Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:00 09.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: може ...нови [re: Ludo2]  
Автор bipet (досаден)
Публикувано10.05.17 23:22



Играя шах онлайн. В момента сме 58 000. И така Будвайзер, по-добре със зелена салата и малко сирене, шах и ти за венец. Ще ми разправят, че нямало пълно щастие.
Обаче ти ще ми се разсърдиш.



Тема Re: може ...нови [re: Ludo2]  
Автор bipet (досаден)
Публикувано10.05.17 23:34



Да не забравя





Тема Re: Доволен!нови [re: Bezsynna]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано10.05.17 23:54



Харесах само песента на Кипър от първия полуфинал. И добре, че тя отиде на финала, защото е мелодична и с ритъм за разлика от много други.
Като слушах изпълненията, разбрах, че нашата песен е с шанс за добро класиране. Поне за финалната вечер трябва да се уреди.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Доволен!нови [re: saksun]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано11.05.17 00:04



Тъкмо изгледах клипа на Кристиан и дойдох да пиша.


Прилича ми на корейчетата на дъщеря ми.

Ако на живо си изпее парчето така чисто и не са му лепнали някоя малоумна хореография, може и да го изпратят на финала наистина.



Тема Re: ти кажи ми,нови [re: NAKOlMUPUKA]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано11.05.17 00:13



На втори поглед /и понеже снощи вече нали чух половината от останалите/ мисля, че може да отиде на финала. Зависи как ще го облекат, какво ще фърчи и светка около него, не само как ще пее. Ако другите песни/изпълнители са противни/скучни/безлични, а той пее добре и няма фрапиращи изгъзици като тъп балет или подскачащи кукери /това от клипа ме срази/, може да се класира.


п.п. Но понеже все пак си водя бележки като вид залагане срещу себе си

- залагам, че няма да стигне до финал.

Редактирано от Bezsynna на 11.05.17 00:15.



Тема Re: Доволен!нови [re: Bezsynna]  
Автор tirtirlin (ентусиаст)
Публикувано11.05.17 00:17



Бог дарява дарованията, които се открояват. Като Адам Ламберт.
Кристиян не е от тях. Не искам да печели, не е естествено, не е честно.



Тема Re: Доволен!нови [re: tirtirlin]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано11.05.17 00:51



Като каза "открояват" - тази девойка ми се открои снощи:






Кх. Намерих си грешка в системата, Финландия е твърдо в неприятните, харесала съм нещо друго, а съм записала като Финландия, утре /за ужас на Лудото/ ще си кръстя графите като истинска книжна плъхиня.



Тема Re: Доволен!нови [re: Ludo2]  
Автор ShokoLaDa ()
Публикувано11.05.17 00:58



дааа..кротвам!
когато ми е кеф и гот съм много кротка и послушна...: )))
ама след мъничко пак си лягам..щото утре няма да мога да стана...
лекичка от мен..: )
и песничка за лека нощ..






Тема Re: Доволен!нови [re: Bezsynna]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано11.05.17 01:00



След Кипър, бих поставила точно Белгия. Всъщност, когато обявяваха отиващите на финал, песните на тези две държави ги съобщиха на последните две места. Това нямаше значение, беше на случаен принцип, но ми се стори малко странно.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Доволен!нови [re: saksun]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано11.05.17 01:31



У нас на обявяването се получи доста смешно, защото след подмятания от сорта - къде сте тръгнали бе, не видяхте ли молдовците кви бяха свежи, пфу!, или - аааа, добре че беше Молдова, то няма на какво друго да се повесели човек! - и въобще в тоя дух, съобщиха първо Молдова и ние нададохме някакъв дружен квик, а-у, стига бе, мнооо сме добри.




Лека нощ и утре пак.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.