Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:57 28.04.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Let's Driveнови  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано18.08.17 15:30



Слушам Джо и се возя на черното бижу, по път със седем платна в едната посока

Много е гот.

Не, не, чакайте, това са само спомени, скорошни, но все пак спомени
Хубав петък



И Джо <3



Тема Re: Let's Driveнови [re: Trickyy]  
Автор tirtirlin (пристрастен)
Публикувано18.08.17 15:50



Снощи са мъчих да са сетя за Понтиак Фиеро, но се сетих само до Додж Дайтона.

Първия е с двигател отзад, ама другия не е .

Хич не обичам да карам, само от три през нощта имам триста километра с две коли, ената товарна, освободих стока, обаче утре съм на преглед.

Някой да ми каже, кои автомобили не минават преглед, щото имам една такава.


Карал съм тир в Негев, обърках се и излязох в арабската част на Ерусалим. Един хълм, отсреща Ал Акса. Пет пътя се пресичат, и нито един не е моят. Отляво три кервана камили, едногърби, тук таме някоя двугърба,- отдясно два кервана,- само едногърби. Карам овни за Йордания, курбан байрямът наближава, бързам, овните са жадни и изнервени. Надушиха камилите, а камилите надушиха овните,- изнервиха се и тия и ония. Никой не дава път, викам аз съм по голям, бавно напредвам. една камила се усети че и отнемам предимство, и през отвореният прозорец ме ухапа за рамото.





Тема Re: Let's Driveнови [re: tirtirlin]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано18.08.17 16:00



Добре, че не те е ухапала по ухото



Аз съм много зле с навигацията, като карахме по бекрайните пътища, седя отпред, на телефона карта, на таблото на колата карта, едната вика на ляво, другата на дясно, аз в пълен шаш, викам си на глас, никога няма да посмея да карам тука, пък шофьора вика, ми ако ти се наложи ще караш, къде ше идеш.
Изненадващо и за себе си извиках възторжено, ми на, няма да карам, спирам на сред пътя и почвам да плача, който иска да дойде да ме дърпа да ме мести



Тема Re: Let's Driveнови [re: Trickyy]  
Автор tirtirlin (пристрастен)
Публикувано18.08.17 16:16



Кат бях подводничар бях лоцман, но много бях зле с ориентацията, мъчех се да запомня подводните хребети по форма, но се припознавах често.
Веднъж се криехме под един айсберг, но то излезе че сме се крили под друг айсберг, и дори името на океана не беше това.





Тема Re: Let's Driveнови [re: tirtirlin]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано18.08.17 16:34



Страшна работа. Само на подводница не съм се возила.

Иначе най-голямото ми постижение е Камаз, в една мина, то като триетажна къща, понеже не можах да се кача от първия път, ми спуснаха едно въже от кабината и по него се набрах. А вътре просторно, а как друса, и газ! от кеф си разкъсах фанелката, изпъчих се и запях Тих бял Дунав, накрая си глътнах дъвката при едно сътресение, но преживяването ми беляза сърцето за цял живот.



Тема Re: Let's Driveнови [re: Trickyy]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано19.08.17 00:47



Загубих са в арабските емирства. Гугъл си мислеше че съм някъде си, каза ми налево, аз завих, дойде пясъчна буря и ГПС-а се свърши. Пък аз съм бил един етаж по-нагоре по магистралата, ама гугъл много му разбира главата. Едва мърдаме, стана нощ посред бел ден. Карам зад едно ферари, а до мене две ламборгинита, да не смееш да сгрешиш с волана дейва.

Пълзяхме към двайс минути, пък бурята и мина, прибра се и ни остави объркани на пътя. Гледам аз с надежда андроида кога ще хване радио хоризонт, ония с екзотичните коли и те гледам карат ама се ослушват.

По ено време картата светна, сложи ми точката на картата и ... ,и къде съм бе майка му мечка? Гледам, по карта съм в някво кръгово, а то кръг не виждам. Карах, карах две три минути, докат осъзнах, че диаметъра на кръговото е няколко километра. Тва е, британски инфраструктурен инженер друго освен кръгово не знае. И като му дали задание да направи грандиозно кръстовище, той направил кръгово с грандиозен диаметър.



Тема Re: Let's Driveнови [re: Trickyy]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано19.08.17 00:49







Тема Re: Let's Driveнови [re: Trickyy]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано19.08.17 02:09



Аз пък се возих на лодка в ,,Ариана". Преди два дена.

Друг движеше греблата, но като опитах вместо него се оказа, че се въртим в кръг по средата на езерото.
Малко пате мина покрай нас, щях да го загреба както се вреше там, където няма работа. Водно колело щеше да се натресе в лодката; имахме късмет, че им извиках да се пазят и те ни заобиколиха.
Не стига това, ами едно диване ни клатеше нарочно наляво-надясно и почти сигурно щяхме да се обърнем.Тогава се сетих за темата на Шоко, затова заповядах на всички да мирнат, понеже ще станем за смях, ако се озовем във водата. Ще дойдат от телевизията да ни снимат, ще ни пишат по вестниците и т.н., на което ми отговориха, че те можели да плуват, а аз съм била истеричка. Дори най-дребното дете си свали спасителната жилетка (само то беше с такава). То и аз плувам, хем добре, но не беше там въпросът.



Когато се добрахме до сушата, макар че вече бях загубила надежда, чичкото, който отговаря за лодките, изглеждаше видимо облекчен, че напускаме плавателния съд.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Let's Driveнови [re: Trickyy]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано19.08.17 02:27



Ама натоварен ли? ...че те стигат до 30 тона

Един съсед, "колега" кучкар с две немски овчари, работата му е да шофира от онези тирове с ремаркетата, това е все едно да пориш по шосетата с влак!





Тема Re: Let's Driveнови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано19.08.17 02:30





За да нямаш такива проблеми, ползвай dedicated GPS-те на GARMIN, абсурдно е да те прекара по различно ниво на магистралата, даже България я има на подробна карта. Мерцедесът на джипиесите са, баща ми винаги джитка с едно такова на път.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.