Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:10 22.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема с думи други - разгонили сме сенови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор NAKOlMUPUKA (Жега)
Публикувано30.06.17 09:54



като диви зайци, а



Редактирано от NAKOlMUPUKA на 30.06.17 09:55.



Тема Re: И аз да споделя нещонови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано01.07.17 08:43



30 градуса в осем сутринта....





Тема Re: И аз да споделя нещонови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано01.07.17 08:52



Като бях на бригада в Южна Каролина, обикновено 30 беше минималната през нощта. Без климатик не можеш да спиш. През деня, скромно 105, 108 (по Фаренхайт). И постоянно някакъв атлантически вятър... Все едно се топлиш на калорифер.



Тема Re: И аз да споделя нещонови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано01.07.17 10:18



16 гр. в 9 сутринта.
Затова я обичам Германия.
През лятото.



ad infinitum ...


Тема Re: И аз да споделя нещонови [re: Nuke Dukem]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано01.07.17 10:20



Апартаментът ми е с изложение изток-запад. Едната спалня и кухнята ги пече до обяд, хола и другата спалня - след. Щорите помагат слабо.
Миналата година като почнаха жегите имах идеята да облепя повечето площ на прозорците с алуминиево фолио. Сестра ми викна - сакън, ще стане циганско!
Днес обаче, като ходих към осем и нещо да купя банички и боза за народонаселението вкъщи, купих и две ролки фолио.

Сестрата е на работа и не ми се пречка..


Изтокът вече е заогледален - само за 5 минути и се почувства осезаемо разликата. Сега отивам да се заема със запада, щото след обяд и там ще напече.

Па нека да е циганско!



Тема Re: И аз да споделя нещонови [re: Alice in WL]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано01.07.17 10:20



То при вас лятото е на втори август.





Тема Re: И аз да споделя нещонови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано01.07.17 10:33



Абе то така, ама като се напече панела и става като пещ. Външна изолация най- помага.



Тема Re: И аз да споделя нещонови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор tirtirlin (пристрастен)
Публикувано01.07.17 10:59



Зимам компресора, и жнадувам басейна.Жвада две коли от гаража кои нямат двигатели, скорости, а и висят кардани, отделно капан за мухи, заръчах на жината кафява захар и суха мая. Аз, насекомите не успях да ги обикна. Господ ако е конструктор, как така ги измисли, като се сетя за крава, и се сещам че нищо от кравата като почерк няма в мухата, а може би господите са двама !!! Той и Жена му ! И всеки си прави квото си иска.





Тема Re: И аз да споделя нещонови [re: Nuke Dukem]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано01.07.17 11:06



Бе 50-70 процента от стената като ти е джам, кел-файда от изолацията.
Протуберансите влизат директно в стаята.



Тема Re: И аз да споделя нещонови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор pyrvata (сладунка)
Публикувано01.07.17 11:06



в Германия лятото е през Юни, а на 02.08., обикновено е свършило...сега си е студ и вали всеки ден... женичките си ходят със зимните ботушки и ватирани якенца, пуловерчета...

Редактирано от pyrvata на 01.07.17 14:24.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.