Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:51 28.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: сърцето?нови [re: blood2]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано23.09.17 13:54



жив и здрав да си, и хората цял живот да имат изгода от теб!





Тема Re: сърцето?нови [re: ShokoLada]  
Автор blood2 ()
Публикувано23.09.17 15:44



За какво да имам приятели, ако не могат да ми помагат.



Тема Re: сърцето?нови [re: snowprincess]  
Автор blood2 ()
Публикувано23.09.17 15:46



Ако знаеше какъв боклук съм, нямаше да си фантазираш такива глупости.



Тема Re: сърцето?нови [re: blood2]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано23.09.17 21:14



съгласна съм, такъв си, но не защото си грозен, глупав и с лоши гени
а защото 10 години се гавриш с чувствата на хората
в клубовете влизат и хора с увреждания, или имат член в семейството си с някакво заболяване
отиди и се запознай с такъв човек, за да разбереш каква е разликата между него и теб

бедна ми е фантазията, за да измисля какъв мотив стои зад такова поведение
ти предизвикваш от чувство на съжаление и желание да ти се помогне, което отхвърляш, до присмех, досада и отвращение
това е някакво извратено забавление
не бих искала такъв човек за приятел



Тема Re: сърцето?нови [re: snowprincess]  
Автор blood2 ()
Публикувано23.09.17 22:17



Преди обясняваше, че може би съм някакъв умен и известен. Сега че съм извратеняк.

Еми нормално е да искаш да не съществувам, защото нямам таланти и затова не съм като другите.



Тема Re: сърцето?нови [re: blood2]  
Автор jumbles ()
Публикувано24.09.17 08:47



Живото същество може да усети и да разбере замисъла. Това го различава от компютъра

ти не би да си компютър?!!!

Ние, лудите хора, разсъждаваме със сърцето.

Тема Re: сърцето?нови [re: blood2]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано24.09.17 09:10



това ми е последният пост към теб и го пиша заради другите

нека си представим две оси - едната ще мери емоционалната топлина, а другата - някаква компетентност

по първата клониш към нула - не усетих в теб и грам симпатия и жал към хората, ти не се усмихна и не откликна на виц, на поздрав, на добра дума или желание да ти се помогне, а хората с някви дефицити са с много високи стойности по тази, защото е жизнено важно за тях да се свързват с другите

по втората скала ако си нула - това би означавало, че си от най-голямата утайка на обществото, като клошарите и наркоманите, тези, които всички ги отхвърлят
но ти категорично не си от тях
та, на всеки друг може да мине номера за липсата на таланти, но пред мен не върви
толкова самоуверен задник, че може да оцелее в живота, без да се свързва с другите, означава само едно - че може да направи блестяща кариера и разчита само на собствените си знания и умения

циркът свърши, не си ми интересен повече
насочи енергията си към нещо друго, не да заблуждаваш хората
ти няма да имаш приятели, защото не искаш, но можеш да си много добър в някаква професия



Тема Re: сърцето?нови [re: blood2]  
Автор ShokoLada (лято..)
Публикувано24.09.17 10:43



стой си сам..





Тема Re: сърцето?нови [re: snowprincess]  
Автор ShokoLada (лято..)
Публикувано24.09.17 10:57



че си от най-голямата утайка на обществото, като клошарите и наркоманите, тези, които всички ги отхвърлят
Утайка на обществото?? А ти съзнаваш ли че тази утайка е съставена от живи хора, които са като теб Човек!? Че изпитват твоите чуства, че ги боли и тях, и че живота не към всеки е нежен и благосклонен? Съзнаваш ли, че една голяма част от гениите умират отритнати и пренебрегвани точно от това гнило общество и че чак после биват оценени?

Някъде те прочетох, че ти всичко знаеш, че четеш между редовете...ама не знаеш основното...всеки човек е като теб и изпитва същото като теб и това, че обществото е отритнало някого не го прави по-малко човек от теб..напротив, ако наистина сме хора няма да позволяваме да има клошари и утайка...ама къде ти..друго си е да се ритат падналите...Баси!
Така значи..да си представим оси..ама човекът не е ос..и не можеш нищо да мериш..
Наистина и ми е тъжно като чета такива неща...тъжно ми е защото хората не разбират колко прекрасен може да бъде земният живот, а се поддават на манипулативните разделения в които сме вкарани.



Тема Re: сърцето?нови [re: snowprincess]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано24.09.17 12:14



в клубовете влизат и хора с увреждания, или имат член в семейството си с някакво заболяване

Аз имам сърдечно увреждане, т.нар.

или невинен/акцидентален шум на сърцето. Състоянието е доброкачествено и обикновено изчезва от само себе си в процеса на израстване, но, разбира се, "обикновено" не означава "винаги".

След като, ако изобщо някога, си направя пълни медицински изследвания, бих могъл да коментирам по-подробно дали и какви точно увреждания имам.

Редактирано от Nuke Dukem на 24.09.17 15:54.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.