Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:43 28.04.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема а-а-а-.....ъ-ъ-ъ ТВ  
Автор 1ombre (всепознат)
Публикувано12.01.18 15:05



Това лято докато бях в Б-я открих, че болшинството от водещите на предавания, взимащи интервюта и др. които говорят периодично на няколко думи/изречения почват с а-а-а-а......ъ-ъ-ъ-ъ......
Защо го правят? Явно мисълта им не тече гладко. Това е адски досадно и отегчително!

Тук в Норвегия пък открих, че тия които водят програми или са интервюирани а също и на топ ниво в правителството като говорят си клатят гаванките нагоре-надолу... Все едно, че подчертават някои думи.
За да говориш разбираемо не е ли достатъчно да си отваряш устата и движиш устните?

ТВ е една форма на общуване и според мен трябва да се обърне повече внимание на външния вид на участниците. И в БГ и тук всекидневно разни тембели дебелаци с шкембета и шии се навират в очите на зрителите....В норвежкото правителство премиер е една свинка, а също шеф на една от партиите в правителството е свинка. Толкова ли се свършиха красивите млади и стройни жени и мъже в тази скандинавска страна?

Не е ли най-добре от екрана зрителя да получава естетическо удоволстие, а не отврат???

Та-а-а-а такива ми ти работи ъ-ъ-ъ-ъ значи.....



Ако нямате нещо разумно да кажете по една тема не влизайте само за нападки с/у автора и!

Тема Re: а-а-а-.....ъ-ъ-ъ ТВнови [re: 1ombre]  
Автор NAKOlMUPUKA (Жега)
Публикувано12.01.18 15:10



А-а-а-а, така е, прав си, прав си, много си прав. Ъ-ъ-ъ, добър ден казваме на Омбрето, който, ъъъ, се завърна след, ааа, кратко отсъствие! Аз съм Накоймупука, ааа, а вие сте с нашето ежедневно пряко включване от мястото на събиетото. Аааа, приятно четене!

Да ти кажа обаче тези междуметия -ъ-ъ-ъ и а-а-а приемам малко повече от това някой да си клати главата непрекъснато. Задавам въпрос, той още не чул въпроса, още в началото на въпроса дори почва да кима усилено.....

Редактирано от NAKOlMUPUKA на 12.01.18 15:11.



Тема Re: а-а-а-.....ъ-ъ-ъ ТВнови [re: 1ombre]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано12.01.18 15:20



И аз съм го забелязала, както в журналисти, така и в обикновени хора и то при най-прост житейски разговор. В Г-я е по-добре в това отношение, но има какво да се желае.

ad infinitum ...


Тема Re: а-а-а-.....ъ-ъ-ъ ТВнови [re: 1ombre]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано12.01.18 20:52



Чак пък естетическо удоволствие... Нещо различно от филми доста рядко гледам. Всичко ми е изкуствено, преиграно, насилено, парадно, абе не ми се гледа. Но разбирам де, по-нормално ми седи да замлъкне, свие уста и закима докато го измисли, отколкото да се пъне с нечленоразделности. Имам колега, който точно така по телефона Ъ-ка, все едно не знае за какво се е обадил.



Тема Re: а-а-а-.....ъ-ъ-ъ ТВнови [re: NAKOlMUPUKA]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано12.01.18 22:32




докато те четох се изнервих....
Ааааааааааааааааа.........
ъъъъъъъ..за друг път...: )))



Тема Re: а-а-а-.....ъ-ъ-ъ ТВнови [re: 1ombre]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано12.01.18 22:34



За да говориш разбираемо не е ли достатъчно да си отваряш устата и движиш устните?

Не..трябва си и звук...: ))))
Здрасти Омбре!...





Тема Re: а-а-а-.....ъ-ъ-ъ ТВнови [re: 1ombre]  
Автор tirtirlin (ветеран)
Публикувано13.01.18 14:38



Медитирам с тъп, безизразен поглед пред огледалото.

Автоиндукция на бета вълните, преплитане, квантово.

Безизразно вниквам в безизразното си тъпо отражение, и астралното ми тяло почва се рее в паралелна реалност.

Явно и там а кофти, щото се връща.





Тема Re: а-а-а-.....ъ-ъ-ъ ТВнови [re: NAKOlMUPUKA]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано13.01.18 17:11



Задавам въпрос, той още не чул въпроса, още в началото на въпроса дори почва да кима усилено.....

Дава ти обратна връзка че разбира въпроса.



Тема Re: а-а-а-.....ъ-ъ-ъ ТВнови [re: tirtirlin]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано13.01.18 17:13



Автоиндукция на бета вълните, преплитане, квантово.





Тема Re: а-а-а-.....ъ-ъ-ъ ТВнови [re: 1ombre]  
Автор vida1929-129539 ()
Публикувано13.01.18 18:57



Това е все едно да оставиш компютъра на режим стендбай, гаранция че във всеки един момент ще ти е подръка без да чакаш. Така и те, страх ги е, че ако млъкнат, ще им вземат думата и повече може да не им я дадат.
Имам братовчедка, високообразована дама, която може да седи срещу теб и половин час да ъка, при това със затворени очи. Мъжът ми веднъж се пошегува, че може да отиде до магазина, да се върне и тя да не разбере.
Здравей, Омбре






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.