Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:39 05.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Доволен!  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано10.05.17 18:16



Имам навика да гледам Евровизия и да си водя бележки. По графи.

1 - харесвам и смятам, че ще се класират; 2 - харесвам, но смятам, че няма да се класират; 3 - не харесвам, но смятам, че ще се класират; 4 - категорично не харесвам и се надявам да не се класират. Което не впиша никъде, ми е тотално безлично. Та снощи от 6+2 предпочитания имам 5+1 попадения. Тоест - доволен!
Писах в леглото, така че си е грозно. От класирането на Гърция съм възмУтена и огОрчена. Не помня да съм уцелвала победителя, има разлика между какво харесва човек и какво смята, че би се харесало на другите, но поне се забавлявам. Ако някой случайно е гледал, може да сподели дали си е харесал песен. Докато не сме избрали евентуално нещо от втората вечер, с бейби фенуваме на Молдова:








Тема Re: Доволен!нови [re: Bezsynna]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано10.05.17 18:27



Ще ти гледам на почерк

, удобно, не удобно, това е положението .
Одеялото ти боцка, за това има драсканици. Тия завъртулки по буквите, означава, че си творческа личност, ама не ти стиска да твориш. Провлачването в края на думата, означава, че ти се иска по ле/ижерно да го караш, ама не може сегааааа . Факта, че гледаш, пък си и записваш, при това евровизия, не мога да го коментирам, щот съм в шок от този факт .
Пусни си тото де ... И ще видиш, как ще ти се изправи почерка след печалбата



Тема ти кажи ми,нови [re: Bezsynna]  
Автор NAKOlMUPUKA (Жега)
Публикувано10.05.17 18:29



българчето как ще се представи? Ще стигне ли финала или?



Тема Re: Доволен!нови [re: Ludo2]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано10.05.17 18:37



Е, хората гледат музикални реалитита, аз пък не мога. Фенка съм на Евровизията. Навик. Традиция такава. Едно от малкото неща, които заседяват детето с мен пред телевизора, подкрякваме си дружно много добре.



А искам - не искам, достатъчно лежерно съм, пети ден на легло, дано индийски сериали не прогледам. От вчера официално съм пациент на четвърти километър, всичко вече може да се очаква от мен.


Шокираната ми тя.



Тема Re: Доволен!нови [re: Bezsynna]  
Автор tirtirlin (ентусиаст)
Публикувано10.05.17 18:37



Квай тая Австралия ?



Тема Re: Доволен!нови [re: Bezsynna]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано10.05.17 18:41



Оооо, съжалявам!

Наистина ли?!

То, на 4 км има няколко лечебни заведения

.
Ей, момиче, какви ги вършиш?!



Тема Re: ти кажи ми,нови [re: NAKOlMUPUKA]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано10.05.17 18:42



Много отдавна му гледах песента и не съм мислила много, сега ще взема да я намеря да се обоснова по-човешки, помня само, че ми се наби на очи, че парчето изобщо не му пасва на излъчването - плеснали на един малчо някаква дълбокомислена философИя за живота. И е скучна като песен. Ще я видя пак, но първоначалните ми впечатления обикновено не се променят. От гледна точка на широката публика трябва с отделна настройка да гледам. Аз не бих го класирала.



Тема Глобализация! Чисти арийци, как!нови [re: tirtirlin]  
Автор NAKOlMUPUKA (Жега)
Публикувано10.05.17 18:42



Ти не знаеш ли!? Европа отвсякъде! Още от миналата ЕВРОвизия


Скоро чакаме и Колумбия, а също - и Канада! Част от ЕС!



Тема Re: Доволен!нови [re: Ludo2]  
Автор tirtirlin (ентусиаст)
Публикувано10.05.17 18:42



Мен ако ми гледа някой по почерка, от три изречения ще получи цироза на черния дроб.



Може да се каже че нямам почерк, прилича на нещо което мрази азбуката ,всяка буква - на момента, каквато излезе, и то пръстите я пишат, след кратко зачудване.



Тема Re: ти кажи ми,нови [re: NAKOlMUPUKA]  
Автор tirtirlin (ентусиаст)
Публикувано10.05.17 18:44



Няма, блудкаво е.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.