя си в офиса и чета новини. В събота и неделя само до магазина, защото се налага, а и все пак малко да си проветря главата. Но ако някой ме кани специално да излезем на разходка или на мол, се чудя как да откажа. Не знам какво е това.
Но пък изляза ли, ми става по-добре. Вкъщи като съм, хем не ми се излиза, хем ако не се насиля, накрая изпадам в някаква апатия и ми става супер тъпо. Затова се насилвам, ща не ща.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.