Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:53 14.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: а-а-а-.....ъ-ъ-ъ ТВнови [re: holi_day]  
Автор 1ombre (всепознат)
Публикувано17.01.18 20:38



"пък има едни хора, дето само критикуват
седят и все разбират, все критикуват
пу да не са им уроки"


На света има 2 категории хора основно.
Стадото - които лесно се водят и управляват като овцете
и
Личностите - които критикуват, коригират, променят нещата и
ВОДЯТ ЧОВЕШКИЯТ ПРОГРЕС НАПРЕД.




Ако нямате нещо разумно да кажете по една тема не влизайте само за нападки с/у автора и!

Тема Re: а-а-а-.....ъ-ъ-ъ ТВнови [re: holi_day]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано17.01.18 20:40



и кое ви е важно - факти около обсъжданата новина или визията на журналиста/говорителя?

Бех монтьор в един живот, пристига голф на репатрак. Звъна на собственичката:
- какво да и гледам на колата?
- ми изгасна.
Давам контакт, поглеждам към приборите на таблото - кучета. Върху прозорчето на инструментите наредени снимки на кучета, вижда се около 1/3 от километража само.

Завъртам ключа, върти, ма не пали. Под капака вече, по първа повеля на Хан Крум проверявам нивата на течностите. В радиатора - въздух. Почвам да наливам антифриз и слушам по радиото едно парче на Тоол.

Наливам, наливам, и като свърши парчето се усетих че това е трета туба, баси! Пала цигара да прикрия обръквацията и чувам един ми вика - тече от аспуха. Навеждам се, верно тече от аспуха и капе от всяка снадка на аспуфната система! Толко прегряло горкото, та главата се спукала и през горивни камери, през изпускателни клапани и те ти антифриз в аспуха.

- с тия снимки си закриваш приборите и не виждаш предупредителните лампи, мотора ти е прегрял и е за смяна - викам и на жената.
- ми къде да ги сложа, там първо е сянка и няма да изгорят от слънцето, и второ тия прибори са ми грозни! Оставих си да виждам малко от километража, но другите даже не съм сигурна кое за какво е.

Естети, кво да ги правиш.

Редактирано от h1685614@trbvm.com на 17.01.18 20:41.



Тема Re: а-а-а-.....ъ-ъ-ъ ТВнови [re: 1ombre]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано17.01.18 21:44



тия дето точно си питкат дупетата пред телевизора, не са тези дето променят света
хеле пък от тяхното питкане да зависи прогреса



Тема Re: а-а-а-.....ъ-ъ-ъ ТВнови [re: holi_day]  
Автор 1ombre (всепознат)
Публикувано18.01.18 22:53



"тия дето точно си питкат дупетата пред телевизора, не са тези дето променят света
хеле пък от тяхното питкане да зависи прогреса
"


Значи има 2 вида "критикари"
"Отреченци" - които критикуват и отричат буквално всичко съществуващо.
Градивни критикари - които не само критикуват и отричат - но ПРЕДЛАГАТ КАКВО ДА СЕ НАПРАВИ ЗА ДА СЕ ПОДОБРЯТ НЕЩАТА.
А това дали питкат или не в ТВ е без значение!!!



Ако нямате нещо разумно да кажете по една тема не влизайте само за нападки с/у автора и!

Тема Re: а-а-а-.....ъ-ъ-ъ ТВнови [re: holi_day]  
Автор Finntroll73 (Twelve steps)
Публикувано22.01.18 01:37



Проблема е тук че не само говорителите са такива. А и една голяма част от хората.
Просто има доста дебилни норвежци.
20 секунди да викаш Ъъъъъ, преди да зацепят зъбните колела, говори за дебилност.

По-добре анонимен алкохолик, отколкото известен пияница!


Тема Re: а-а-а-.....ъ-ъ-ъ ТВнови [re: Finntroll73]  
Автор 1ombre (всепознат)
Публикувано22.01.18 22:58



Аз съм си монтирал телевизор над леглото и като легна да го гледам не изпускам дистанционното от ръка. И щом някой почне да а-а-а-ка и ъ-ъ-ъ-ка му отнемам думата. А ако почне да си клатушка гаванката и подчертава всяка дума - сменям канала. Също като се разръкомаха....

Да, доста дебилно е това викингско племе.
Имат миого висок жизнен стандарт, но.... им липсват традиции в много области.
В момента се водят дебати по ТВ относно разни пръчове с висок ранг, които са изнасилвали свои колежки и са имали секс с малолетни....И ги уволняват.



Ако нямате нещо разумно да кажете по една тема не влизайте само за нападки с/у автора и!

Тема Re: а-а-а-.....ъ-ъ-ъ ТВнови [re: 1ombre]  
Автор Finntroll73 (Twelve steps)
Публикувано23.01.18 03:15



Типично за норвежките педофили и нерези.
Знаеш ли, не гледам норвежка телевизия. Почват да ме дразнят много. Също и бг новините избягвам. Гледам стари бг филми по ютуб, природни филми и сериали по страниците за филми. Следя хотел Олеон сега, руски сериал. Отделно изгледахме дом за нашите деца, бг сериал.
И гледам много природни филми. Разтоварват ме.
Пуснах оня ден норвежки новини. И съобщиха че нямало да се премахва нрк лиценза. А уж щели да го птемахват. От 10 години е тази шизофрения. Дали да го махат или не. Както и дебата дали да се пусне слабоалкохолно вино по нормалните магазини. Така и не ни огря. Следващата новина беше че обмисляли да премахнат 350 кр които са позволени за поръчки от чужбина, без тол(обмитяване)
И направо се разпсувах. Толкова алчно племе са норвежците.И да го въведат, като пълна забрана.. да трябва всичко да се обмитява от чужбина.. Ако ми е пак по-евтино, оттам ще го купувам. Ами намалете цените, създайте конкуренция, пазари, работа за хората. Не само забрани, налози и лицензи. От тая година пък данъка за колите не го плащаш наведнъж и да забравяш за него, ами е включен към каско застраховката. И завишиха застраховката по тоя начин. Разбиват го на 4 пъти. Цяла година данък за колс ще плащам, дебили!
Отделно днес пък ново 25-всеки да си прегледал скатекортет, за данъци.
Че било възможно да се объркали и да дърпали по 50 пр на някои. Ненормална държава. Нито да си безработен, нито да работиш. Създават ти 24/7 само стрес и да плащаш.
А никой не ти овъзмездява стреса нали?
Неведнъж съм го задавал тоя въпрос къде ли не. И никой не ми е давал отговор. За всички било такова. Ами да не се чудят че норвежките пенсионери буквално бягат след пенсия да живеят по Испания на топло. Ако удара много пари от тото или лотария, мислиш ли че ще им остана и секунда в мизантропската държава?!

По-добре анонимен алкохолик, отколкото известен пияница!

Редактирано от Finntroll73 на 23.01.18 03:18.



Тема Re: а-а-а-.....ъ-ъ-ъ ТВнови [re: Finntroll73]  
Автор Finntroll73 (Twelve steps)
Публикувано23.01.18 03:21



Едва ли има някъде по света по-алчна държава от Норвегия. Държавният им апарат и власт са ужасни.

По-добре анонимен алкохолик, отколкото известен пияница!


Тема Re: а-а-а-.....ъ-ъ-ъ ТВнови [re: 1ombre]  
Автор 1ombre (всепознат)
Публикувано24.01.18 00:45



Тази вечер гледах падането на Григор Димитров по тенис.
После малко и мачът на противният ми идиот Рафаел Надал с неговите тикове да си пипа гъза носа и двете очи преди да бие сервиз.
Но един друг феномен се изяви в този мач също - станалото навик в последните години да изреваваш яростно при всеки сервиз и удряне на топката.
Това са неистови яростни ревове, които стряскат със своя абсурд.
Не се прилага от всички тенисисти, но Надал и напр. Шарапова реват като пребити.

Това е наистина ОТВРАТИТЕЛНО !!!



Ако нямате нещо разумно да кажете по една тема не влизайте само за нападки с/у автора и!

Тема Re: а-а-а-.....ъ-ъ-ъ ТВнови [re: 1ombre]  
Автор Finntroll73 (Twelve steps)
Публикувано24.01.18 01:20



Изобщо не ги гледам. Тениса е спорт за сноби и колежанчета с наметнати пуловери на гърба.
И главата ти наляво и надясно като махало.
Оказах се прав за скатекортет. Утре ще ходя в НАВ. Теглят ми с 800 кр в повече. А съм на дагпенгер за две години.
2+2 не могат да сметнат. Та утре или по-скоро днес ще са рсзправии за бруто льон, колко процента, дали не съм паднал в парите, какво пак са объркали?!
Откачена държава.

По-добре анонимен алкохолик, отколкото известен пияница!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.