Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:40 11.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | >> (покажи всички)
Тема Re: И аз да споделя нещонови [re: saksun]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано01.07.17 17:05



В горната част на прозорците си остави 20-30см. свободни. Влиза достатъчно светлина, за да четеш спокойно и в същото време под тоя ъгъл не може да напържва вътре. С дъщеря ми се гъбаркахме, че сме като в летяща чиния.

Но от дърветата никой не ни е видял как блестим. Две години го правих тоз номер, после не ми се занимаваше. Но потвърждавам, че има страшен ефект.



Тема Re: И аз да споделя нещонови [re: Bezsynna]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано01.07.17 17:43



Ще опитам, сигурно. Защото след временното разхлаждане ще дойдат нови жежки дни.



Но ето, гледам през прозореца, и виждам бабки да щъкат, пък им казаха да не излизат до вечерта. Съобщиха, че 5 човека са починали в София само до обяд. От жегата. Подчертаха даже.
Един ми вика: ,,Дано да са бесепари". А то съвсем друго трябваше да разбере - да не скита навън, а не да политизира.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: И аз да споделя нещонови [re: saksun]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано01.07.17 17:59



тя смята, че аз я правя жегата


Представих си я как те гледа!
За сефте днес се смея искрено и от сърце.



Тема Re: И аз да споделя нещонови [re: saksun]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано01.07.17 18:00



В новините мернах за някакъв 60-70 годишен дядка, който умрял след като излязъл да прави джогинг в южния парк... Оптимист.



Тема Re: И аз да споделя нещонови [re: saksun]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано01.07.17 18:02



Хич не го мисли - работа за минути е.
И - както ти е казала и Безсънна - ефектът е потресаващ.



Тема Re: И аз да споделя нещонови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано01.07.17 18:03



Днес, още сутринта се изнесохме над с. Кладница, точно под х. Селимица. Там по реката са обособени места за пикник. Имаше толкова много хора, че към 10 часа вече не можеше да се намери място :-). Страхотно място за почивка и за бягство от топлото тук. А и вече има горски ягоди :-). Хубава разходка е!



Тема Re: И аз да споделя нещонови [re: Ludo2]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано01.07.17 18:07



При мен няма мърдане - племенникът е болен, а майка му е на работа.
Аз баща, аз майка, аз доктор.





Тема Re: И аз да споделя нещонови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано01.07.17 20:52



Рискуваш си черния дроб заради Венера?
Мъжете всичко ще рискуваме за пустите и хълмове.



Тема Re: И аз да споделя нещонови [re: saksun]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано01.07.17 21:00



Аз се повъртях из квартала по обяд за два часа, ходих с чадър, а и където влизах, си имаше климатици, не съм била през цялото време навън, но както се прибрах, безпаметно заспах, ей сега ставам. Като пребита. Не видях възрастни хора по трасето, но пък имаше доста майки с бебета и малки деца, което също ми се струва неразумно.



Тема Re: И аз да споделя нещонови [re: Ludo2]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано01.07.17 21:08



Аз мислех утре да ходя на гости в Железница, но повече ме влече да не мърдам. Радвам се да те видя.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.