Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:23 02.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Кич ,или известните се подиграват с метъл музикатанови [re: holi_day]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано19.07.17 17:28



Гадост
Това е гавра със сакралния обект вана...



ad infinitum ...


Тема Re: Кич ,или известните се подиграват с метъл музикатанови [re: Nonconformist]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано19.07.17 17:34



Много малко метъл неща наистина ми харесват и със сигурност не са нови.
Метъл маняците не са ми симпатични, защото ми простеят, груби са, а някои нарочно не се къпят дълго време, за да миришат на пот. Женските метълки па са ми смешни.
Дразня се и от силния звук, защото метълът се слуша задължително яко усилен.
И с другите ти душевни вълнения в случая не мога да са им съпричастна.

ad infinitum ...


Тема Re:да, данови [re: Ludo2]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано19.07.17 17:35



забелязах и аз, че се позабавих



Тема Re: Кич ,или известните се подиграват с метъл музикатанови [re: Alice in WL]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано19.07.17 17:36



онагледи ти, да видим еталон





Тема Re: Кич ,или известните се подиграват с метъл музикатанови [re: Nonconformist]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано19.07.17 22:34



Не виждам никаква подигравка.



Тема Re: Ким ПЪРдашияннови [re: NAKOlMUPUKA]  
Автор Nonconformist (Сдържан)
Публикувано21.07.17 15:02





Нека бъде вашата воля!

Тема Re: Кич ,или известните се подиграват с метъл музикатанови [re: tirtirlin]  
Автор Nonconformist (Сдържан)
Публикувано21.07.17 15:04



Индъстриъл метъл явно..?




Аз нали съм шлосер-монтьор,затова толкова ме кефят металурзите и фабричния метъл.


Нека бъде вашата воля!

Тема Re: Кич ,или известните се подиграват с метъл музикатанови [re: ShokoLaDa]  
Автор Nonconformist (Сдържан)
Публикувано21.07.17 15:07



Ами не знам,за мен е начин на живот.Макар по-принцип да имам огромно-широк диапазон в музикален аспект.



Нека бъде вашата воля!

Тема Re: Кич ,или известните се подиграват с метъл музикатанови [re: Bezsynna]  
Автор Nonconformist (Сдържан)
Публикувано21.07.17 15:13



Е,не не съм на онзи етап.Всички малко или много сме мръднали напред.Има и хора които още са на онзи етап,но са предимно парясници или стари ергени.
И на мен не ми се вре по разни дупки,но за ден-два бих изключил малко шалтера по концерти или купони.
Знам че това нашето тинейджърско време отмина.Ама се кефя като видя по-слабички престаряли вече метъли,да си пазят якетата от едно време.Със нашивките на класическите хеви или траш банди.
Имаше няколко такива експонати на един концерт,с еластични дънки,кецове или кубинки,и дънкови елечета без ръкави..срязани ръкави и малко на дупки..със множество наашивки,гърбове и значки.


Съжалявам че не си запазих моите якета от едно време.


Нека бъде вашата воля!

Тема Re: Кич ,или известните се подиграват с метъл музикатанови [re: holi_day]  
Автор Nonconformist (Сдържан)
Публикувано21.07.17 15:19



Регистрацията е най-лесната работа.
Капитала,стратегията и концепцията са труднта част.
Честно казано,бях почерпен онази нощ,и ме обхвана яко носталгията.
На трезва глава,перспективите за печалба и оборот не са никак обнадеждаващи.
Тук класичвските икони-рок клубове са пред фалит едва ли не,какво остава тепърва да пробиваш в нещо,което едвам съживяват с допинг-инжекции от добрината на феновете.
В последната година,2016 два такива клуба им правиха благотворителни концерти с цел дарения и призоваваха да идем да подкрепим клубовете.Ходих ина двата за по вечер.
Иначе бяха по 4-5 дни благотворителни концерти.Бандите свирейа почти безплатно,за по бира къде се казва.За идеята.
Е...захлебиха малко,имаха няколко концерта..и сега пак е същото.
При мен голямата дилема е-да се занимавам с нещо доходно и с оборот което не ми е по сърце..или с бодри крачки и идеи към фалита в зародиш.
Мисля че те отговорите само дойдоха.


Шоколод ядем,и аз доста го обичам.


Нека бъде вашата воля!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.