Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:59 08.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Терзанията на младия Вертер ?  
Автор tirtirlin (старо куче)
Публикувано31.08.17 16:13



Всъщност, оригиналът е "Страданията на младия Вертер"
Обаче не мож да има страдания без терзания.

Ти ? Аз ? пишем по форуми от малки.

Е ! Ся като се натъкнеш на себе си с най задна дата, не си ли идваш различен ?

Да си напишеш себе си отговор на твой си постинг отпред 15 години да кажем ? Ай аз тогава бях в казармата, постинги не съм писал, ма ти като си възрастен си писал.

Терзаеш ли се у форуми ? И що ако не, или пък да, а не иначе, или наобратно.

Жена ти чете ли ти постингите, или мъжът ? А тъщата ? Вий снахи, свекървата ако ви чите ?





Тема Re: Терзанията на младия Вертер ?нови [re: tirtirlin]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано31.08.17 16:28



Точно това съм питала в ГЗС. Жените на клубарите знаят ли какво пишат половинките им и дали изобщо смятат, че съпрузите им пишат тук.
Казаха ми, че съм луда. С една дума. С други - излиза, че съм извънземно.

Отивам на Централна гара. Ще съм в отпуск за кратко. И трябва да взема билети. Трики, ще гледам за ергени.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Терзанията на младия Вертер ?нови [re: saksun]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано31.08.17 16:55



ергени не се преследват на гарата,
а на път за лас вегас
гледаш - опс, кабрио! - и се мяткаш светкавично вътре,
правиш се, че от самото начало на пътуването си се качила,
дъвчиш дъвка и разглеждаш прелитащите пейзажи
така се праи





Тема Re: Терзанията на младия Вертер ?нови [re: tirtirlin]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано31.08.17 19:42



Тирти, ти нещо сериозно да попиташ, така несериозно го правиш, че се зачудих дали наистина те интересува и дали ще има смисъл да ти отговоря. Ся да ти отговарям ли?



Тема Re: Терзанията на младия Вертер ?нови [re: tirtirlin]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано31.08.17 21:14



само веднъж ми е било криво, когато един клуб затвори кепенците заради три любовни истории
повечето сме приятели във фб, но там не е същото
мисля, че съм си все същата, холи да каже
мъжът ми в началото четеше и се дразнеше
но след толкова години или свикна, или не чете вече



Тема Re: Терзанията на младия Вертер ?нови [re: snowprincess]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано31.08.17 22:13



аайдеееее пак аз съм в ролята на кварталния идиот хаххахаххах
все едно сме били на различно място
не съм преброила три
даже 1, която да е била причина
да не досаждаме с анализи на други клубове
като забранят писането на бележки и задкулисните сплетни не са практика,
форумите просъществуват по-дълго
аз трудно свиквам някъде, пък като стане въпрос за местене и чергарски живот из нетландия... но закотвя ли се някъде, трябва доста бой с лопата, та да се махна

или нещо дребно ме прогонва, като някой несправедлив бан
за това дали си същата? нямам идея и сега каква си и тогава каква беше
по едно време само цитираше, добре че отмина този ти период,
защото ми харесва като чета твоите мисли,
чуждите отвреме навреме и по-рядко.
харесваш ми лежерна и като пишеш човешки



Тема Re: Терзанията на младия Вертер ?нови [re: holi_day]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано31.08.17 22:49



аз го написах това не да правя анализи, а в отговор на въпрос дали сме се терзаели по форумите
тогава ми е било най-хубаво и уютно, и после гадно, че свърши
поне ми останаха много добри приятели, защото с някои от тях продължаваме да се виждаме реално



Тема Re: Терзанията на младия Вертер ?нови [re: snowprincess]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано31.08.17 23:01



също
но само с 3



Тема Re: Терзанията на младия Вертер ?нови [re: tirtirlin]  
Автор lsrael Thornstein (Judenfurz)
Публикувано01.09.17 17:27



Жена ми чете постингите по фейсбук. Както и аз нейните.

chronic kvetch


Тема П.П.нови [re: saksun]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано01.09.17 19:46



Сега ще ти отговоря сериозно.
Убедена съм, че повечето дирски половинки не знаят какво пишат другарчетата им тук. Не мога да го докажа, но съм сигурна, че съм права.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: П.П.нови [re: saksun]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано01.09.17 20:06



и странно ли е това?
пък и наложително ли е да знае половинката, третинката или четвъртинката?
да си те представим омъжена,
отиваш на кафе с приятели от студенството
и какво? с подслушвателно устройство ли ще си под дрехите,
та мъжът ти да чува разговора?
не схващам защо е впечатляващо толкова знае ли, не знае ли, чете ли, не чете ли...



Тема Re: П.П.нови [re: holi_day]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано01.09.17 20:12



Разсейвате се, темата е с друга мисия - да напомни, че има хора с половинки, да събуди морала на неморалните, въобще, да ви манипулира като политик в предизборна кампания.





Тема Re: П.П.нови [re: holi_day]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано01.09.17 20:14



не схващам защо е впечатляващо толкова знае ли, не знае ли, чете ли, не чете ли...

Не, не е впечатляващо. Ясно е, че повечето неща никой нямаше да ги напише, ако приятелят/съпругът му четеше тук.

Я да дойдат половинките и да се изкажат. Няма как да стане, ясно.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: П.П.нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано01.09.17 20:18




като играя белот и ме питат - как е? върви ли играта?
отговарям - падам успешно
някак позитивно ми звучи
нещо като "неуспешно ме манипулират"
"успявам да се абстрахирам от манипулацията"
"неподвластна съм на политическо влияние"
или "сложила съм си ламаринените очила и не ми пука"



Тема Re: П.П.нови [re: saksun]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано01.09.17 20:21



и какво толкова се пише тук,
дето половинката ти не би могла да предположи,
че ти е в главата или че ти се е случило



Тема Re: П.П.нови [re: holi_day]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано01.09.17 20:24



ааааа и сензор за движение трябва



Тема Re: П.П.нови [re: snowprincess]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано01.09.17 20:26




ще настояваме за отстъпки при комплексно оборудване



Тема Re: П.П.нови [re: saksun]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано01.09.17 20:27



Съпругата гледа на мъжъ като на роднина, една от причините съпругите да спрат сеха на мъжете си, щото го чувстват като кръвосмешение. Обясни ми тоя ефект.



Тема Re: П.П.нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано01.09.17 21:53



Ми вие се държите като братя. Прегръщате и целувате жените си само когато ви се доправи секс. До преди малко невинен безполов съквартирант, обаче засърбяло го нещо и ха! - сеща се, че има някой под ръка за тая работа. Жената се усеща инструмент, а не любима, и губи желание. Не е от не-любов, просто не може да превключи. Ето ти друга причина.



Тема Re: П.П.нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано01.09.17 21:59



и кой ли е виновен, като тя спре да споделя с него фантазиите си?
дали не очаква, че той ще ги сбъдне?

и друго? - кой не я е научил да харесва секса с него?



Тема Re: П.П.нови [re: Bezsynna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано01.09.17 22:18



Знам, просто знам, не ми противоречи, знам, че ако изместиш гледната си точка, това ще те накара да чувстваш вина, дори да нямаш такава. Това което казваш не е така, но от гледна точка на съпруга е удобно.

Знаеш ли, че в гугъл "брак без секс" e най-търсената фраза включваща думата "брак"? По-търсена от "нещастен брак". Представи си, че си единият от двойката, и бракът вече няма секс. Какво дправиш? Сега, без брак е лесно, ти веднъж го каза - сексът не е проблем. Но в брак, това е моментално изневяра. Освен това, тоя който търси секс, нерядко всъщност търси интимност, което докарва нещата на ниво любовник/любовница. Та какво правиш в такъв брак?



Тема Re: П.П.нови [re: holi_day]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано01.09.17 22:20



и кой ли е виновен, като тя спре да споделя с него фантазиите си?
дали не очаква, че той ще ги сбъдне?

Кой е виновен, защо да търсим виновен въобще?

и друго? - кой не я е научил да харесва секса с него?
Интересно, че други харесват секса с него





Тема Re: П.П.нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано01.09.17 22:35



Защо ме принуждаваш да ти обяснявам, че от личен опит говоря. Не било така. Хем не сте били разбирали жените, хем когато жена ви каже гледната си точка, изведнъж сте много сигурни, че не било така! Аз не съм лишавала съпруга си от секс, но как се чувствах е отделен въпрос, за чувстването ти говоря, не всички жени могат само заради секса да правят секс, обикновено им е нужно и да са обичани. И не така с интимността, намирам го за оправдание. Ако в една двойка интимността се усеща само в леглото, директно забравИ да е двойка.

Ти попита защо жените лишават мъжете си от секс. Аз ти показах ЕДНА причина. Не твърдя, че е единствена. Хората може да си спират секса по много различни причини.

И още нещо - говорете. Ако жените ви не знаят, че сексът ви е малко, няма как да се сетят да го правят по-често.



Тема Re: П.П.нови [re: Bezsynna]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано01.09.17 22:44



И още нещо ми се прииска да кажа. Проблемът с намаляващия/липсващ секс е само симптом. Когато двама души не са си близки, не се разбират, огорчени са един от друг по някаква причина, или дори единият е огорчен, по-добре да са честни, поне аз бих предпочела. Нямах никакъв проблем с това, че съпругът ми се е влюбил в друга жена, обидена съм само, че не ми е казал какво му е по-рано и ми е загубил времето.



Тема Re: П.П.нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано01.09.17 22:48



значи любител на лесното
колко му е да очарова жени на първи срещи,
а да я очарова и провокира всеки ден...



Тема Re: П.П.нови [re: Bezsynna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано01.09.17 22:59



Аз ти показах ЕДНА причина.
Е добре, имаме две причини вече


Та какво каза правиш в такъв брак? Пренасям темата на Уника, понеже те видях с позиция там. Аз нямам позиция, а я нямам щото виждам ЕДИН проблем на който решението не знам. Ти имаш ли решение?



Тема Re: П.П.нови [re: Bezsynna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано01.09.17 23:03



Може би е така в общия случай, но един приятел без нет има друг случай, жена му си му е най-близкия човек, а сех - нанайти

Веднъж казах - най-трудно е да свалиш собствената си жена, щото бариантът да тио се откаже е колосално по-неприемлив от варианта някоя друга да ти откаже. Е тиртирлин да се обади, ако не е в назидателно настроение може да го обясни по-разбрано.



Тема Re: П.П.нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано01.09.17 23:36



На мен ми е много болно когато се разделят семейства. Но нямам угризения да посъветвам някого да се разведе. Когато двама души не са добре заедно или дори единият е нещастен в тази връзка, раздялата е правилното /според мен/ решение. Проблемите имат гадното свойство да ни тровят и да се задълбочават, а животът е само един.

За решението на проблема, който аз посочих ли питаш? Много малко ми трябваше докато бях вътре, просто не е имало желание от другата страна. Но ако има желание - ми закачки, комплименти, прегръдки небрежно в кухнята без да се дърпа непременно към секс, изненадващо кино за двамата без децата, променя се настройката на жената така, дори тя да не го иска и да е отначало малко сърдита. И ако мило и невинно не се пообърнат нещата, какво толкова ще стане мъжът да си отвори устата и да обясни какво му е. Любов е да ти се подкосяват краката, но след време се превръща в ценното чувство да ти е мило и топло и да имаш доверие на човека до теб. Ако са се събрали хора с различни потребности, все единият /ако има любов/ трябва да направи компромис. Това си е мнение, не виждам как може да се измисли универсална рецепта. И /по темата оттатък/ - да, компромисът може да е друга връзка. Но аз съм болна по въпроса с лъжите, в моя идеален вариант и двамата са наясно и знаят кой какво прави. Който би успял да живее в лъжа, да си избира други варианти за лично спасение, аз не бих могла.

Даже фактът, че точно ти говориш за това, ме натъжава. Не искам да ти хрумват такива казуси, я какви мекици правиш. Много искам хората да се обичат, но понякога любовта увяхва и не може да се поправи.

Хайде за нещо друго да си говорим.





Тема Re: П.П.нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано01.09.17 23:42



Върху такова не мога да мисля, не мога да си го представя. Ако ще са най-добри приятели, направо сама да му избере най-подходящата любовница. Така, от грижа за човека. Зависи и от възрастта, да му се не види. Като ти се изкриви либидото, насила вече не става. Знам ли. Късно ми е и се разстройвам, някой друг път.



Тема Re: П.П.нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано01.09.17 23:53



Трябва да преведеш това Та какво каза правиш в такъв брак?, защото не е ясно за мъжа ли става дума какво да прави или питаш конкретно аз какво съм правила. Ако не съм разбрала питането и натрупах излишни насъветвания за мъжа в подобна ситуация, да ме извиниш, спи ми се.



Тема Re: П.П.нови [re: Bezsynna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано01.09.17 23:54



Пред очите ми е казусът, тежи със страшна сила. Затова говоря за него. Обича си жената и децата, а пък да я пощипва в кухнята, в пералното, и въобще, дори на публични места макар прикрито, това му беше част от комуникацията с нея. Но вече всяка подобна интимност се тълкува като настояване за секс и тя изстива със съскане като стомана формираща перлит. Не пипал вече.

И да, говорили, след разпускащи мероприятия. Той виновен ли е че му се мембе, собствената жена при това? И при перспективата това вече никога да не му се случи, как го мислиш тоя човек? Години е така вече. Казала му да си намира нещо ако чак пък толкова не може без това, но тя да не разбирала в никакъв случай. Представяш ли си какво го кара да прави? Да ЛЪЖЕ.

И как да се разведе? Как да има очи да каже на децата защо се развеждат - щот на тати му се мембе, тоя нерез ниеден. На децата, единствените хора които не допускат че мама и тати се мембат въобще, това е нещо което правят всички други, но не и мама и тати.

Ще си говорим и за друго, но сега съм запалил моторетката.





Тема Re: П.П.нови [re: Bezsynna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано01.09.17 23:57



Няма значение за кой е, брак в който единият е с настройка че сексът е като пубертета - минал и няма нужда вече. Ако си другия партнер. Но описах го по-подробно в предния си постинг.



Тема Re: П.П.нови [re: Bezsynna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано02.09.17 00:00



Айде по леглата





Тема Re: П.П.нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано02.09.17 00:08



Виж как упорито те чакам да мъцнеш! Също се паля, мисля видно е. Баси. Дремя и чета. Да говори с близка нейна приятелка. Нещо да не е направил грозно и отблъскващо без да знае? Бих казала, че не й пука за него, но били пък най-близки хора казваш. Не, някой друг да го измисли. Не може да са си близки и да са в това положение, съжалявам, но да си обичаш мъжа и да го пращаш другаде, за да не те докосва теб, абсурд, аз ако бях мъж, а жена ми да не ми дава да я пипам, директно решавам, че е с мен само заради децата и "близостта" си я играе по инерция. Може искрено да му е предложила да ходи другаде, ама това е сбъркано. Да не е болна, а да не му казва? Ама нали, близостта. А ако има физическа причина, хормони, да й е противно да прави секс, а не заради него лично? Не знам, предавам се.



Тема Re: П.П.нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано02.09.17 00:11



Определено изчезвам, лека!



Тема Re: П.П.нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано02.09.17 10:22



жените не искат секс - когато са уморени, депресирани, скучно им е или са ядосани
направете така, че причините да ги няма
накарайте ги да се смеят и ще има секс
колкото повече смях и закачки - толкова повече секс



Тема Re: П.П.нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано02.09.17 11:54



Дощя ми се да споделя. Толкова подтисната си легнах. Не можах поне час да заспя. Не знам дали от мъка или от страх да не сънувам драми /понеже някой път такива страшни простотии сънувам!

/. И едно облекчение сутринта! Вместо разтърсващи филмации просто сънувах, че съм на работа. Ама не натоварващо, а някакво велико парти, светлина и музика, щастливи хора, много як сън! Нали Шоко пита какво искаме да променим, как да поискам, така съм доволна от себе си, автоматичната самозащита на машинката ми работи!


Добро утро и честита събота!



Тема Re: П.П.нови [re: holi_day]  
Автор tirtirlin (старо куче)
Публикувано02.09.17 12:53



Не мож да очароваш никой, кой в аванс ней в трепет, изнемощял чака да го очароват.

Мен найш кога ще ме очароват,- точно никога.


Снощи, прибирам се, един комшия се мота, дебне да ме очарова, а аз от кумова срама да поканя да пием по бира, по ракия, по водка, да настъкмим една натрапезена маса. Но аз гледам кривогледо и тъпо, и изобщо не се сещам, мисля си за мисията на Касини, за облака на Оорт, изобщо космосът мий в главата, гледам кривогледо и тъпо, и никви наченки че са сещам.



Преди малко един катаджия, бе гледам излиза да очарова някого, добре че очарова тоя пред мен.

Чаровнициии....! Стойте си по къщитее.....

Редактирано от tirtirlin на 02.09.17 12:56.



Тема Re: П.П.нови [re: tirtirlin]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано02.09.17 13:26



то тоз, дето не е в трепет и някога не е бил
ама тогава то са чудеса и сваляне на звезди
после си лежиш на стари лаври - аз кви звезди съм свалял


затова казах, че е трудно
нещо като хеттрик в 1 живот



Тема Re: П.П.нови [re: snowprincess]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано05.09.17 01:29







Тема Re: П.П.нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано05.09.17 02:08




има разнообразие - не може да се отрече



Тема Re: П.П.нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано05.09.17 11:37



тези пози са за експерти, не всеки може да ги практикува







Тема Re: Терзанията на младия Вертер ?нови [re: tirtirlin]  
Автор blue jewel ()
Публикувано05.09.17 13:15



Аз мразя да си чета старите постинги. Много често като се натъкна на своя "версия от миналото", си викам - "това аз ли съм го писала??". Много често дори не помня защо съм писала точно това. И понякога ме е срам. Настроения... Ама пък си има нужда понякога анонимно да си излееш мъката, ако няма реално къде.



Тема Re: Терзанията на младия Вертер ?нови [re: lsrael Thornstein]  
Автор blue jewel ()
Публикувано05.09.17 13:18



Е, то във Фейса е друго. Там не си анонимен и трябва да се съобразяваш къде какво пишеш. :) Обикновено всички там лицемерничат. И постингите се ограничават до "Честит рожден ден", някоя и друга Фейсбук "мъдрост", снимки от Гърция или "еди кой си щастливо яде пица в някой си там ресторант".





Тема Re: Терзанията на младия Вертер ?нови [re: blue jewel]  
Автор tirtirlin (старо куче)
Публикувано05.09.17 13:22



В един човек няма само един човек.
Имам много задници в себе си, най често те пишат.



А всъщност, пишейки създаваме възможна словесна картина нямаща много общо с тежката реалност на нашето отрудено трудово общество, особено ние интелектуалците .



Тема Re: Терзанията на младия Вертер ?нови [re: tirtirlin]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано06.09.17 10:07



В един човек няма само един човек.
и всеки от тях е някакъв, та трудно са в хармонично единение





Тема Re: Терзанията на младия Вертер ?нови [re: tirtirlin]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано06.09.17 17:26



Ся като се натъкнеш на себе си с най задна дата, не си ли идваш различен ?

Натъкнах се и намерих две неща, за които не помнех кога са се случили, сега вече знам.





Тема Re: Терзанията на младия Вертер ?нови [re: Bezsynna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано06.09.17 17:39



Пак ще забравиш. Туткал съм се по 15-20 минути да си търся постинги, помня че имам постинг в който съм казал нещо дето сега не помня. Намеря, и няколкомесеца по-късно пак забравил. Главата не е каквото беше, дето викат, количествено натрупване.



Тема Re: Терзанията на младия Вертер ?нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано06.09.17 19:36



Направих едни връзки, които към онзи момент не съм се сетила да направя и да забравя датите не е проблем.

А всъщност търсех регистрацията, с която е откраднат оригиналният ми ник. 8120 страници е списъкът с потребители, изцъках го це-ли-я.



Тема Re: П.П.нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано06.09.17 19:42



Усетих се, че пиша в същата тема, тъй и тъй е вдигната, та да кажа. Около старите постинги се сетих, че този, който отказва интимност на партньора си, просто може би има друг.



Тема Re: Терзанията на младия Вертер ?нови [re: Bezsynna]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано06.09.17 20:38



Голямо търпение трябва да има човек, за да прехвърли толкова страници.



Тема Re: Терзанията на младия Вертер ?нови [re: dama spatia]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано06.09.17 21:44



Безсънната ми е като второ име от 16 години и ако има шанс да си я върна, още толкова страници ще изровя.





Тема Re: Терзанията на младия Вертер ?нови [re: Bezsynna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано07.09.17 09:14



Kak става това с кражбата на ник?



Тема Re: П.П.нови [re: Bezsynna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано07.09.17 09:19



Това може, презумпцията обаче е, че всички изпитваме нужда от интимност. Пък и години, как се крие връзка за години не знам.



Тема Re: Терзанията на младия Вертер ?нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано07.09.17 10:54







Тема Re: П.П.нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано07.09.17 11:33



нищо не се/не може да се скрие, всички научават рано или късно



Тема Re: Терзанията на младия Вертер ?нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано07.09.17 11:43



ако не си сложиш в профила Гераско като ник, за да си го запазиш, всеки може да се пише така
ако си променя по някаква причина ник-а, snowprincess ще бъде свободен
всеки, който иска, в този момент ще може да се регистрира с него и аз повече няма да мога да го ползвам
някой й е гонил карез на Безсънна и е изчакал подходящ момент



Тема Re: Терзанията на младия Вертер ?нови [re: snowprincess]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано07.09.17 12:43



аз какъв ник да запазя





Тема Re: Терзанията на младия Вертер ?нови [re: holi_day]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано07.09.17 13:08



на Филип му е свободен в момента



Тема Re: Терзанията на младия Вертер ?нови [re: snowprincess]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано07.09.17 13:27



направо и пола да си сменя
понеже съм в цивилизация, да споделя аз какво видях вчера
1 мъж водеше жена на синджир, завършващ с червена каишка около врата й
така преди 100 години са се учудвали на целувките на публични места,
е, може би малко повече
подминах и след малко насреща ми някакъв запъхтян подтичващ мъж с видеокамера, /но не някаква прилично малка, а голяма и доста тежаща/
явно, за да ги настигне и снима
по-впечатлен беше, съдейки по изпотеното му от търчане лице



Тема Re: Терзанията на младия Вертер ?нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано07.09.17 19:36



Борци за свобода и атаки по софта, дирски реакции и съответни повреди, плюс точната хитрост в удачен момент.



Тема Re: Терзанията на младия Вертер ?нови [re: snowprincess]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано07.09.17 19:39



В моя случай не съм освобождавала нищо. Но да подпиша, че иначе да, това е обичайният начин да се присвои ник.



Тема Re: Терзанията на младия Вертер ?нови [re: Bezsynna]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано08.09.17 20:42



ако бях на твое място щях да пиша на Киро, че съм забравила паролата и не мога да си вляза в профила


и проблемът ще бъде решен веднага



Тема Re: Терзанията на младия Вертер ?нови [re: holi_day]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано08.09.17 20:46



прочетох за тях в нета
циркаджии
би трябвало да ги арестуват и да изкарат няколко дни зад решетките
както не може да се прави секс на улицата пред хората, така не трябва да се разрешават подобни демонстрации на BDSM на публични места
вкъщи да правят, каквото си искат



Тема Re: Терзанията на младия Вертер ?нови [re: snowprincess]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано08.09.17 20:51



Не става така.





Тема Re: Терзанията на младия Вертер ?нови [re: Bezsynna]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано08.09.17 21:00



става, Безсънна

Редактирано от snowprincess на 08.09.17 21:23.



Тема Re: Терзанията на младия Вертер ?нови [re: snowprincess]  
Автор ШокоЛаДа (лято..)
Публикувано08.09.17 21:04



ааа ако забравя да си пусна пердетата....дали съм за затвора...: )))) или трябва да внимавам какъв секс се прави...: )))



Тема Re: Терзанията на младия Вертер ?нови [re: ШокоЛаДа]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано08.09.17 21:08



за пердетата не знам, ама гледай да не е много шумно, че съседите ще викнат полиция, ако си помислят, че някой те бие





Тема Re: Терзанията на младия Вертер ?нови [re: snowprincess]  
Автор ШокоЛаДа (лято..)
Публикувано08.09.17 21:17



ееее няма да използвам високоговорители де...: ))))
а аз нямам против полицията...: )))) може пък и тя да погледа...: )))
Принцескеее ако знаеш колко ми е омръзнало от този лицемерен морал...от възвишени кухи, програмирани лейки...дебнещи всичко и готови във всеки момент да осъждат и порицават и коментират...маани...

чакай че не уточних..че не визирам никого конкретно... а просто обществото като цяло...да не хванеш да ми се обидиш и да помислиш че говоря за теб...



Редактирано от ШокоЛаДа на 08.09.17 21:25.



Тема Re: Терзанията на младия Вертер ?нови [re: ШокоЛаДа]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано08.09.17 21:31



за теб това е ОК, правилно ли разбирам?
ами ако дъщеря ти е на мястото на момичето





Тема Re: Терзанията на младия Вертер ?нови [re: ШокоЛаДа]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано08.09.17 21:34



няма да ти се обидя





Тема Re: Терзанията на младия Вертер ?нови [re: snowprincess]  
Автор ШокоЛаДа (лято..)
Публикувано08.09.17 21:50



а какво значи за мен да е ОК...
има двама участници...стига да няма насилие..а това да се харесва и на двамата...ми е Ок, но аз не бих се интересувала от това, даже и да гледам..защото не ми е интересно...т.е. и да видя ще го задмина.
Ако обаче мъжът насилствено е поставил жената в това положение..ще ходя и ще му забия едно круше...без въобще да се замислям...
А относно дъщеря ми...тя има пълната свобода да прави каквото поиска..стига това да и харесва...но и тя не е от покорните...
Принцеске ти го приемаш това за унижение...а за двамата може да е просто игра...ако е игра де..а може и двамата да се забавляват като скандализират обществото...
но...не искам да обсъждам мисленето, живота и разбиранията на другите..техни са си...аз си имам мои...





Тема Re: Терзанията на младия Вертер ?нови [re: ШокоЛаДа]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано08.09.17 22:14



това не го приемам аз
БДСМ е насилие и унижение, в случая на публично място
доминантност и подчинение
и казваш, че всеки може да си прави, каквото си иска





Тема Re: Терзанията на младия Вертер ?нови [re: ШокоЛаДа]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано08.09.17 22:23



У вас си е ваша работа, визират се публичните места щото има подрастващи коит попиват. Нуждата от морал е да ни пази от нас самите, от диаболичната ни същност дълбоко затрупана от нормите. Не осъждам ли някой от желанията си, не се знае докъде ще стигна.



Тема Re: Терзанията на младия Вертер ?нови [re: snowprincess]  
Автор ШокоЛаДа (лято..)
Публикувано08.09.17 22:29



научих се да не съдя...хората, забавленията им..и това което харесват...
всеки има право да прави това, кото го прави щастлив и доволен и ако няма насилие а е със желание от двете страни всичко е ОК...ако искат и секс на полилея да правят...: ))
НО..това е моята гледна точка..всеки има право на своя...
лека и на теб Принцеске...



Тема Re: Терзанията на младия Вертер ?нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор ШокоЛаДа (лято..)
Публикувано08.09.17 22:31



е как бе...за да опазиш себе си от желанията си..съдиш другите..екстра! Лицемер!
на теб няма да ти кажа лека нощ...





Тема Re: Терзанията на младия Вертер ?нови [re: ШокоЛаДа]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано08.09.17 22:32



лека, мека и сладки сънища, Шоколадке!





Тема Re: Терзанията на младия Вертер ?нови [re: ШокоЛаДа]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано08.09.17 22:43



Бе кво се зора да пиша като ти щме прочетеш както си искаш


Рано ми е за лека ношт.



Тема Re: Терзанията на младия Вертер ?нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано08.09.17 23:12



нали и други ще те прочетат



Тема Re: Терзанията на младия Вертер ?нови [re: snowprincess]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано09.09.17 07:19



Не се впечатлих от казаното от Холи, помислих, че е някакво "арт" нещо си или демонстрация като ония увити с меса по Витошка, забравих за какво беше. Сега потърсих по снимката, разхождали се така и в Пловдив. Ти натъртваш на БДСМ-а, аз пък намирам за грозно и неприемливо дори "нормалното" натискане на публични места, нагънали се да се целуват и опипват като че ли ей сега ще се опънат на улицата.

Не ми се рови чак толкова в тъмни зори, но намерих това:
НК, Чл. 325. (1) Който извърши непристойни действия, грубо нарушаващи обществения ред и изразяващи явно неуважение към обществото, се наказва за хулиганство с лишаване от свобода до две години или с поправителен труд, както и с обществено порицание.

Чудя се къде е формулирано това "непристойни действия". Лично казвам моментално, че да се третира човек като домашен любимец е непристойно. Въпросът е какво казва законът. И макар да смятам, че конкретното изпълнение Е нарушение на обществения ред, най-малкото защото всява смут, признавам, че не може да се кръсти "грубо". Не знам дали е неуважение към обществото. За мен и гей-парадите са демонстрация на неуважение към общоприетото.

Дори да си въобразим, че трябва аз да формулирам забрана и мерки в закона, не се сещам как може да стане. Ако забраната не включва само съвъкупление, а повече неща, свързани със секса, то и голите пъпове и прозрачните блузки може да се вземат като подкана и следователно нарушение.

Около голата гърда за кърмене в мола може да се намери нещо по въпроса като буква в закона, но ще погледна после. Ако не е станало ясно - това с каишката хич не го приемам, да си се теглят и лижат по къщите, а не навън.



Тема Re: Терзанията на младия Вертер ?нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор ШокоЛаДа (лято..)
Публикувано09.09.17 14:07



ми май си прав...подсъзнателно съм те приела негативно...и като те чета си пускам ноктите...
ноо и за това има решение..не ми пиши..т.е. не се зори...и проблема е решен.
определено с нещо си ме раздразнил много, за да ти реагирам така навъпреки...нооо аз съм един несъвършен човек..с абсолютно земни проявления...


Карай...



Тема Re: Терзанията на младия Вертер ?нови [re: snowprincess]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано09.09.17 14:34







Тема Re: Терзанията на младия Вертер ?нови [re: Bezsynna]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано09.09.17 14:35



подобно на снимката на сноу, но без маски



Тема Re: Терзанията на младия Вертер ?нови [re: holi_day]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано10.09.17 14:12



ето ги "моите хора"






Тема Re: Терзанията на младия Вертер ?нови [re: snowprincess]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано10.09.17 18:31





Не го разбирам... Как би могло това да се нарече нормално???




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.