Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:52 23.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: сърцето?нови [re: T a n y a]  
Автор ShokoLada (лято..)
Публикувано24.09.17 22:10



де да беше...: ))))
абе и това ще мине...ама живота се грижи да не ми е скучно...





Тема Re: сърцето?нови [re: tirtirlin]  
Автор ShokoLada (лято..)
Публикувано24.09.17 22:18



заяждай се бе...: ))) кой ти пречи...: )))
имаш желание да ме вкарваш в рамки и анализи..моля! Прави го...: ))) и на мен ми е интересно каква съм..ти какво си мислиш...





Тема Re: сърцето?нови [re: Nuke Dukem]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано25.09.17 00:16



това на са две думи
изглеждаш като стрелец, който стряля много пъти с надеждата един от куршумите да е улучил целта
колко често се влюбваш в неподходящи хора, в такива, които няма шанс да видиш или да отговорят на чувствата ти?



Тема Re: сърцето?нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор tirtirlin (старо куче)
Публикувано25.09.17 00:30



Ако се усещаш глупав, това е истинното усещане, всичко друго е от лукавого.





Тема Re: сърцето?нови [re: ShokoLada]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано25.09.17 00:34



Не може Човек да се нарече боклук

това не е моя реплика:
Ако знаеше какъв боклук съм, нямаше да си фантазираш такива глупости.



Тема Re: сърцето?нови [re: ShokoLada]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано25.09.17 00:39



Съзнаваш ли, че една голяма част от гениите умират отритнати и пренебрегвани точно от това гнило общество и че чак после биват оценени?
Тя говори за оста компетентност. Един гений не е некомпетентен. Но съм съгласен с теб, че клошар не значи непременно некомпетентен, виждал съм инженери и мениджъри некомпетентни. Предимно мениджъри, попаднали на позиция по случайност. Това води до прогресивна декомпетентност в една организация, щото веднъж некомпетентен с власт, той се страхува да наеме компетентен на работа за да не бъде застрашен.



Тема Re: сърцето?нови [re: tirtirlin]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано25.09.17 00:42



Магическото влияние на водката е, че след две чаши поумнявам, усещам как кръвта ввените ми поумнява и се втурва къмто мозга да му помогне





Тема Re: сърцето?нови [re: snowprincess]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано25.09.17 00:53



колко често се влюбваш в неподходящи хора, в такива, които няма шанс да видиш или да отговорят на чувствата ти?

Само веднъж съм се влюбвал в жена, която ми е позволявала да имам деца от нея – тогава се намеси проклетата ми баба, твърдейки, че въпросната любена е, цитирам, "метреса"...

Поради което сега съм бездетен, без никакъв шанс да бъда с тази, която обичам истински. Аз нямам нищо.



Тема Re: сърцето?нови [re: jumbles]  
Автор tirtirlin (старо куче)
Публикувано25.09.17 00:53



А защо си скучна ? Кокво да си говори човек с теб, жено ?



Тема Re: сърцето?нови [re: tirtirlin]  
Автор jumbles ()
Публикувано25.09.17 08:05



де да знам защо, Бог ме е създал такава
искам да кажа ... въпросирай го него
и мен ми се ще да съм в графа ширпотреба, ма няма



ще опиташ ли да почувстваш с мен?



Ние, лудите хора, разсъждаваме със сърцето.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.