Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:14 12.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Разлюбеннови [re: Nuke Dukem]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано10.09.17 11:36



аз съм предложила само вариант по-долу



Тема Re: Разлюбеннови [re: Nuke Dukem]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано10.09.17 11:44



ми и в писането е като в други неща,
в които отначало имаш излишни движения, докато изчистиш да е точното движение
така и с изказа
виж


любимо ми е, пускала съм го неведнъж
с десетина думи, казано много
има си и градация, и всичко, каквото му е нужно


п.п. одеве щях да пиша нещо умно, ама ногу умно хахаха, но излизах и си изгубих мисълта. който я намери да ми я прати обратно



Тема Re: Разлюбеннови [re: dama spatia]  
Автор ШокоЛаДа (лято..)
Публикувано10.09.17 11:56



неподходящо време според кого...и защо да е неподходящ човека...: ) защото ние тук говорим за човек, а не за социален или семеен статус.
човек принадлежи единствено на себе си... и изборите си...
брака не е притежание..
днес съм семейна, утре може да се разведа...може съпруга ми да си намери друга...може аз...живот! Но трябва ли да се срамуваме от това..трябва ли да се срамува човек че иска да бъде спокоен, доволен и щастлив? Ми че ако аз не съм щастлива и спокойна, как да давам щастие, спокойствие и уют?... : )
На земята е и рая и ада...и наш е изборът къде да сме...: )
Ама всеки си има гледна точка де...споделям моята, а тя е...че няма неподходящо време и неподходящ човек...има неподходящи програми инсталирани ни от детството..


това е...: )
отивам да готвя...ще пълня чушки...и ще меся питки....доготвило ми се е...много!...: ))))



Тема Re: Разлюбеннови [re: holi_day]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано10.09.17 12:05



Да, прочетох... Хубави стихотворения, ако не и малко жестоки. Аз не обичам жестокостите, повече ми допадат забавни небивалици в стил "за деца и юноши", напр. Цоп и Цап:



Това е моят еталон за качествена поезия и каквото харесвам.



Тема Re: Разлюбеннови [re: Nuke Dukem]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано10.09.17 12:17



не съм чела това точно
тези неща се пишат за деца
или за възрастни, но не са свързани с четящия
т.е. те са си с друга мисия,
а онова написаното от теб е друго - да изразиш себе си, вътрешния си свят, настроение и т.н.
едно е да пишеш приказка за маша и мечока, друго е да пишеш за раздяла...





Тема Re: Разлюбеннови [re: ШокоЛаДа]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано10.09.17 12:39



Човек казва мнението си от своята гледна точка. Уважавам мнението ти. Аз разглеждам нещата от моята гледнаточка.Тук имаме ситуация, в която човек се намира сякаш на кръстопът. Разбира се, че един семеен човек би могъл да срещне човек, да се разведе и да продължи напред с човека, когото е срещнал в по- късен етап от живота си и да остане а него до края на живота си. Това ОК. Но има и друг казус.Срещаш семеен човек, щастлив в брака си , с когото нямаш шанс . И това не е изключено. Тогава, кой в случая страда? Абе, сложна ситуация. Аз миналата седмица правих пълнени чушки с кайма и ориз. Бяха пуснали в кауфланд едни бомби , една чушка се равняваше на две :)) Днес съм приготвила мусака :))



Тема Re: Разлюбеннови [re: ШокоЛаДа]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано10.09.17 13:15



Хубава неделя, Шоко, благодаря за поздрава.

Да, Ищар... Какъв едновременно мощен и фин глас тя има, истински впечатляващ.

В този ред на мисли, от израелските изпълнители харесвам много, да речем Астралната Проекция:



В Израел знаят как да купонясват.



Тема Re: Разлюбеннови [re: dama spatia]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано10.09.17 13:20



Нищо не очаквам от нея. Не зная какво да коригирам, по принцип не ме бива като поет.



Тема Re: Разлюбеннови [re: holi_day]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано10.09.17 13:36



Не съм писал за раздяла, а за несподелена любов.

Раздяла? Каква раздяла??? Тя никога не е била с мен. Няма раздяла, когато никога не сте били заедно.

Мисля, че споделих повече, отколкото бе необходимо. Не искам да обезпокоявам нейното лично пространство вече, точно както не искам да безпокоя и моето.

Приятен ден.

ПП: повече не ще коментирам по този въпрос.



Тема Re: Разлюбеннови [re: dama spatia]  
Автор ШокоЛаДа (лято..)
Публикувано10.09.17 14:22




ето за това много ми харесва да си пиша с теб...и на теб, както и на мен, това, че сме на различно мнение не ни пречи...: )
Ми другият казус се мисли ако или като му дайде времето...: )
в началото е интереса...хората май го приемат като влюбване..а то е просто интерес да опознаеш другия и да си повече време заедно с него...
а какво ще стане утре..или догодина..или след пет години..знае ли човек..а пък може и нищо да не стане...според мен хората се страхуват безпричинно и това ги прави нещастни...а не другото.. страхуват се от бъдещето..а бъдеще няма..или и да има няма как да бъде предсказано...освен ако не следва човек някаква много строга програма или е готов да плати всичко, за това което иска...: )

: ))) чудех се межу мусака и пълнени чушки...и избрах чушките, но си изпържих и картофки със сирене...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.