Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:56 27.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: сърцето?нови [re: ShokoLada]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано24.09.17 12:16



Опиши накратко, моля, човекът Блъд2, когото си срещнала 2 пъти на кафе, най-общо... Просто ми е любопитно как изглежда и за какво сте си говорили.



Тема Re: сърцето?нови [re: blood2]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано24.09.17 12:18



...а ти с какво ще им помогнеш?

Бих искал да те попитам – какво стана с твоя блог? На мен ми беше интересно да го чета, поддържаш ли го още?



Тема Re: сърцето?нови [re: Nuke Dukem]  
Автор blood2 ()
Публикувано24.09.17 14:25



Е то тези които имат приятели и само им помагат имат много грехове и така се опитват да се покаят. Няма с какво да помагам на приятелите си.

Не, нямам блог. И на никого не съм интересeн, защото съм глупав.



Тема Re: сърцето?нови [re: ShokoLada]  
Автор blood2 ()
Публикувано24.09.17 14:25



Добре.



Тема Re: сърцето?нови [re: ShokoLada]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано24.09.17 14:37



Шоко, ти виждала ли си ме да ритам паднал човек
и не знам всичко, но това, което знам, мога да обясня и на малоумни
пиша преувеличено
първо - за да разбере, че ако е боклукът, който се изкарва (не харесва хората и без таланти), един ден ще се озове край контейнерите
и второ така действат мозъците на всички хора, така разпознават свой/чужд, автоматично и несъзнателно

замисли се какво те дразни в джъмби, тиртирлин, Гераско, в мен... и ще разбереш нещо за себе си
какво предполагаш, че имаме или нямаме - топлина/компетентност

и още нещо, върни се и прочети, че беше писала
""харесвам всички хора, но...""
когато в едно изречение сложиш НО, всичко, което е преди него не е истина
може да ти се иска да е така, НО не е така

.



Тема Re: сърцето?нови [re: Nuke Dukem]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано24.09.17 14:40



а защо не си си направил пълни изследвания, Нюк?



Тема Re: сърцето?нови [re: T a n y a]  
Автор tirtirlin (старо куче)
Публикувано24.09.17 15:09



Думи има всякакви, и може се наредят всякак, и това е изкушението на пишещите. Държат копие, което други наглед нямат. Мисля сме пили кафе с Светла, но мен паметта не ми е силна страна, може да греша.
Всъщност, в последно време, си намирам неща в Библията, които на млади години биха ми обягнали / Божичко ! дали не се пише с "У" както първом го написах.

Искрите в очите на смеещо се дете. Това искам да виждам когато искам да се нулирам, рестартирам, шунтирам, дескалирам и дезинтегрирам. Дали обаче не е вкопчване, паразитиране, ограбване на неочакващото детско, и как не можем да сме по чисти, замърсени от живота, и търсещо и грабещо се взираме и нахлуваме в детските очи, било ние лелички или чичовци, вместо кротко се заровим някъде където упокой ще ни даде лоното на почвен слой и земна твърд.



Тема Re: сърцето?нови [re: blood2]  
Автор tirtirlin (старо куче)
Публикувано24.09.17 15:17



Противоречиш ! Само умният може да е глупав. Аз например съм глупав.

Да не би да си тъп ?



Тема Re: сърцето?нови [re: jumbles]  
Автор tirtirlin (старо куче)
Публикувано24.09.17 15:25



Носиш ли роза в ръката, в другата трябва да държиш меч.



Тема Re: сърцето?нови [re: Nuke Dukem]  
Автор ShokoLada (лято..)
Публикувано24.09.17 16:14



Ми няма какво да описвам...аз физиономии не помня...виждала съм го преди..доста години
Блъд си е Блъд..манипулатор!...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.