Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:46 21.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Поздрав за Блъдинови [re: holi_day]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано24.12.17 12:36



Блъди!
Знаеш ли Холи, дядо ми /Светла му памет/ какво казваше - насила на човек можеш да вземеш, но не и да дадеш.
Той беше единственият човек, който ме спасяваше от тиранията на майка ми, на тема ядене...беше кошмарно непрекъснато да ми дават да ям...а аз не исках.
Така е и с Блъд..той не иска нищо...как да му се даде?

пп а виж как ти ме накара да се усмихна...като се сетих за дядо...той беше благ човек, никога не ми е повишил тон и винаги се обръщаше към мен с ...пиле..а аз понякога си заслужавах и пердах...: )))



Тема Re: Поздрав за Блъдинови [re: blood2]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано24.12.17 18:50



Това е хамам, а не харем. Има разлика.



ad infinitum ...


Тема Re: Поздрав за Блъдинови [re: ShokoLada]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано24.12.17 18:53



шокич, аз пък се чудя как така е неразбираемо, че някой иска точно определени неща, а му се дава идея за друго, което не е неговото желано, а нещо, което се вижда по-лесно достижимо, но не е същото и няма как да е



Тема Re: Поздрав за Блъдинови [re: blood2]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано24.12.17 18:54



Секи обикаля по темите и се подпичкосва с тебе, ти земеш та им отговориш и изленеш виновен че флудиш. Остай ги без отговор, тва е по-добър отговор.



Тема Re: Поздрав за Блъдинови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор ellynora (x)
Публикувано25.12.17 01:54



Не му давай такива съвети, тъкмо е станал културен. Отговаря вежливо на всеки и се учи на обноски. Нали скоро ще ходи на среща?





Тема Re: Поздрав за Блъдинови [re: holi_day]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано25.12.17 08:43



Едно е човек да иска, а друго е само да говори, какво иска.
Можеш ли да му дадеш хубави гени и таланти по рождение? Можеш ли да накараш жениТЕ да го харесват?
Всичко е много лесно и когато има желание, начини много.



Тема Re: Поздрав за Блъдинови [re: ellynora]  
Автор blood2 ()
Публикувано25.12.17 20:22



Не мога да съм много културен, защото съм глупав. А ти нали щеше жени да ми намираш.



Тема Re: Поздрав за Блъдинови [re: blood2]  
Автор ellynora (x)
Публикувано26.12.17 01:33



Чак жени е силно казано, но мога да ти пратя 1-2 свободни приятелки на среща. Но само , ако обещаеш да не се излагаш.

Пък и те рискуват много... да не знаят какво да очакват. Ти нищо положително не каза за себе си, не се продаваш добре.



Тема Re: Поздрав за Блъдинови [re: ellynora]  
Автор blood2 ()
Публикувано26.12.17 11:35



Какво значи да не се излагам. Обикновен човек съм, малко грозен и глупав. Ами аз като не зная какво да очаквам. Те поне могат да общуват добре с хората и са умни. Нямам положителни качества. Много е трудно това с жените, като не искат по-добре да не се срещаме.



Тема Re: Поздрав за Блъдинови [re: ellynora]  
Автор blood2 ()
Публикувано26.12.17 12:01



Най-вероятен сценарий. Срещаме се за 1-2 часа на по кафе. Не се харесваме. Вероятност 99.99999. Има и лош сценарий. Тя ме харесва, аз нея, не. Това пък ако се изложа нещо, не е чак толкова зле, защото става първият сценарий.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.