Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:49 05.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Хуморнови [re: blue jewel]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано06.01.18 17:50



Разбира се, че не се караме, нито пък спорим. Всяка от нас казва своето мнение. Това, че сме на различни мнения, не ни дава повод да се караме.Всяка от нас вижда нещата по различен начин, в което няма нищо лошо. Приемам раговора ни като нещо съвсем нормално, така, както бихме го водили в реала

А, то иначе оставаше и да се сбием :)))))



Тема Re: Хуморнови [re: blue jewel]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано06.01.18 19:30



повечето, ако не всички, откровено му се дразнят. Мрънкал, пускал много мнения едно след друго, бил Бай Ганьо. Ми хубаво, и какво от това?

E kaк какво от това?!?! Комшията още празнува нова година, напива са и посред нощите почва да гърми пиратки и фойрверги в два часа внощеска! Да викна Киро да го бамне от квартала или да му одара два шамара и му зема бомбичките? Вие па с тоя майчински инстикт трябва и на вас някой ви одари по ена циганска щото от такова възпитание момчетата ви кат пораснат на снахите им писва на шмундата от тях.



Тема Re: Хуморнови [re: Bezsynna]  
Автор blue jewel ()
Публикувано06.01.18 22:06



Лично аз за свое оправдание ще кажа, че животът ми е труден и работата ми е тежка и като го прочета, искам да е малко повече мъж, и си викам по дяволите, аз мога да копам без да рева, а той ще ми се спихва тука такъв. И така.

Мда, това не ми беше дошло на ум. Ама то нали знаеш, жените вече сме силният пол, мъжете стават все по-големи комплексари и мрънкалници.

Ние можем да търпим болката от раждането без "гък" да кажем, а те от един зъболекар се на**ват. :/ Други пък чакат жена да ги изхранва и носи на гръб... това е положението, ролите се обръщат...



Тема Re: Хуморнови [re: Bezsynna]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано06.01.18 23:11



Лично аз за свое оправдание ще кажа, че животът ми е...
Лично аз няма да се оправдавам за нищо - нито за живота ми, нито за мнението ми по-горе или което и да е друго.





Тема Re: Хуморнови [re: holi_day]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано06.01.18 23:45



Ъ? Излезе сякаш някъде съм седнала да се оправдавам за живота си с тая декларация как ти пък няма.



Тема Re: Хуморнови [re: Bezsynna]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано06.01.18 23:55



закачам се с цялата ми сериозност





Тема Re: Хуморнови [re: holi_day]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано07.01.18 00:02



Аз пък днес повече няма да отговарям сериозно!





Тема Re: Хуморнови [re: Bezsynna]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано07.01.18 21:44



палава модераторка



Тема Re: Хуморнови [re: holi_day]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано07.01.18 21:56



Ляля-ляля-ляляааа!


Топър фечер!



Тема Re: Хуморнови [re: Bezsynna]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано07.01.18 21:58



фърцол-фърцол и пристигна безсънна без черните ботушки






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.