Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:53 09.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: П.П.нови [re: Bezsynna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано01.09.17 22:18



Знам, просто знам, не ми противоречи, знам, че ако изместиш гледната си точка, това ще те накара да чувстваш вина, дори да нямаш такава. Това което казваш не е така, но от гледна точка на съпруга е удобно.

Знаеш ли, че в гугъл "брак без секс" e най-търсената фраза включваща думата "брак"? По-търсена от "нещастен брак". Представи си, че си единият от двойката, и бракът вече няма секс. Какво дправиш? Сега, без брак е лесно, ти веднъж го каза - сексът не е проблем. Но в брак, това е моментално изневяра. Освен това, тоя който търси секс, нерядко всъщност търси интимност, което докарва нещата на ниво любовник/любовница. Та какво правиш в такъв брак?



Тема Re: П.П.нови [re: holi_day]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано01.09.17 22:20



и кой ли е виновен, като тя спре да споделя с него фантазиите си?
дали не очаква, че той ще ги сбъдне?

Кой е виновен, защо да търсим виновен въобще?

и друго? - кой не я е научил да харесва секса с него?
Интересно, че други харесват секса с него





Тема Re: П.П.нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано01.09.17 22:35



Защо ме принуждаваш да ти обяснявам, че от личен опит говоря. Не било така. Хем не сте били разбирали жените, хем когато жена ви каже гледната си точка, изведнъж сте много сигурни, че не било така! Аз не съм лишавала съпруга си от секс, но как се чувствах е отделен въпрос, за чувстването ти говоря, не всички жени могат само заради секса да правят секс, обикновено им е нужно и да са обичани. И не така с интимността, намирам го за оправдание. Ако в една двойка интимността се усеща само в леглото, директно забравИ да е двойка.

Ти попита защо жените лишават мъжете си от секс. Аз ти показах ЕДНА причина. Не твърдя, че е единствена. Хората може да си спират секса по много различни причини.

И още нещо - говорете. Ако жените ви не знаят, че сексът ви е малко, няма как да се сетят да го правят по-често.



Тема Re: П.П.нови [re: Bezsynna]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано01.09.17 22:44



И още нещо ми се прииска да кажа. Проблемът с намаляващия/липсващ секс е само симптом. Когато двама души не са си близки, не се разбират, огорчени са един от друг по някаква причина, или дори единият е огорчен, по-добре да са честни, поне аз бих предпочела. Нямах никакъв проблем с това, че съпругът ми се е влюбил в друга жена, обидена съм само, че не ми е казал какво му е по-рано и ми е загубил времето.



Тема Re: П.П.нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано01.09.17 22:48



значи любител на лесното
колко му е да очарова жени на първи срещи,
а да я очарова и провокира всеки ден...



Тема Re: П.П.нови [re: Bezsynna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано01.09.17 22:59



Аз ти показах ЕДНА причина.
Е добре, имаме две причини вече


Та какво каза правиш в такъв брак? Пренасям темата на Уника, понеже те видях с позиция там. Аз нямам позиция, а я нямам щото виждам ЕДИН проблем на който решението не знам. Ти имаш ли решение?



Тема Re: П.П.нови [re: Bezsynna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано01.09.17 23:03



Може би е така в общия случай, но един приятел без нет има друг случай, жена му си му е най-близкия човек, а сех - нанайти

Веднъж казах - най-трудно е да свалиш собствената си жена, щото бариантът да тио се откаже е колосално по-неприемлив от варианта някоя друга да ти откаже. Е тиртирлин да се обади, ако не е в назидателно настроение може да го обясни по-разбрано.



Тема Re: П.П.нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано01.09.17 23:36



На мен ми е много болно когато се разделят семейства. Но нямам угризения да посъветвам някого да се разведе. Когато двама души не са добре заедно или дори единият е нещастен в тази връзка, раздялата е правилното /според мен/ решение. Проблемите имат гадното свойство да ни тровят и да се задълбочават, а животът е само един.

За решението на проблема, който аз посочих ли питаш? Много малко ми трябваше докато бях вътре, просто не е имало желание от другата страна. Но ако има желание - ми закачки, комплименти, прегръдки небрежно в кухнята без да се дърпа непременно към секс, изненадващо кино за двамата без децата, променя се настройката на жената така, дори тя да не го иска и да е отначало малко сърдита. И ако мило и невинно не се пообърнат нещата, какво толкова ще стане мъжът да си отвори устата и да обясни какво му е. Любов е да ти се подкосяват краката, но след време се превръща в ценното чувство да ти е мило и топло и да имаш доверие на човека до теб. Ако са се събрали хора с различни потребности, все единият /ако има любов/ трябва да направи компромис. Това си е мнение, не виждам как може да се измисли универсална рецепта. И /по темата оттатък/ - да, компромисът може да е друга връзка. Но аз съм болна по въпроса с лъжите, в моя идеален вариант и двамата са наясно и знаят кой какво прави. Който би успял да живее в лъжа, да си избира други варианти за лично спасение, аз не бих могла.

Даже фактът, че точно ти говориш за това, ме натъжава. Не искам да ти хрумват такива казуси, я какви мекици правиш. Много искам хората да се обичат, но понякога любовта увяхва и не може да се поправи.

Хайде за нещо друго да си говорим.





Тема Re: П.П.нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано01.09.17 23:42



Върху такова не мога да мисля, не мога да си го представя. Ако ще са най-добри приятели, направо сама да му избере най-подходящата любовница. Така, от грижа за човека. Зависи и от възрастта, да му се не види. Като ти се изкриви либидото, насила вече не става. Знам ли. Късно ми е и се разстройвам, някой друг път.



Тема Re: П.П.нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано01.09.17 23:53



Трябва да преведеш това Та какво каза правиш в такъв брак?, защото не е ясно за мъжа ли става дума какво да прави или питаш конкретно аз какво съм правила. Ако не съм разбрала питането и натрупах излишни насъветвания за мъжа в подобна ситуация, да ме извиниш, спи ми се.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.