Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:44 12.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Нямамнови [re: blood2]  
Автор ШокоЛаДа (лято..)
Публикувано09.09.17 20:29



Добре.



Тема Re: Разлюбеннови [re: Nuke Dukem]  
Автор ШокоЛаДа (лято..)
Публикувано09.09.17 20:35



понеже прочетох, че в стихотворенията се цени угнетеността
ма как..тежка драма трябва да има...сърцераздирателност, болка..
ми какво да кажа..днес се събуждаш влюбен, а на другият ден си вече разлюбен...

..и аз не знам как да го коментирам това...: )))



Тема Re: Нямамнови [re: sladunka medunka]  
Автор ШокоЛаДа (лято..)
Публикувано09.09.17 20:40



Не казвам, че не е..
от психологична наУчна гледна точка може и да е така...но от житейско-битова не е...
Каже ли човек "не мога" това е най-силната непробиваема стена, която слага...собствен капан...
Казах..аз не искам, но вие ако искате и можете,помогнете му..





Тема Re: Разлюбеннови [re: Nuke Dukem]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано09.09.17 21:10



А любовта споделена ли е или изливаш само своите чувства? Защото аз не можах да разбера. Пишеш, че рима ти се губи. Нали знаеш приказката влюбен- загубен. Извинявай, тук малко се пошегувах, защото точно в този момент се сетих за тази приказка. Проблема тук е, че тя е семейна. Може и деца да има. Кофти ситуация. Гоеорил ли си с нея? Тя какво мисли?



Тема Re: Разлюбеннови [re: dama spatia]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано09.09.17 21:56



Не, не е споделена. Тя има деца и не бих искал повече да я коментирам. Ситуацията не е кофти, поне за нея. Проблемът не е в това, че е омъжена. Това не е проблем за мен, радвам се за нейното щастие. Никога не съм говорил по този въпрос с нея, ала видях достатъчно красноречиви снимки. Нямам достъп до нейните мисли, обаче при всички положения няма място за мен там, факт.

Дали е по действителен случай – няма значение. Аз исках да прочета отзиви за самото стихотворение, дали строфите звучат добре, така да се каже, лесно ли се четат отделните

, дали думите римуват добре, спазва ли се някакъв такт при четене... А не за лирическите герои участващи в него.

Какво, нещо лошо ли съм написал?

Редактирано от Nuke Dukem на 09.09.17 23:06.



Тема Re: Разлюбеннови [re: ШокоЛаДа]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано09.09.17 22:47



Бе нали с нещо трябва да се римува.

ддз, така ми дойде.



Тема Re: Разлюбеннови [re: Nuke Dukem]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано09.09.17 23:11



Имах предвид, че ти се намираш в кофти ситуация, а не тя. В стихотворението, което си написал, си излял душата си, чувствата си. Поне аз така го разбирам. И не, в никакъв случай не казвам, че си написал нещо лошо.



Тема Re: Разлюбеннови [re: dama spatia]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано09.09.17 23:23



Да, права си, моята ситуация е кофти, факт. И да, това наистина излях своите душа и чувства.

...поне интересно ли е? Кажи, ако беше учителка по български, щеше ли да пишеш една шестица в бележника?





Тема Re: Разлюбеннови [re: Nuke Dukem]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано10.09.17 01:29



благодаря, че сподели


всеки има своя си начин да разкаже за нещата, които го вълнуват

за стихотворението - не съм специалист, макар понякога да съм правила редактиране
както и съм редактирала 2 немои стихосбирки, но няма как да дам линк към тях
та за твоето е трудно за редактиране, щото са си твои неща, твой момент споделен
хронологично едновременно в началото и в края са различни неща, което сякаш има за цел да подсили случилото се като резултат, а в същото време някак не е съвсем ясно толкова бърза ли е развръзката
на места ритъм има, и рими
някъде леко се спъва изказът
но чарът е в импулса, и в това, че човек така подрежда хаоса в главата си,
като облича ситуацията с думи
понякога драсвам на листчета някакви хрумки и листчетата безследно отлитат към кошчето
а това, както и твоето стихотворение, са си кратки репортажи-равносметка
на моментни чувства, настроения, поглед върху своя живот и на другите, света и прочие...


п.п. сетих се за , но на твоето не мога или поне трябва да го помисля поне хронологията малко да се "пипне"
и някакви дребни неща като "чарът - обаятелен", но силата на такива неща, както вече казах, е че са истински.
повторенията в началото и в края са добре, но леко наивно е сравнението с кокиче - като вече чувано или писано от някой немлад човек, също и за "ум - по-остър от бръснач".
като смесица на няколко стила е

и аз писах хаотично, но се върнах да прочета пак

има 1 раздел непоправими произведения
ако редактираш, вече е ново
и вече ще казва друго
затова нека остане така




Тема Re: Разлюбеннови [re: dama spatia]  
Автор ШокоЛаДа (лято..)
Публикувано10.09.17 01:43



Амаааа..то там ли бил акцента...че е семейна?...

нещо съм разсеяна...: )))
запомних само...събудих се влюбен..събудих се разлюбен..и след това игнорнах другото...: ))))
ще се върна да го прочета с новия акцент...: )))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.