Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:07 12.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Разлюбеннови [re: dama spatia]  
Автор ШокоЛаДа (лято..)
Публикувано10.09.17 22:32



Преди 2-3 години изхвърлих телевизора от вкъщи... и оттогава не съм гледала телевизия. Спрях едно от най-големите облъчвания...и ми е екстра, сега знам само това, което искам да знам и ме интересува...обикновено от нета. Интересно е че детето също се отказа от телевизията..не е пускала телевизора поне от година...
Ако има някое спортно предаване го гледам онлайн...
и филми не гледам..не мога да си задържа вниманието 3 часа в нещо като наблюдател....предпочитам си книжките...
Та...ако има нещо интересно споделяй го...





Тема Re: Разлюбеннови [re: dama spatia]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано10.09.17 23:20



значи е почнал новия сезон
гледах реклама, че ще има такъв
ще го потърся из нета, тъкмо ще си спестя гледането на реклами през 10 минути по 15 минути



Тема Re: Разлюбеннови [re: holi_day]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано11.09.17 19:28



Да, започна снощи, а тази вечер започва ВИП брадър. Ще го гледам. Интересно ще ми е да видя кои ВИП личности ще влязат в къщата.



Тема Re: Разлюбеннови [re: ШокоЛаДа]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано11.09.17 19:30



На мен ще ми е трудно без телевизор. Тази вечер започва ВИП брадър. Ще го гледам :)) , макар и без пуканки пред телевизора





Тема Re: Разлюбеннови [re: dama spatia]  
Автор ШокоЛаДа (лято..)
Публикувано11.09.17 20:46



миии... ето!...назначавам те за главен говорител на Биг брадър...ти ще разказваш какво става...: )))
Аз днес се зачетох това което Принцеската ми пусна за Блъди...и се оказа, че съм шизофреничка...: ))))
хареса ми...

що пък не?!...



Тема Re: Разлюбеннови [re: dama spatia]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано11.09.17 20:53



ВИП-а ще пропусна.

за толкова години сезони някакви имам бегла представа, но достатъчна да не искам да вниквам в някакви ситуации там



Тема Re: Нямамнови [re: blood2]  
Автор Catch 22 (Ексцентричен)
Публикувано12.09.17 01:32



Аз пък нямя да имам постоянна работа, здраве и бъдеще с десните тук на власт. Да ти имам проблемите...



Catch 22 and Roswell 47

Тема Re: Нямамнови [re: Catch 22]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано12.09.17 02:06



Пък аз нямам индикация за непрочетено в клуба. Всички теми са отбелязани като прочетени, а като отворя някоя, всичко вътре е отбелязано като непрочетено. Не ми стига акъл да проверя дали някой някъде ми е отговорил, може даже да питал нещо, и после аз разбираш, мълчал като борсук. Постингите тука зеха да стават като послание в бутилка, фръгаш и се надаш.



Тема Re: Нямамнови [re: Catch 22]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано12.09.17 07:37



Продължиха ли договора ти?



Тема Re: Нямамнови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано12.09.17 11:45



Ти си казвал преди, че четеш в кратък преглед, наистина е трудно /да не кажа невъзможно/ да отгатнеш кое е ново. Може да не си сменяш основните настройки в профила, но може да цъкаш на иконката за пълен преглед над темата, за да виждаш нацяло и да се ориентираш по датите. С тоя проблем постинга ми като нищо ще го пропуснеш, ама аз да си кажа...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.