Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:42 30.04.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Закъснявам!нови  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано06.01.18 09:18



Много си я мразя тая велика способност! Мога да стана и в шест, и в четири, но без издънки въобще не ми се получава. Като дете поставях един руски будилник в тенджера върху масления радиатор - знаете ги, едни такива с допълнителни силно дрънчащи подвижни ребра върху основните. И НЕ! Като пън! Бях помолила съседката да ме събужда, жената работеше в стол и ми тропаше по вратата в пет и половина докато не стана, е те така успявах да се надигна. А иначе нямам никакъв проблем да се опуля в шест-седем когато съм точно почивка. Защо, по дяволите бе. И не е до нагласа. Милион пъти съм се обвинявала, че дисциплината ми куца. Но не мисля, че е това. Хората казват, че са като часовник - отваряли очи половин час преди будилника когато им предстои нещо важно. Аз обаче не. По-често не успявам да заспя когато има нещо важно. Но заспя ли - край, светът изчезва и я чуя аларма, я не. Голям проблем е. И не мога да се оправя с него. Да легна в три и да не мога да се събудя в седем е нормално. Но повечето случаи на издънки са ми след съвсем нормален брой часове за спане. Не го разбирам това.





Тема Re: Закъснявам!нови [re: Bezsynna]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано06.01.18 09:47



Не е само до теб. Синът ми и той тежък случай по повод събуждането. Джиесеми, будилници да се скъсват да звънят и пак няма събуждане. И тази сутрин викаш си кукуряк рано, рано. Аз и делник, и празник съм кукуряк. Ставам, закусвам, пия кафе и те такивамитиработи. Свикнала съм.Да се събудя в 8, за мен е късно. Абе, така съм свикнала. Даже след Нова година си легнах в 1 и в 6.20 бях будна. Полежах, полежах, не издържах и в 6.30 станах. Подхванах си обичайните неща. Нали знаеш, ранно пиле, рано пее. Няма да казвам продължението

Хубав и успешен ден



Тема Я пък тия!нови [re: Bezsynna]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано06.01.18 11:25



Покрай една тема се сетих за тестчета и отивам да поцъкам на едно място. И какво да видя - и те ми искат името! Сичко живо иска да е като фейсбук! Ми много се подразних пък.







Тема Re: Закъснявам!нови [re: dama spatia]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано06.01.18 11:30



Най-ефективна съм аз след 15-17ч. и нощем ми дай да работя. Но все пак нормалното време за работа си е денем и ставам като нормалните хора - сутрин. Настройвам се, даже работя, не е трагедия. Но това със ставането много ме притеснява. Просто околните не схващат нещо такова като проблем, то се отдава на несериозност при всички случаи. И аз съм съгласна и се ядосвам на себе си, ама ей на, за сто години така и не съм се дресирала.





Тема Re: Я пък тия!нови [re: Bezsynna]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано06.01.18 13:06



Ами ако дадеш фалшиво име? Те не ти знаят истинското име. Пробвай.Нищо не губиш.Аз съм се настанила в очакване да започне " Крадецът на праскови" по бнт свят. Аха, тъкмо започва, а след това ще се стягам да ходя на стадиона. Такова хубаво време изпуща ли се





Тема Re: Я пък тия! [re: dama spatia]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано06.01.18 13:26



То не ме бърка, аз от малка се представям като Маргарита.

Ама починът е тъп.
И при нас времето е слънчево и чудесно, но съм се разчистила и няма да мърдам докато не оправя. Че ми писнА! Да стиснем палци утре да не се успя /трябва да стана максимум в шест и половина/ и да не работим до късно, за да мога да се размотая.

Приятно потичкване на стадиона!



Тема Re: Я пък тия!нови [re: Bezsynna]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано06.01.18 18:08



Днес и утре са празници -йордановден и ивановден. Днес беше чудесно време и имаше хора на стадиона. Не обичам да тичам. Ходя с бодра крачка по два чАса.Други тичат, а трети си правят разходки. Аз предпочитам по- бързото ходене. Стискам палци утре да не се успиш и да станеш навреме.Но, я вземи и предупреди съседката си да тропа на вратата с точилката, за да те събуди





Тема Re: Закъснявам!нови [re: Bezsynna]  
Автор Infinitoid (Shadowchaser)
Публикувано06.01.18 18:48



Обяснението е елементарно - хубав човек си

Те не се подчиняват на правила и часовници. Аз като изтъкнат проклетник и урсуз се оцъклям още преди да е звъннала проклетията

Може би...Едва ли...

Тема Re: Я пък тия!нови [re: dama spatia]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано06.01.18 21:05



Преди малко нагласих алармите, излъгала съм горе без да искам. В шест и половина трябва да изляза, не да стана. Помолих колежката да ме провери. Но е ясно, че на никого не му е работа да ме събужда всеки ден. Оуф. Мерси за палците.





Тема Re: Закъснявам!нови [re: Infinitoid]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано06.01.18 21:08



Така-така, похвалИ ме. Много мило. Обаче аз се чувствам безотговорна и недисциплинирана.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.