Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:11 16.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Доволен!  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано10.05.17 18:16



Имам навика да гледам Евровизия и да си водя бележки. По графи.

1 - харесвам и смятам, че ще се класират; 2 - харесвам, но смятам, че няма да се класират; 3 - не харесвам, но смятам, че ще се класират; 4 - категорично не харесвам и се надявам да не се класират. Което не впиша никъде, ми е тотално безлично. Та снощи от 6+2 предпочитания имам 5+1 попадения. Тоест - доволен!
Писах в леглото, така че си е грозно. От класирането на Гърция съм възмУтена и огОрчена. Не помня да съм уцелвала победителя, има разлика между какво харесва човек и какво смята, че би се харесало на другите, но поне се забавлявам. Ако някой случайно е гледал, може да сподели дали си е харесал песен. Докато не сме избрали евентуално нещо от втората вечер, с бейби фенуваме на Молдова:








Тема Re: Доволен!нови [re: Bezsynna]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано10.05.17 18:27



Ще ти гледам на почерк

, удобно, не удобно, това е положението .
Одеялото ти боцка, за това има драсканици. Тия завъртулки по буквите, означава, че си творческа личност, ама не ти стиска да твориш. Провлачването в края на думата, означава, че ти се иска по ле/ижерно да го караш, ама не може сегааааа . Факта, че гледаш, пък си и записваш, при това евровизия, не мога да го коментирам, щот съм в шок от този факт .
Пусни си тото де ... И ще видиш, как ще ти се изправи почерка след печалбата



Тема ти кажи ми,нови [re: Bezsynna]  
Автор NAKOlMUPUKA (Жега)
Публикувано10.05.17 18:29



българчето как ще се представи? Ще стигне ли финала или?



Тема Re: Доволен!нови [re: Ludo2]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано10.05.17 18:37



Е, хората гледат музикални реалитита, аз пък не мога. Фенка съм на Евровизията. Навик. Традиция такава. Едно от малкото неща, които заседяват детето с мен пред телевизора, подкрякваме си дружно много добре.



А искам - не искам, достатъчно лежерно съм, пети ден на легло, дано индийски сериали не прогледам. От вчера официално съм пациент на четвърти километър, всичко вече може да се очаква от мен.


Шокираната ми тя.



Тема Re: Доволен!нови [re: Bezsynna]  
Автор tirtirlin (ентусиаст)
Публикувано10.05.17 18:37



Квай тая Австралия ?



Тема Re: Доволен!нови [re: Bezsynna]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано10.05.17 18:41



Оооо, съжалявам!

Наистина ли?!

То, на 4 км има няколко лечебни заведения

.
Ей, момиче, какви ги вършиш?!



Тема Re: ти кажи ми,нови [re: NAKOlMUPUKA]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано10.05.17 18:42



Много отдавна му гледах песента и не съм мислила много, сега ще взема да я намеря да се обоснова по-човешки, помня само, че ми се наби на очи, че парчето изобщо не му пасва на излъчването - плеснали на един малчо някаква дълбокомислена философИя за живота. И е скучна като песен. Ще я видя пак, но първоначалните ми впечатления обикновено не се променят. От гледна точка на широката публика трябва с отделна настройка да гледам. Аз не бих го класирала.



Тема Глобализация! Чисти арийци, как!нови [re: tirtirlin]  
Автор NAKOlMUPUKA (Жега)
Публикувано10.05.17 18:42



Ти не знаеш ли!? Европа отвсякъде! Още от миналата ЕВРОвизия


Скоро чакаме и Колумбия, а също - и Канада! Част от ЕС!



Тема Re: Доволен!нови [re: Ludo2]  
Автор tirtirlin (ентусиаст)
Публикувано10.05.17 18:42



Мен ако ми гледа някой по почерка, от три изречения ще получи цироза на черния дроб.



Може да се каже че нямам почерк, прилича на нещо което мрази азбуката ,всяка буква - на момента, каквато излезе, и то пръстите я пишат, след кратко зачудване.



Тема Re: ти кажи ми,нови [re: NAKOlMUPUKA]  
Автор tirtirlin (ентусиаст)
Публикувано10.05.17 18:44



Няма, блудкаво е.



Тема Re: Доволен!нови [re: tirtirlin]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано10.05.17 18:46



Дай да видя





Тема Re: ти кажи ми,нови [re: Bezsynna]  
Автор NAKOlMUPUKA (Жега)
Публикувано10.05.17 18:47



Ясно, значи няма да класираа финала.



Тема Re: Доволен!нови [re: Ludo2]  
Автор tirtirlin (ентусиаст)
Публикувано10.05.17 18:51



Не пиша никъде ръкописно, даже съм забравил.

Пишех много планчета за занятия, задължителни планчета.

Обаче имам стихотворение за калиграфското писмо.





Най обичам да пикая,
зимно време на студа,
калиграфски да извая,
твойто име на снега.




Тема Re: Доволен!нови [re: tirtirlin]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано10.05.17 18:53



Не знам защо участват, уж са отделен континент. ??
Обикновено домакин на следващия конкурс е страната-победител, а снощи казаха, че ако Австралия победи, ще посочи европейска страна за домакин, все пак значи я делят.

Не ми е най-желаната, макар да е вписана първа, просто бележките са по реда на излизане на сцената. Младежът ми е симпатичен.

Намиииирам... Ето го:





Тема Re: Доволен!нови [re: Bezsynna]  
Автор tirtirlin (ентусиаст)
Публикувано10.05.17 18:56



Телевизия гледам, само ако Брус Уилис е по потник и спасява планетата, инак се нервирам. И професор Вучков искам да спасява планетата.





Тема Re: Доволен!нови [re: Ludo2]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано10.05.17 18:59



Неврология де, но една сграда встрани, и си в психиатрията.

Големият екшън мина, сега да видим дали ще успея да се изкъпя за контролния преглед в петък или ще моля някого да ме къпе, това съвсем сериозно, мани. Вратът ми мачка нерви и ми разказа играта. Днес съм по-добре, малко дрогирана, но не боли толкова и направо щастливея.



Тема Re: Доволен!нови [re: tirtirlin]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано10.05.17 19:01



Аха, Вучков някъде междузвездно, та да е по-далеч от човечеството?





Тема Re: Доволен!нови [re: Bezsynna]  
Автор NAKOlMUPUKA (Жега)
Публикувано10.05.17 19:05



Ако Вучков го дават още, аз лично, ще прогледам телевизия още сега (освен само за световно и европейско по футбол и финал на ШЛ, ако играе Барса!)



Тема Re: Доволен!нови [re: Bezsynna]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано10.05.17 19:10



Бързо възстановяване!
Това, с нервите и врата е много болезнено, знам за какво говориш

- от болка и по пижама се ходи в неврологията, а в психиатрията съм гледала по филмите, че и къпят
Глупостите ми са, за да те усмихна



Тема Re: Доволен!нови [re: tirtirlin]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано10.05.17 19:12



А аз така обичам да пиша на ръка. На работа е правило да се избягват неспешни разговори по телефона и пишем бележки, много приятно.





Тема Re: Доволен!нови [re: tirtirlin]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано10.05.17 19:13



Писането на снега не е ли ръкописно?!

... или името ми поддържа втвърдяването



Тема Re: Доволен!нови [re: tirtirlin]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано10.05.17 19:15



И Милко Калайджиев да ти пее

. Ръцете горе



Тема Re: Доволен!нови [re: Bezsynna]  
Автор ShokoLaDa ()
Публикувано10.05.17 19:18



екстра!...щом си и прописала значи си добре...: )))



Тема Re: Доволен!нови [re: Ludo2]  
Автор ShokoLaDa ()
Публикувано10.05.17 19:21



Бре!..каква врачка се извъди...


на мен на какво ще ми гледаш?...
трябва да взема важно решение..едно или две...или щом се чудя да е три?... : ))))


пп едно, две, три...са възможностите!... : )))
почерк искаш ли...или ще е на боб...или?.. : ))))



Тема Re: Доволен!нови [re: Ludo2]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано10.05.17 19:22



Най-лошото е, че изкарах почивните дни без поглед от специалист, на някакви спасителни инжекции, които вчера се смениха, изглежда не са били подходящи. Мозъкът ми е като втечнен от усилие да устискам, току си мислех, че ако се разболея от нещо по-сериозно, сигурно ще се гръмна, брррр. Усмихната съм, тая сутрин разказвах на детето притчата за овчаря, дето Господ го накарал да преспи с овцете да не се оплаква, че му тясно. Та като се събудиш една сутрин без да ревеш, си не щастлив, ами ехааа.

Като измисля как да кача клип, ще ви пусна да чуете как се лекувам когато съм нещастна.



Тема Re: Доволен!нови [re: Ludo2]  
Автор tirtirlin (ентусиаст)
Публикувано10.05.17 19:23



Мож да не вярваш, ма съм танцувал блус с него докато пееше



Мирише на циганин.

В едно заведение, дървено, бях горе на черешата, тоест на гредата подпокривна, четия се казва, спуснах се на сцената, беше с Мира, тя с ботуши, и аз с ботуши. Награбих Кавалджиев щото не очакваше и по екстравагантно, викам си, имам си алиби, аз съм се напил, били са ме напили сервитьорите

Пял съм в военен хор за руски военни маршове, ако му бех грабнал микрофона, нямаше да го пусна час.



Тема Re: Доволен!нови [re: ShokoLaDa]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано10.05.17 19:24



Ще гледа! Аз вече й подготвям мостра от официалния си почерк!





Тема Re: Доволен!нови [re: NAKOlMUPUKA]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано10.05.17 19:28



Щом така колебателно се изказваш, може би няма предаване? Нямам идея, неприятен ми е само на гледане, даже не въз основа на казани неща, самият му вид ми предизвиква едно такова инстинктивно желание да го махна.



Тема Re: Доволен!нови [re: Ludo2]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано10.05.17 19:54






Представяш ли си да почнем така да си пращаме мненията, ще падне голямо дешифриране.



Тема Re: Доволен!нови [re: Ludo2]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано10.05.17 19:57



Къпят! Аз какво ви разправям за предимството на тия терапевтични методи, а вие като че ли не ми вярвате,



ad infinitum ...


Тема Re: Доволен!нови [re: Bezsynna]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано10.05.17 21:03



Каква е причината за тази болка? Какво или кое притиска нервите? Може и да не питам правилно де





Тема Re: яко...нови [re: Alice in WL]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано10.05.17 21:04



О да

! Признавам ти го ...



Тема Re: Доволен!нови [re: ShokoLaDa]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано10.05.17 21:07



На цигарен дим ще ти гледам, щот си гаден пушач

...



Тема Re: Доволен!нови [re: Alice in WL]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано10.05.17 21:08



Сещам се аз за теб тия дни!





Тема Re: Доволен!нови [re: Bezsynna]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано10.05.17 21:08



Ще премрежа поглед, ще размятам черна грива, ще разперя лилави нокти и ако не ви изплаша, всичко ще ви позная





Тема Re: Доволен!нови [re: Bezsynna]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано10.05.17 21:16



Уф, че красиво това Лудо бе, ама много хубаво пишеш бе



Леле, много си праволинейна, обаче натискаш химикала, което означава, че си напрегната или мислиш за нещо, над което се опитваш да надделееш. Украсяването на буквите е вик за .... нещо си .
Прикриваш нежност със сила, мило момиче . Отпусни се, не стискай толкова ... химикала!
Видя ли колко съм добра



Тема Re: Доволен!нови [re: Ludo2]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано10.05.17 21:16



В петък ще ми гледат нещо прешлените на врата, но думата я забравих, изглежда трябва първо да се смекчи/облекчи възпалението и после да се проверява точно, поне така разбрах. Ще видим. Честно казано, в цялата ми неадекватност не съм и особено сигурна какво ми се обясни, важното е, че съм по-добре и вдругиден все пак ще знам какво е прецакано.



Тема Re: Доволен!нови [re: Ludo2]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано10.05.17 21:22



Наистина натискам, но в случая изглежда още по-пресилено заради меката покривка под тънкото листче.

Даже се въздържах с украсяването, усетих се и ме досрамя да пиша повторно, все едно да излъжа и така го оставих - натюр. Но горе виждаш ли като пиша бързо - всички заглавни букви са ми остри и ръбати, никви финтифлюшки! Бе мнооо си добра!



Тема Re: Доволен!нови [re: Bezsynna]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано10.05.17 21:22



Така е, важното е че си добре. Ще ти ограничат физическото натоварване, поне при мен така бе - ако си спомняш преди няколко месеца мрънках за рамото си

. То не било от рамо, а от шийни прешлени. И не трябва да ходиш на масаж, въобще известно време ще има малко ограничения.
В петък да разкажеш какво се случва.



Тема Re: Доволен!нови [re: Ludo2]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано10.05.17 21:28



Ми споделяйте ги тия неща де. За рамото разбрах, а че е било от шията не разбрах. Пу-пу! Има някакво успокоение във факта, че се среща често. Щом другите си живеят спокойно така, значи и аз ще се оправя, а това е добре.


Ще разкажа ами, на който не му се чете за болежки, да прескача, не е много бля-бля тема за дрънкане, ама живот, случва се.



Тема Re: Доволен!нови [re: Bezsynna]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано10.05.17 21:31



Всичко се вижда, нищо че се опитваш да прикриваш финтифлюшките, наклона и натиска

. Знаем те теб, да ти дадат работа и никой за нищо да не те закача. Даже и за храна и сън може да не те подсещат. Но, тялото иска почивка и ... внимание! Внимание!



Тема Re: Доволен!нови [re: Bezsynna]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано10.05.17 21:45



О да, минава

. Като имаш предвид, че аз съм мързелив човек, не упражнявам никакъв физически труд, не ходя пеш, спрях да ходя на фитнес, един Мол само ми остана . Оказва влияние и нервното напрежение, там трябва да се щадим, но не знам как. Моята терапия трае 3 месеца, болката намаля след първия, сега съм вече в началото на третия месец и нещата са добре. Връщам си формата . При теб ще бъде по-кратко и бързо лечението, бъди спокойна



Тема Re: Доволен!нови [re: tirtirlin]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано10.05.17 21:49



Оооо, с Мира

... това трябва да е било отдавна ... Ти с Веско Маринов ли си пял във военния хор?!



Тема Re: Доволен!нови [re: Ludo2]  
Автор bipet (досаден)
Публикувано10.05.17 21:50



Напоследък сънувам прекрасните си години. Тогава светът в мен и навън не живееше в главата ми, а повече в гърдите и по-малко в стомаха. Не в търбуха, яденето въобще не ме интересуваше. Не знам всеки ли чувства с корема, но приказката, че мъжа обича със стомаха си се приема много буквално. Просто Господ май не решил къде точно да сложи душата.
Сега шибания свят се е загнездил в главата ми, кънти напразно там и от този шум ли, или от мировата скръб почнах да пиша с по-хубав почерк.
Така чувствата си отидоха, акъл не ми дойде и ми остана само един почерк. Има ли значение какво говори за мен ? Важно, че е станал толкова красив, кеф ти Ариал, кеф ти Comic Sans MS.
Поизостанала си малко. Заеби графологията. Направо отсичаш ти си един Times New Roman и толкова.
Така няма да има противоречивост на характера и загадъчност на натурата, няма да има слаб характер, притеснителен и комплексиран – всеки ще е просто компютъризиран от почерка та до ...вибратора.





Тема Re: о да...нови [re: bipet]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано10.05.17 21:56



По почерка ти личи, че имаш киселини в корема, причинени от нередовно хранене и лишаване от удоволствия

... Вибратора трябва да bold-над, ей така, за разкош .
Здрасти все пак



Тема Re: Доволен!нови [re: Bezsynna]  
Автор tirtirlin (ентусиаст)
Публикувано10.05.17 22:00



Има едни възглавнички с гел, мисла между дисковете. Можеш да спукаш някое, гелът бяга настрани и притиска нервите. Това е така нареченото секване. Организмът го резорбира и закърпва камерката с гел.
Радостното е че с възрастта гелът става по плътен, намалява подвижността, а появата на шипове, които са холестеролови образувания, е реакция на костната система да преразпредели натоварването върху мускулите..

Не съм лекар, това е мой прочит, който не бих могъл да защитя.

Редактирано от tirtirlin на 10.05.17 22:11.



Тема Re: Доволен!нови [re: tirtirlin]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано10.05.17 22:09



Добро обяснение. Амортизацията все някак трябва да се прояви, кво да се прави, остава да свиквам.




п.п. Забравих, че ми е отворено - по кода от листа ми даде това, тъй и тъй го съсипах от музикален към болничен тоя разговор...

Редактирано от Bezsynna на 10.05.17 22:12.



Тема Re: о да...нови [re: Ludo2]  
Автор bipet (досаден)
Публикувано10.05.17 22:12



Остави битовото. Излъжи ме нещо. Не си никаква гадателка ако не умееш да лъжеш.



Тема Re: Доволен!нови [re: Bezsynna]  
Автор tirtirlin (ентусиаст)
Публикувано10.05.17 22:18



Интересно е да се яви някой да гледа по постинги, аз от това са притеснявам.



Редактирано от tirtirlin на 10.05.17 22:18.



Тема Re: о да...нови [re: bipet]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано10.05.17 22:19



Сега китка здравец ли искаш, за да е пълна лъжовната картинка?





Тема Re: Доволен!нови [re: Bezsynna]  
Автор tirtirlin (ентусиаст)
Публикувано10.05.17 22:25



Гледам ти почерка, намали цигарите.



Тема Re: Доволен!нови [re: tirtirlin]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано10.05.17 22:34



Слушам, шефе!





Тема Re: Доволен!нови [re: Ludo2]  
Автор ShokoLaDa ()
Публикувано10.05.17 22:39



мии аз се наспах докато те чакам...: ))))
ако още някой "трезвеник" ми каже нещо за цигаритее..иии ще викаааммммм...

.....



Тема Re: Доволен!нови [re: ShokoLaDa]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано10.05.17 22:41



Почеркът ти подсказва, че си склонна към викове





Тема Re: о да...нови [re: Ludo2]  
Автор bipet (досаден)
Публикувано10.05.17 22:45



По ми се ще Budwieser



Тема Re: Доволен!нови [re: ShokoLaDa]  
Автор tirtirlin (ентусиаст)
Публикувано10.05.17 22:46



Интересно, цигарите обогатяват мозъка. Не ми звучиш като пушач, гълташ ли ?





Тема Re: може ...нови [re: bipet]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано10.05.17 22:48



С кюфтенца





Тема Re: Доволен!нови [re: Ludo2]  
Автор tirtirlin (ентусиаст)
Публикувано10.05.17 22:49



Боже, и тя сигур е омръзнала някому.





Тема Re: Доволен!нови [re: Ludo2]  
Автор ShokoLaDa ()
Публикувано10.05.17 22:52



хаха..дообреее... : )))))
отивам да си направя кафе...ии цигарка и кротваааммм...: )))



Тема Re: Доволен!нови [re: ShokoLaDa]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано10.05.17 22:55



Кафе?! Сега?!... пък и ще кротваш. Аз ако сега пия кафе, кротването ми ще е на зазоряване





Тема Re: може ...нови [re: Ludo2]  
Автор bipet (досаден)
Публикувано10.05.17 23:22



Играя шах онлайн. В момента сме 58 000. И така Будвайзер, по-добре със зелена салата и малко сирене, шах и ти за венец. Ще ми разправят, че нямало пълно щастие.
Обаче ти ще ми се разсърдиш.



Тема Re: може ...нови [re: Ludo2]  
Автор bipet (досаден)
Публикувано10.05.17 23:34



Да не забравя





Тема Re: Доволен!нови [re: Bezsynna]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано10.05.17 23:54



Харесах само песента на Кипър от първия полуфинал. И добре, че тя отиде на финала, защото е мелодична и с ритъм за разлика от много други.
Като слушах изпълненията, разбрах, че нашата песен е с шанс за добро класиране. Поне за финалната вечер трябва да се уреди.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Доволен!нови [re: saksun]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано11.05.17 00:04



Тъкмо изгледах клипа на Кристиан и дойдох да пиша.


Прилича ми на корейчетата на дъщеря ми.

Ако на живо си изпее парчето така чисто и не са му лепнали някоя малоумна хореография, може и да го изпратят на финала наистина.



Тема Re: ти кажи ми,нови [re: NAKOlMUPUKA]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано11.05.17 00:13



На втори поглед /и понеже снощи вече нали чух половината от останалите/ мисля, че може да отиде на финала. Зависи как ще го облекат, какво ще фърчи и светка около него, не само как ще пее. Ако другите песни/изпълнители са противни/скучни/безлични, а той пее добре и няма фрапиращи изгъзици като тъп балет или подскачащи кукери /това от клипа ме срази/, може да се класира.


п.п. Но понеже все пак си водя бележки като вид залагане срещу себе си

- залагам, че няма да стигне до финал.

Редактирано от Bezsynna на 11.05.17 00:15.



Тема Re: Доволен!нови [re: Bezsynna]  
Автор tirtirlin (ентусиаст)
Публикувано11.05.17 00:17



Бог дарява дарованията, които се открояват. Като Адам Ламберт.
Кристиян не е от тях. Не искам да печели, не е естествено, не е честно.



Тема Re: Доволен!нови [re: tirtirlin]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано11.05.17 00:51



Като каза "открояват" - тази девойка ми се открои снощи:






Кх. Намерих си грешка в системата, Финландия е твърдо в неприятните, харесала съм нещо друго, а съм записала като Финландия, утре /за ужас на Лудото/ ще си кръстя графите като истинска книжна плъхиня.



Тема Re: Доволен!нови [re: Ludo2]  
Автор ShokoLaDa ()
Публикувано11.05.17 00:58



дааа..кротвам!
когато ми е кеф и гот съм много кротка и послушна...: )))
ама след мъничко пак си лягам..щото утре няма да мога да стана...
лекичка от мен..: )
и песничка за лека нощ..






Тема Re: Доволен!нови [re: Bezsynna]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано11.05.17 01:00



След Кипър, бих поставила точно Белгия. Всъщност, когато обявяваха отиващите на финал, песните на тези две държави ги съобщиха на последните две места. Това нямаше значение, беше на случаен принцип, но ми се стори малко странно.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Доволен!нови [re: saksun]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано11.05.17 01:31



У нас на обявяването се получи доста смешно, защото след подмятания от сорта - къде сте тръгнали бе, не видяхте ли молдовците кви бяха свежи, пфу!, или - аааа, добре че беше Молдова, то няма на какво друго да се повесели човек! - и въобще в тоя дух, съобщиха първо Молдова и ние нададохме някакъв дружен квик, а-у, стига бе, мнооо сме добри.




Лека нощ и утре пак.



Тема Re: Доволен!нови [re: ShokoLaDa]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано11.05.17 01:41



Ти предвечерно ли спа?


Ей тая песен си пея от вчера, пращам ти за лека нощ!





Тема Re: Доволен!нови [re: Bezsynna]  
Автор tirtirlin (ентусиаст)
Публикувано11.05.17 01:50



Ей ! Кифли ! Лягайте да спите, часът е ! Има си тема за часовници, проверете там .





Тема Re: Доволен!нови [re: tirtirlin]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано11.05.17 02:15



Лягаме. Лека!





Тема Re: може ...нови [re: bipet]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано11.05.17 10:59



Благодаря





Тема Re: Доволен!нови [re: Bezsynna]  
Автор Nonconformist (Сдържан)
Публикувано11.05.17 11:36



Тази година ще се постарая изобщо да не гледам и следя Еровизия.



Нека бъде вашата воля!

Тема Re: Доволен!нови [re: Bezsynna]  
Автор ShokoLaDa ()
Публикувано11.05.17 13:15



обърках си яко съня...прибирам се от работа и заспивам...и после се събуждам...ииии....
нощес пак заспах в 4.30 и питай ме сега как съм... : ))) добре, че днес е спокойно...








Тема Re: Доволен!нови [re: ShokoLaDa]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано11.05.17 16:41



Случвало ми се е и на мен, напрежение цял ден и като се дупна на фотьойла към 19, ме отняма до полунощ, после сомнамбулици. Организмът си иска своето, няма какво да се притесняваш, така е много по-добре, отколкото да не можеш да спиш.


Аз снощи будувах до към пет и половина, всичко ми пречи. Само да кажа здрасти и няма да пиша, че ми неудобно, бля. Довечера справка по песните може да пусна. Хубав ден на компанията желая!



Тема Re: Доволен!нови [re: Bezsynna]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано11.05.17 19:52



Призовавам българите, живеещи в чужбина, да пуснат глас за нашата песен на Евровизия.
Тази вечер е вторият полуфинал. Не знам с какъв стартов номер е Кристиян Костов. Успех!



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Страшна досада.нови [re: Bezsynna]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано12.05.17 00:06



Не знам какво да кажа, не е било да се изненадам особено от скучни балади, но тази вечер я избутах на чист инат.


Кристиан беше чудесен. Твърдо кей-поп фен!



Графите ми не свършиха никаква работа, тъкмо ми захареса някоя интродукция и след четири такта рухне в бозата, тъкмо изпраска една девойчиня добър куплет и хаййййй на припева със засилка бухне в бозата.


Юхуууу, уцелих момента - обявиха България!
Е, значи ще гледам финала.



Тема Re: Доволен!нови [re: saksun]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано12.05.17 00:08



Първи сме! Първо съобщиха: ,,България-я-я!"


Отиваме на финала в събота!

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Доволен!нови [re: saksun]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано12.05.17 00:16



Поздрави за българите в чужбина, гласували за нашата песен!



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Страшна досада.нови [re: Bezsynna]  
Автор tirtirlin (ентусиаст)
Публикувано12.05.17 00:23



Търся една песен, дълго време. Слушам само едно радио. Рок радио, дето Джоко Росич го озвучава с прокламации. С него сме снимали " Хан Аспарух" верно аз в масовката, ма разказ мога да напиша, бях в ШЗОто. Тва паре почва с елементарни трели като от електронна игра. Рамщайн има такива, се едно от играта "Супер Марио" иначе парчето е сложно, и сякаш е на Хелщром , но не е тяхно, търсих го, нещо се припява - Айм а килър, жена е вокалист, търся помощ.



Тема Re: Страшна досада.нови [re: tirtirlin]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано12.05.17 00:41



Хареса ми много, че не смениха гласа когато Джоко Росич почина. Само за едно женско парче по Едно рок се сещам, и то само защото не го понасям. Летс рок енд рол нещо си, не е твоето, надали ще помогна. Сега като каза, ако го чуя, ще ми бие камбанката и ще си запиша. Обикновено по части от текста + лирикс намирам каквото ми трябва, пробвай по каквито думи се сещаш.



Тема Re: Страшна досада.нови [re: Bezsynna]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано12.05.17 00:54





Това напомня Супер Марио, но не звучи сложно, нощен поздрав за всеки случай.



Тема Re: Страшна досада.нови [re: Bezsynna]  
Автор tirtirlin (ентусиаст)
Публикувано12.05.17 01:15



Не е това. Хелщром имат много кавъри, но не е кавър. Изнервям се, не може да е толко сложно.
Абе, възможно ли е тук да пишат незадоволени домакини, знаеш, жените все им трябва нещо, и някой имагинерен не им го доставя ?

Редактирано от tirtirlin на 12.05.17 01:15.



Тема Re: Доволен!нови [re: Bezsynna]  
Автор Nonconformist (Сдържан)
Публикувано12.05.17 02:49



Само за статистиката,гласувах за бг песента.
Но не защото ми харесва изобщо тази песен,а гласувах заради България.
Песента изобщо не ми хареса.Както и повечето като цяло.
Норвежката песен е отврат и тя.
Пуснах два гласа и това беше.
Но за България,не за псевдо-песента.

Нека бъде вашата воля!


Тема Re: Страшна досада.нови [re: tirtirlin]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано12.05.17 09:20



Не знам кои са Хелщром. Пусни нещо ограмотително.
И за жените не знам. В каква връзка това. Нямам чувство за хумор в момента. Аз ли приличам на тиква с ролки по пеньоар и затова към мен или само си разсъждаваш?



Тема Re: Доволен!нови [re: Nonconformist]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано12.05.17 09:25



Беше чудесно стилно изпълнение. На фона на усилно викащите каки, дето четеш в очите им как горко съжаляват, че нямат тухла четворка под ръка, ми се налага само с глас да те убият, младежът ни беше направо върха.



Тема Re: Страшна досада.нови [re: Bezsynna]  
Автор tirtirlin (ентусиаст)
Публикувано12.05.17 09:39



Опитвам се да пиша в стил пияната кобра.





Тема Re: Доволен!нови [re: saksun]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано12.05.17 10:32



по азбучен ред ли бе подреждането



Тема Re:Не съм Доволен!нови [re: Bezsynna]  
Автор Nonconformist (Сдържан)
Публикувано12.05.17 11:11



Всеки си има вкус,но не е моят тип музика това.
Прекалено поп и соул ми звучеше,прекалено завъртян гласа.
Не знам,може на повечето да им харесва такъв тип музика,ама не и на мен.
Виж и Вода, както и Дай ми любовта и двете песни ме грабнаха още от самото начало и ми харесаха.А при тази ..чух я няколко пъти..нямаше нещо което да ме грабне просто.
Всеки си има музикален вкус.
Другото което че с тази популистка визия и прическа,ми беше леко смешно хлапето.

Нека бъде вашата воля!

Редактирано от Nonconformist на 12.05.17 11:13.



Тема Re:Не съм Доволен!нови [re: Nonconformist]  
Автор tirtirlin (ентусиаст)
Публикувано12.05.17 12:40



Аз па Йосиф Кобзон не мога ни да го гледам, ни да го слушам, изобщо руският вкус към музиката ми идва странен, тия ЛЮБЕ ,емии.......а и Алла Пугачова не понасям, тая кресла. Виж Валери Леонтиев е добЪр. Чуй "Доктор Время"



Тема Re:Не съм Доволен!нови [re: tirtirlin]  
Автор Nonconformist (Сдържан)
Публикувано12.05.17 12:50




Че те руснаците имат ли музика избщо?Смешна нация са просто.От километри си личат и по дрехи,и по всичко тук в Норвегия.Едни възкъси дънки и едни моди..които отдалече ги издават че са руснаци.
Имаха един ръмжащ като куче Висоцки,малко руски балатни и това е.Мурка и подобни.
Ала пугачова и подобни никога не съм харесвал и слушал.Българите поне имаме естрада,за разлика от руснаците.И като се сетя че всеки ът като баджанака се напие,и ми пуска разни руски хорове и военни оркестри-ужас.Голям криворазбран русофил и той.Пък в Норвегия дойде,защо не тде в Москва?Той е живял 6 години в Туркмения навремето,и любовта по руснаците и Русия му е от малък още.Баща му и майка му са били на гурбет там.Та и той при тях с брат си е бил.
Има нещо много сбъркано като цяло в главите на руснаците.Дали е от манталитета или от водката,божа работа.

Като гледаш клипове по ютуб,основните кретении и издевателста..идват от Русия.Забележи просто,какви редки плетки са.

Българите и ние сме интересни хора.Уж много мразим комунистите и харесваме Бойко,пък все майка Русия,славяните,великата необятна шир.
Липсва ни тиранин с твърда ръка като Путин,вижда се.
Сякаш всичко ще сложи в ред и порядък за минути време.
И ние сме много объркани в главите.


Нека бъде вашата воля!

Редактирано от Nonconformist на 12.05.17 12:54.



Тема Браво!нови [re: Bezsynna]  
Автор NAKOlMUPUKA (Жега)
Публикувано12.05.17 14:21



Наистина разбираш от нещата, защото точно така се случи!

Някой знае ли утре от колко е финала? По бНТ ли е?



Тема Re: Браво!нови [re: NAKOlMUPUKA]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано12.05.17 14:54



Ама загубих срещу себе си!


Ако бях изгледала останалите песни, щях да съм сигурна, че ще се класира. По-интересно ми е на момента да гледам живото предаване. Догодина ще си направя експеримент да изслушам парчетата предварително да видим ще позная ли нещо.

Много съм доволна, че нямаше около нашия човек изгъзици. На една песен се гънеха и плацикаха двама младежи в някакво коритце с вода и изглеждаше ужасно тъпо.


А финалът сигурно ще е от 22ч. както си бяха и другите.



Тема Re: Доволен!нови [re: Bezsynna]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано12.05.17 22:26



Наздраве!....





Тема Re: Доволен!нови [re: ShokoLaDa]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано12.05.17 23:01



Да беееее!

Не съм очаквала така бясно да нахлуя вкъщи и да искам да си сипя едно, обаче щях да пукна от емоции. Помага бе, не знаех, че така помага!! Разгърнах си километричните листовки да проверя дали няма да се натровя и гледай:

"Алкохолът усилва седативния ефект на опиатните аналгетици".


Значи още едно и после ще си пия хапчетата, наздраве!

Ако не пиша по-късно - заспала съм във фотьойла.



Тема За друго доволен.нови [re: Bezsynna]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано12.05.17 23:14



Няма да пиша друга тема, нищъ.
Повикаха ме да говорим в работата и ми се стегна шапката, понеже нали отсъствам напоследък, знам ли. Та пак се местя. Ужасно се ошашардисах, смея да кажа. Най-най-шефката ми, дето рядко въобще някой лично контактува с нея, дойде да ми обясни къде смята да ида и какво иска да правя, и дали съм съгласна, абе зяпнах като първа кифла, не съвсем де, но след мъките с гърба ми напоследък не можах особено добре да асимилирам чак такова повишение. Дай ми задача на мен и става все едно ще спасявам света и съм хлъц. Тва работохолиците как все ни надушват бе. И съм наздраве, че се притесних и трогнах и развълнувах, и въобще. Та така.



Тема Re: Доволен!нови [re: Bezsynna]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано12.05.17 23:15



абе ти внимавай как ги мешаш....: )))
аз имам водка...Аляска...и някакво узо...ама нямам доматен сок...

..
от емоции пука ли се бе жена..и то от хубави...я им се зарадвай и им се отдай...: )))



Тема Re: Доволен!нови [re: ShokoLaDa]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано12.05.17 23:19



То и аз съм една дивна пияница, мойто мартини почти не се брои за алкохол.

Не ме плаши сега, просто ще спя по-стабилно.



Тема Re: Доволен!нови [re: Bezsynna]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано12.05.17 23:23



абе..не те плаша...ама и ти не ме плаши...: )))
кротни сега с мартинито..а пък някой ден в бъдеще..ще ходим да се напием някъде и да полеем повишението...


абе много ми е мерак да се видя пияна...: ))))



Тема Re: За друго доволен.нови [re: Bezsynna]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано13.05.17 03:18



Честито! И здравословно също бързо да се подобряваш.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Доволен!нови [re: holi_day]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано13.05.17 03:22



по азбучен ред ли бе подреждането

Не, не беше. На първия полуфинал започнаха изреждането на класираните песни с тази на Молдова.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re:Не съм Доволен!нови [re: Nonconformist]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано13.05.17 03:35



Аз много харесвам военния им ансамбъл ,,Александров", от който загинаха много от изпълнителите при самолетната катастрофа миналата година.

Когато веднъж чаках важен хистологичен резултат от мое изследване, непрекъснато слушах песните - Калинка, Смуглянка, Путь, Свещена война и други. Зареждат ме положително, а и самият хор с военните униформи стои много авторитетно на сцената.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re:Не съм Доволен!нови [re: saksun]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано13.05.17 03:39



И като се сетя че всеки ът като баджанака се напие,и ми пуска разни руски хорове и военни оркестри-ужас

Хаха, ще си допаднем с баджанака ти.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема а довечеранови [re: Bezsynna]  
Автор NAKOlMUPUKA (Жега)
Публикувано13.05.17 17:00



докъде е стигне Костов?





Тема Re: а довечеранови [re: NAKOlMUPUKA]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано13.05.17 18:02



Има само две парчета, които ми харесват повече, лично бих му дала трето място. Но знаеш как е. Сърцераздирателните холандки например - сестри, болна майка, песен за това как трябва да се държим заедно, гласове имат, но не е само това. Другите кой знае какви послания са намъкнали, не слушах текстовете въобще. И сега не ми се слушат песните отделно, ще зяпам довечера сякаш са ги измислили току-що.

Отказах се да предвиждам вчера, беше така скучно. Дъщеря ми закъсня и изгледа само последните, а като видя откъсите, ми вика - "Оооооо, съчувствам ти, как си ги изтърпяла!"

Даже роклички не стана тоя път да си харесаме.



Тема Re:Не съм Доволен!нови [re: saksun]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано13.05.17 18:03



Пък аз даже с руско парче съм се подписала.





Тема Re: Доволен!нови [re: Bezsynna]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано14.05.17 01:10



Стига гласове за тая тъпа Португалия! Хайде и Сърбия си даде 12-те точки за нея.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Доволен!нови [re: saksun]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано14.05.17 01:21



Всички са като зомбирани тази вечер! Най-ужасната песен беше португалската! Аз я поставих на последно място още като чух изпълненията днес.



Но пък сме заковали яко на второто място. Поне втори ще сме със сигурност.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Доволен!нови [re: saksun]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано14.05.17 01:24



+1






Тема НЕДОВОЛЕН!нови [re: Bezsynna]  
Автор NAKOlMUPUKA (Жега)
Публикувано14.05.17 01:48



Обичам Португалия, но не харесвам песента им!



Тема Re: Доволен!нови [re: Lucky Eva]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано14.05.17 01:57



Абсолютно!

Португалецът беше аутсайдер за мен.

Гледай го детето плаче. Кристиян Костов е разочарован, явно много е искал да стане победител, очаквал го е...
Аз много се радвам, че той издържа психически. Все пак е на 17 само.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема П.П.нови [re: saksun]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано14.05.17 02:08



Стана като в конкурсите за красота - по-хубавата мис често остава втора.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: НЕДОВОЛЕН!нови [re: NAKOlMUPUKA]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано14.05.17 02:13



Аз пък съм изненадана, че спечели нормална песен. Хареса ми, но грам не си представях, че изобщо ще стигне донякъде. Интересно е за отбелязване, че освен представителя на Черна гора други простотии в цялото нещо нямаше. По-добре скучновати балади отколкото брадати недоразумения.

Драго Драганов пък ще кара детето по телевизията да се кълне, че му били сълзите от радост, на горкия Кристиан му мъчно, че не успя да е пръв, а оня чак му иска да се закълне, че плаче от радост, много ме нервира.
Другото, което се замислих - преводачът се затрудняваше много, отдавна познавам гласа, възрастен ли е? Тъжно ми стана, че не се справи добре.

Бейби вече проверила, как си личат кейпопърите бе, наше момче начи.

Да е жив и здрав, много хубаво се изразяваше и сладък такъв и честен, слънчице.

Айде лека ви нощ.



Тема Re:Не съм Доволен!нови [re: saksun]  
Автор Nonconformist (Сдържан)
Публикувано15.05.17 14:23




Е,ние си имаме общи неща които хареваме.Той иначе харесва Ред хот,Контрол,Хиподил,малко офспринг,балади на рок банди.Менуор баладите му харесват.Не е ЧАЛГАР.Това е най-хубавото.

Ама почти всички негови приятели са чалгари тук,и по бг рапа.
Та като ходим на мохабети у тях,като прибарат ютуб тези неговите приятели,и лошо ми става.

Нека бъде вашата воля!

Тема Re:Не съм Доволен!нови [re: Nonconformist]  
Автор tirtirlin (ентусиаст)
Публикувано15.05.17 17:26



Етти от снощи, да видиш как живеят в Калофер тия дето не са в Норвегия при мазните гърци.








Тема Re:Не съм Доволен!нови [re: tirtirlin]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано15.05.17 19:45



Забелязала съм, че хорото е предимно женско по разни празненства. На снимката ти виждам само трима мъже.
Мъжете седят на масата и се правят, че само да си доядат и допият и ще скочат да играят. Хорото свършва и те така и не скачат.



ad infinitum ...


Тема Re:Не съм Доволен!нови [re: Alice in WL]  
Автор tirtirlin (ентусиаст)
Публикувано15.05.17 20:46



Ти ся за жени ли искаш си говорим ?



Тема Re:Не съм Доволен!нови [re: tirtirlin]  
Автор Nonconformist (Сдържан)
Публикувано16.05.17 13:31



Добре си живеят.Нали къщата на жената е наблизо.Постоянно до сутринта крещят и викат.И няма сън.На няколко пъти летата ме будят посред нощ.И като ида да ги смъмря в кръчмата че много квичат и бучат посред нощ,и накрая ме кандардисат да приседна.Ама като не пия,и на нито на тях им е готино,нито пък аз се чуствам на място.



Нека бъде вашата воля!

Тема Re:Не съм Доволен!нови [re: Nonconformist]  
Автор Nonconformist (Сдържан)
Публикувано16.05.17 13:32



То и музсиката е предимно сватбарска в това заведение на кмета де,или чалга.



Нека бъде вашата воля!

Тема Re:Не съм Доволен!нови [re: Alice in WL]  
Автор Nonconformist (Сдържан)
Публикувано16.05.17 13:35




Че кой ще ти стане да играе,като има пиене и ядене по масите.Почват да играят,падат и стават като се наквасят много.Не и преди това.
Всяко лято спя с тапи за уши.На жената къщата е точно отзад зад заведенеието.И като надуят чалгиите и все едно са ти в двора.

Разбирам до 1-2 и да намалят музиката,ама дънат чак до 4-5 през ноща.
Един ден ако се приберем за постоянно,ще си намеря аз що тонколони мога,ресийвъри и буум буустери и ще видят те.


Нека бъде вашата воля!

Тема Re:Не съм Доволен!нови [re: tirtirlin]  
Автор Nonconformist (Сдържан)
Публикувано16.05.17 13:37




Има жени в Калофер,които пият повече от доста мъже.

Нека бъде вашата воля!

Тема Re:Не съм Доволен!нови [re: tirtirlin]  
Автор Nonconformist (Сдържан)
Публикувано16.05.17 13:44



Голям проблем стана с кмета като го избраха първия мандат,именно заради това заведение.Понеже като кмет няма право на фирми и бизнеси.И нашият изобщо явно не беше проверил.Та дойдоха разни политици,разни проверки..и се наложи екстренно да го прехвърли на женса си.Само фиктивно,де.Той коли и беси в тяхната къща.Пък и хората говорят че я побийвал жена си,а тя е усмихната,лъчезарна и свестен човек.
В последните години ако никъде не можеш да го намериш кмета,в заведението до тази врата има една маса с два три стола,и вечно с някой пие кмета.В Калофер няма такова нещо като приказката че било рано за пиене и още не му било време.


Е,все пак гледа докъм 2-3 през деня да пази поведение..повече кафе с по някоя ракийка,ама след 4 яко олабвал колана.

Покрай проблемите му със заведението,се подразбра че нямал и висше.Понеже беше извадил една диплома от някакъв западен свободен университет за който никой не е чувал.
Какво да правиш,няма как всичко да натъкмиш.Кебапчета,хора,ръченици,кръстове и коледувания с руйно вино и чипиши по улиците да има..пък на развитието на града майната му.Важното е да има кепабчета,свирни и песни,зрелища и далаверки.
Пък Калофер вече е 2500 жители,макар че по жителства се води уж към 4000.


Нека бъде вашата воля!

Тема Re:Не съм Доволен!нови [re: tirtirlin]  
Автор Nonconformist (Сдържан)
Публикувано16.05.17 13:58



Редактирано от Nonconformist на 16.05.17 14:19.



Тема Re:Не съм Доволен!нови [re: Nonconformist]  
Автор Nonconformist (Сдържан)
Публикувано16.05.17 14:02



Редактирано от Nonconformist на 16.05.17 14:20.



Тема Re:ооо...нови [re: tirtirlin]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано17.05.17 10:18



Ооооо, знаменосецо мой






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.