Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:53 01.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема И аз да споделя нещо  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано28.06.17 22:05



Егати жегата!



Тема Re: И аз да споделя нещонови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор r3gistracia ()
Публикувано28.06.17 22:13



Я си хвърли един леден душ



Тема Re: И аз да споделя нещонови [re: r3gistracia]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано28.06.17 22:16



Не е добра идея.
Топъл душ в жегата е по-добре.
Ще ми е трети за тая вечер.



Обаче кво ще правим утре и най-вече в събота - не знам!



Тема Re: И аз да споделя нещонови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано28.06.17 22:44



екстра е!...: )))



Тема Re: И аз да споделя нещонови [re: ShokoLaDa]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано28.06.17 22:47



Зми... такова де - жина!





Тема Re: И аз да споделя нещонови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано28.06.17 22:52



Като дойдох в щатите първото коет направих е да настина. Един приятел вика, ей тука те оставям и ще дойда да те взема в обедната почивка да ходим се разправяме да ти извадим книжка. Остави ме в един мол. По тениска, къси гащи и джапанки. Влизам вътре и ако не бях толко срамежлив щях да се обърна и да изляза. Климатиците поддържат темератува при коят да ти е комфортно с ватенка и апрески.

Постоях половин час, вече треперя, а имам още 4 часа да стоя. Излизам навън, тръгвам по тротоарите. Не отне много време да осъзная как се чувства замразено пиле в микровълнова. Но на жега по-нося, продължавам.

Спря ме полицай - "къде така по тротоара? Колата ли ти е счупена, да викна помощ?"
"Не бе, ходя си."
Изглежда ме подозрително, досега не му е хрумвало по тротоарите да се ходи, те са за украса, за юръпиан луук както разпрах по-късно.
"Къде ти е колата"
"Нямам"
"!?!!??№$%!? ... как дойде до мола тогава?"
"Ми приятел ме докара ..."
Виждах как съжалява, че няма джобен детектор на лъжата, щото аз несъмнено лъжех, такива глупости не се случват в реалния живот. В мола се идва с кола за да харчиш пари, а по тротоарите освен че е жега, няма и къде да похарчиш една стотинка.



Тема Re: И аз да споделя нещонови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано28.06.17 22:54




миии...аз съм топлолюбиво...и ми е екстра на жегата...
а ти няма ли да забягваш по село?



Тема Re: И аз да споделя нещонови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано28.06.17 23:03



Това изобщо не е интересно.
Друго?



ad infinitum ...


Тема Re: И аз да споделя нещонови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано28.06.17 23:23



Същата ми я разправя един приятел.
Отива на гости на сестра си, която отдавна е там. Програмистка, на мноо високо ниво, до степен шефовете в компанията да й отделят отделен "аквариум" във фирмата, щото пушачка.

Ся, човекът е сериозен, на 60, професионален инженер, екстремен турист и планинар и прочия. През седмицата фамилията бачка, той решил да се разходи. Щото обича да ходи пеша. По онова безсмислено нещо, на което му викат тротоар и никой в щатите, в тузарските квартали не ползва.
На петата минута местното оф докладвало на 911 и патрулката го сгащила за странно поведение - ходене по тротоара.
Хеле разбрали, че е на екскурзия.
На втория ден....
И там е интересно, ама - ако има интерес, че от таблета кофти се пише, нищо че е огромен.





Тема Re: И аз да споделя нещонови [re: ShokoLaDa]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано28.06.17 23:24



След 14-ти.
И то с прекъсване около 26-ти,че съм член на жури за връчване на професорско звание.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.