Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:15 21.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Сън на гладнонови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано08.01.18 21:51



Ама и ти си един! Пликът просто е бил широк и плитък!




След една катастрофа /камион отнесе училищната лавка и уби две деца/ години наред регулярно сънувах как карам камион по същото нанадолнище към градската градина и не ми работят спирачките. И като голяма това ми е най-гадното сънуване с шофиране - каквото и да карам, опитвам да спра и не мога, и се събуждам от ужас. Бляф...



Тема Re: Сън на гладнонови [re: holi_day]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано08.01.18 21:53



Я как променят смисъла две разместени букви!



Подробно или подборно?


Предполагам подробно. И по-цветно така?



Тема Re: Сън на гладнонови [re: M1l1tary M1nD]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано08.01.18 21:57



Разказвала съм някога. Имам един сънуван град, който помня и познавам. Каквото и да сънувам в него, си спомням от предишните сънища какво се е случило, кое къде се намира, откъде съм минала преди и накъде да тръгна сега. Много е особено.



Тема Re: Сън на гладнонови [re: Bezsynna]  
Автор M1l1tary M1nD (ɡoʊl&)
Публикувано08.01.18 22:19



В съня сме богове, създаваме цели светове! Аз имах един огромен залив, където плувах като делфин, в няколко различни съня през период от време. Имал съм и няколко други поредици, едно и също въображаемо място и сходен сюжет в продължението, което може да е след години.

Имаш достъп до тези спомени, само когато сънуваш? Изпитвал съм такова чувство. Винаги съм се чудел, като се събудя, дали си внушавам, защото и това е лесно.

...and that\'s all just fine as long as you got something to salute, huh?


Тема Re: Сън на гладнонови [re: M1l1tary M1nD]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано08.01.18 22:24



Какво значи да имам достъп до тези спомени само насън? Ако си спомня на събуждане съня, си помня всичко. Сега като разказвам, улиците и сградите са ми пред очите, а определено не спя. Забавното е как в съня сама си подсказвам разни неща от предишен сън.



Тема Re: Сън на гладнонови [re: Alice in WL]  
Автор tirtirlin (ветеран)
Публикувано08.01.18 22:30



Сънувах се на един струг, качих големия нож, и кат почна ена стружкааа....





Тема Re: Сън на гладнонови [re: Bezsynna]  
Автор M1l1tary M1nD (ɡoʊl&)
Публикувано08.01.18 22:41



При мен в будно състояние, тези неща са блокирани. Често забравям съня за секунди. Ако тръгна да мисля за нещо от реалния свят и всичко е блокирано дори миг след това. Изключение може би са осъзнатите сънища, но такива не са ме спохождали от години. Ако ги помниш и будна, разбирам защо си сигурна.

Забавното е как в съня сама си подсказвам разни неща от предишен сън. Точно това съм усещал и аз(или по-точно си спомням цели сюжети от стари сънища) , но почти всичко се блокира, когато съм напълно буден. За себе си не мога да кажа дали не си внушавам. Защото такива спомени нямат никаква ясна хронология, може да съм ги създал в самия сън. Да съм сънувал, че съм имал предишен сън, който съм нямал.



...and that\'s all just fine as long as you got something to salute, huh?

Тема Re: Сън на гладнонови [re: M1l1tary M1nD]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано08.01.18 22:56



Да съм сънувал, че съм имал предишен сън, който съм нямал.

Ааа, сега разбрах защо така попита!


Събуждаш се и се чудиш наистина ли си го сънувал преди. Щом не помниш никакво "преди", по-скоро само си сънувал. Си мисля аз. Тоест - да, възможно е да си измисляш, че са били поредица сънища, а да не са.



Тема Re: Сън на гладнонови [re: Bezsynna]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано08.01.18 23:54



уф! неволно се е получило
цял разбор направи


пиша бързо, но погрешно



Тема Re: Сън на гладнонови [re: holi_day]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано09.01.18 00:02



Ами не можех да прескоча! Обръщането на смисъла чрез такова бегло и незначително разместване се е получило очарователно.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.